Hirdetés

2020. január 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-01-11 17:49:51

LOGOUT.hu

1. CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
2. Ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
3. Ha lehet, a Hardverapró "Jelentés" gombját használd, ide akkor írj, ha azt nem tudod (ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell)
4. Válaszunk a hozzászólásodban lesz.
5. Rendőrségi feljelentés menete 👮
6. Más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást.
7. Személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk).

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1152) Cerebellum válasza DeadMen (#1150) üzenetére

Cerebellum
(őstag)

Értem én, hogy gőzgép, csak mi hajtja?

Szóval lehetsz bizalommal az ismerőseid, a családod, az üzleti partnereid, barátaid, meg a kutyád iránt. De hogy bízol egy vadidegen emberben? Én mindig tisztelettudóan és korrektül üzletelek ismeretlenekkel, de egyetlen percig sem bízom bennük. És ezt viszont sem várom el. Szerintem itt bizalomnak helye nincs.

Szóval csak óvatosan üzleteljen mindenki.

Szerk: LOOOOOL Kalandor utolsó hsz-ét nem láttam, ezexerint mégse beszélek hülyeséget :D

[ Szerkesztve ]

A harmonika nem hangszer. A harmonika egy életforma.

(#1153) beltram válasza Cerebellum (#1148) üzenetére

beltram
(tag)

Ezt én sem értettem soha sem. Nem lehet elég óvatos az ember, még ha odafigyel is mindenre, akkor is könnyen érheti kellemetlen meglepetés.

pace be with you

(#1154) Hemi 426/RT

Hemi 426/RT
(aktív tag)

Hi!
egyébként mindenkit nagyon sajnálok akit átqrtak sajna engem is bepaliztak már de olcson megusztam! (hozzá teszem biztam a rangban! és kicsi buta kvázi tag E.T.boltolunk egy östag-gal és hopsz nincs lé mert állitolag nem ért oda az árú! én küldök utánad ha szeretnéd áh nem kell köszi bocsi, de érdekes.. és két hét után újra probálkozik!, mondom ha kell van lessz de csak elöre utalással! a válasz : annyira nem fontos...... szerinted????????) csak hát most ezerért nem fogom verni magam ,meg miután nem tudom szász százalékosan bizonyitani igy ennyi!
vissza térve a bizalomra!
sok boltot lenyomtam itt a ph!-n és mindig azon csodálkoztam hogy akárki melett elmenék az utcán ö is ugyan igy kit érdekel ki vagy mi vagy.....
beszélünk itt két mondatot ez van az ennyi meg itt ott találkozunk ekkor meg akkor és mindig (olyan még nem volt hogy nem) legalább 15 perc de az átlag 30perc 1 óra beszélgetések kerekednek ki egy vad idegennel akival soha sem találkoztam!
egyébként ezért olyan furcsa ez a bizalom kérdése itt!
soha nem volt ennyi ismerösöm mint most....
ez ilyen 50-50 bizok nem bizok de nehéz dönteni!
kitartás mindenkinek srácok akit néhány surmo sajna behuzott!

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#1155) djtoomi válasza Speed(R) (#1146) üzenetére

djtoomi
(addikt)

Az szép!
Én kb február végén vettem tőle egy hirdetett vf700cu-t, és rá 3 hétre kaptam meg, az alcu-t.....
De tőlem még nem kapott feketét, de még Ő volt felháborodva, hogy én előre utaltam a pénzt(jelezte is, hogy megkapta)és miért vagyok ilyen türelmetlen...Mellesleg a cu-ért jó ár lett volna, de az alcu kicsit sok volt 5k-ért... :((

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1156) Nyugdíjas válasza Hemi 426/RT (#1154) üzenetére

Nyugdíjas
(nagyúr)

"legalább 15 perc de az átlag 30perc 1 óra beszélgetések kerekednek ki egy vad idegennel"

Megfigyelésem szerint te nem tudsz ennél kevesebbet beszélni egyszerre. Lehet összefüggésben van ezzel:DDD ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1157) old gray

old gray
(addikt)

Part 1.

Egyeztetekezen hirdetés eladójával, és nem akarom elszólni a dolgot de átverésnek tűnik. Kértem nevet / tel.számot: csak nevet kaptam. Kérdeztem, h hová szól a gar: "egy pesti nagykerbe". Kérdeztem, h milyen procival és milyen tuningkörülmények között használta a hűtést ill. milyen hőm. értékek mellett: "Amd 6400-al használtam tuning nélkül." Milyen módon intézzük a bizniszt: "postai utánvétellel, mert nincs szlám".

És a folytatás: másodszorra is megkérdeztem tegnap este hová szól a gar. pontosan, ma délelőtt megkaptam a választ privátban: Ipon

Part 2.

Email az Iponnak:

... A következő kérdéssel fordulnék Önökhöz: Forgalmaztak valaha Titan Amanda TEC típusú thermo-elektromos (azaz peltier) processzor-hűtést? Ugyanis egy internetes apróhirdetésben ilyen terméket kínálnak használtan eladásra, és az eladó azt állítja, hogy az Önök cégétől vette.
Az igazat megvallva én Magyarországon még nem láttam ilyet cégek kínálatában, így okom van azt feltételezni, hogy az eladó a vevők megtévesztése céljából hivatkozott az Önök cégére. ...

Az Ipon válasza:

... Ilyen terméket mi sosem forgalmaztunk és nem is árultunk így biztos hogy nem tőlünk van. ....

Így felhívnám a figyelmet arra, hogy egy több mint 2000 napja regisztrált tag is lehet egy utolsó, senkiházi sz@r alak aki nem más mint:

Pypec

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1158) kavicssli válasza old gray (#1157) üzenetére

kavicssli
(addikt)

ez kemény volt

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1159) topgab

topgab
(újonc)

Tegnap kaptam egy e-mailt, amelyben EUR600.00-at ajánlottak a PDA-mért. Nigériában élő fiának akarja megvenni a fickó. El is küldi szépen a címet, telefonszámot, stb., de ott hibázott, hogy Nigériában nincsen Zip