Hirdetés

2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-11 13:40:13

LOGOUT.hu

elsődlegesen a Hardverapró "Jelentés" gombját használd, ide akkor írj, ha azt nem tudod
CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz zászló ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21001) kriszitan válasza kriszitan (#20994) üzenetére

kriszitan
(kezdő)

Megérkezett a csomagom MPL-automatába, a feladás Budapest Allé-ből lett elindítva..Pécsnek nyoma sincs.
Felhívom az ügyfélszolgálatot, hogy a feladó ellen eljárás folyik, így csak velük nyitom ki.

(#21002) kriszitan válasza dragoXX (#20998) üzenetére

kriszitan
(kezdő)

A csomagom feladása alapján tényleg Pesten volt, mert onnan adta fel..

(#21005) Peterbilt379

Peterbilt379
(csendes tag)

Sziasztok!

Vigyázzatok Kentiboy felhasználóval.

Úgy néz ki, engem átvert. De még csak 1 hét telt el, viszont nem lehet őt elérni.

Ezt az alaplapot vásároltam meg tőle, pontosabban átutaltam neki 5000 Ft + 1000 Ft postaköltséget.
Utalás pont egy hete történt, mondta, hogy feladja. Azóta semmi hír felőle.

Olvastam, hogy ne utaljunk előre, de nyilván ha korrekt lenne, akkor nem vert volna át. Ha nem korrekt, akkor utánvétnél is átverhet bárkit.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük, hogy vegye fel a kapcsolatot és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor kérem, hogy ismét jelentse a hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben!).

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

(#21007) cinegeborso

cinegeborso
(csendes tag)

Sziasztok!

Jelenteni szeretném NosRam kolégát aki ezt a [link] memóriakártyát adta el nekem 10.000-Ft + 500.-Ft postaköltségért. A mai napig nem érkezett meg a kártya. A vásárlás kb. 3 hete volt!! Kérdeztem, hogy utánvéttel lehetne a vétel amit Ő elutasitott, ezért utaltam el neki végül is a pénzt.Hiába írtam neki PÜ-t nem reagál semmire, igaz már jelentettem, de semmi sem történt még csak fel sem lett függeztve, semmi!!! Mindenki vigyázzon vele.

Május 29-ig van ideje rendezni az ügyet.

(#21008) Aki Ross

Aki Ross
(csendes tag)

Üdv mind1kinek!

Jelenteném dmfl felhasználót.

Hirdetésében egy Acer Aspire 5742ZG típusú, hiányos de működőképes laptopot is árult. Idézet a hirdetésből : "Mindegyik tesztelve van, bekapcsol, működik, de hardver kell mindbe."

Az üzlet megköttetett, elküldte részemre a laptopot. A csomagból hiányzott a töltő (sebaj), de a gép, nem működött, kiegészítve a hiányzó dologgal (ram+vinyó)
Alaposabb vizsgálat után derült ki, hogy a laptop nem is az eredeti alapja van benne (intel) hanem egy beleillő AMD-s alaplap (la-5911p)
Kérésemre, hogy utalja vissza az árát, nem zárkózott el, de azóta be sem jelentkezett a Hardverapróra.

Május 29-ig van ideje rendezni.

Hiba esetén, cseréljen felhasználót!

(#21009) Kalos7

Kalos7
(tag)

Szeretném jelenteni őt.
Venni szerettem volna egy terméket előre utalva, amit meg is tettem, de ő azóta se jelentkezik. :(((

Május 30-ig van ideje rendezni.

(#21011) zsozsóka válasza zsozsóka (#20912) üzenetére

zsozsóka
(csendes tag)

hali
figoa
azóta jelentkezett még két károsult,így már hatan vagyunk
a rendőrségi eljárás,bűncselekmény gyanújával folyamatban,a minap kellett bemennem mint tanú

[ Szerkesztve ]

A válaszod köszönöm Zsolt

(#21012) kriszitan válasza kriszitan (#21001) üzenetére

kriszitan
(kezdő)

Akit érint még a https://hardverapro.hu/tag/hoan

HoAn

ügy, vagy akitől még kicsalt pénzt, az vegye fel velem a kapcsolatot, vagy ha tett feljelentést, legyen szíves küldje el, hogy össze tiudjuk fűzni egy csokorba!

Jelenleg a nyomozás folyik, a számláját holnapi nap befagyasztják, a postától az adatokat kikérik, valószínűleg a feladás helyén lévő automata felvételét is. Minden bizonyíték megvan, tárgyi is, mivel a csomag természetesen nem azt tartalmazta, amit kellett volna. Már a rendőrségen van a cucc.
Akit érint az tényleg most jelezze, mert később már lehet késő lesz.

[ Szerkesztve ]

(#21013) csubbaka

csubbaka
(tag)

Sourcekiller

Utánvéttel elküldtem neki a megrendelt terméket, mert váltig állította, hogy "ha elküldi akkor a futárt nem küldöm vissza!" (szösszenet Kevinke a PÜ-éböl).
Természetesen végül nem vette át a csomagot, mit is vártam :W Így 1500+ 1000Ft-om bánja, hogy bizalmat szavaztam neki.
Ahogy látom hirdet pár terméket, de mindenkit óva intek a vele való üzleteléstől!

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#21014) KingPin123

KingPin123
(csendes tag)

Sziasztok,

Jelenteném az Argos(https://hardverapro.hu/tag/argos) nevű felhasználót. 4 db memóriamodult vettem az illetőtől 9000 Ft-ért, átvételkor ki lettek fizetve. 2 közülük működik, a másik 2 több különböző gépben különböző összeállításban(csak a 2 problémás / más RAM-okkal együtt) kipróbálva egyszer sem működött, tehát rosszak. Ezt jeleztem az eladónak aki először azt mondta, hogy visszaadja a problémás memóriák vételárát. Időpont egyeztetés miatti kifogásokkal tarkított levelezés után közölte, hogy neki erre most nincs pénze(!). Mindezt azután, hogy kb. 3 hét alatt váltottunk kb. 30 üzenetet.
Mindenki legyen óvatos, aki nem akarja hogy átverjék jobb ha nem vesz tőle semmit.

KingPin

(#21015) Argos válasza KingPin123 (#21014) üzenetére

Argos
(őstag)

Ha, szövegértelmezési, felfogásbeli nehézségeid vannak, azzal sajnos nem tudok mit kezdeni.
Egy szóval nem írtam sehol, hogy nem kapod vissza a rongyos négy ezred. De, most nem megy.
És már ne is haragudj, de nem fogom az időbeosztásom köréd szervezni.
Megírtam, hogy ha tudom mikor jutok addig, hogy be tudok menni Miskolcra, szólok.
Ha, ez nem tetszik, sajnálom. Pattogj csak nyugodtan, attól nem lesz jobb.

És leszel szíves nem ferdíteni! Miután jelezted, hogy gond van összesen 13 üzenet ment oda-vissza, aminek a fele nem is releváns. De, olyat egyet se tudnál mutatni, amiben azt írtam volna, hogy keresztet vethetsz a pénzedre, sőt egyből közöltem, hogy visszatérítem.
Ráadásul itt látom először, hogy " más RAM-okkal együtt " nem megy..? Az meg aztán pláne érdekes és kicsit más megvilágításba helyezi a dolgokat. Ha, csak bizonyos összeállításban/lapban nem megy az már aztán nem az én hibám és problémám.

(A privát üzenetben való fenyegetőzésből meg stílusból pedig leszel szíves visszavenni!)

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#21016) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)

KingPin123 és Argos: mindketten megírtátok, hogy szerintetek hol a hiba, akkor privátban folytathatjátok a megoldást, ahogy nézem, nincs messze a megoldás, csak egy kis türelem kell.

(#21017) cinegeborso

cinegeborso
(csendes tag)

Sziasztok!

NosRam kolléga bár a memóriakártyát végül is nem küldte el,de ma visszautalta a pénzt, ugyhogy szeretném kérni,hogy ne tiltsátok ki.

Üdv

(#21018) Pyttawrx

Pyttawrx
(senior tag)

Sziasztok!
Raul1130 felhasználóról van szó, aki ugyan már ki van tiltva: https://hardverapro.hu/tag/raul1130
Jó lenne, ha más is tudná, hogy nem érdemes üzletelni vele! Hiteget, mindenről van papírja, az utalásról stb, de soha nem láttam. Egyenlőre nem oldódott meg a probléma, ez kb. 3-4 hete húzódik. Telefonban megértő, egyetértő, és ennyibe ki is merül. Szavai és a tettei nem egyeznek.
Remélem annyit elérek, hogy más nem jár így.

[ Szerkesztve ]

Kocsis István; www.e-szerviz.com

(#21019) KingPin123 válasza Argos (#21015) üzenetére

KingPin123
(csendes tag)

Ez az utolsó üzenet amit ezzel kapcsolatban írok, több időt végképp nem vagyok hajlandó szánni erre. Mivel ide írtál valótlanságokat, a választ is ide írom.
Szövegértelmezési nehézségeid neked vannak, nem nekem. Nem azt írtam hogy más RAM-okkal együtt nem megy, hanem hogy " különböző összeállításban(csak a 2 problémás / más RAM-okkal együtt)", vagyis sem úgy, hogy csak az a 2 van benne, sem úgy, hogy más modulok is bent vannak, sehogy nem megy. Egyértelmű, ezt nehéz félreérteni, szándékosan félremagyarázni persze mindent lehet.
Ami a stílust illeti, rongyos 4 ezer, meg ne pattogj? És még neked áll feljebb? Röhej.
A fenyegetőzés meg színtiszta hazugság, azt írtam, hogy a hozzáállásodnak megfelelő lesz az értékelés. Ez teljesen rendben van, erre találták ki az értékelési rendszert.
Én ezt itt be is fejeztem, a pénzt meg tartsd meg. Nekem ennyit megért az a tanulság, hogy csak olyantól szabad vásárolni akinek sok pozitív feedback-je van, az eladott cuccokra garanciát vállal, és ezt a hirdetésben le is írja.

(#21021) Kalos7

Kalos7
(tag)

Szeretném jelenteni őt.
Venni szerettem volna egy terméket előre utalva, amit meg is tettem, de ő azóta se jelentkezik. :(((

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

(#21023) haka64 válasza Soldier-PC (#21022) üzenetére

haka64
(csendes tag)

Üdv. ABT_sport engem is megkárosított, igaz "csak" 7800 Ft-tal. A megvásárolt alaplapot sokszori üzenetváltás után sem küldte el, s most már tudom, hogy mondvacsinált okokra hivatkozott. Sajnos én is mindössze a már említett adataival rendelkezem, egyébbel nem. Köszönöm.

(#21024) haka64 válasza haka64 (#21023) üzenetére

haka64
(csendes tag)

Az ABT_sport nevű felhasználónak ezúton üzenem, hogy sajnos kénytelen leszek őt feljelenteni a rendőrségen. Még e héten visszautalhatja a pénzt, ennyi türelmi időt adok.

(#21025) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)

Sajnáljuk, ha összefogtok, jobb esélyeitek vannak.

(#21026) Soldier-PC válasza haka64 (#21024) üzenetére

Soldier-PC
(újonc)

Én is várok még a héten és utána megyek a rendőrségre feljelentést tenni!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Katona László 06702108702

(#21027) dmfl válasza Aki Ross (#21008) üzenetére

dmfl
(újonc)

A határidőből kicsit kicsúszva, de a mai napon visszautaltam a vásárlónak az összeget, valamint plusz 1000 forintot, hogy ne kerüljön pénzébe a visszapostázás!

Köszönöm a türelmet, és természetesen itt is elnézést kérek a vásárlótól a tévedés miatt!

(#21028) Aki Ross válasza Aki Ross (#21008) üzenetére

Aki Ross
(csendes tag)

dmfl
Jelentés visszavonva, becsülettel visszautalta az összeget.
További eredményes üzleteket kívánok Neki!

Hiba esetén, cseréljen felhasználót!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.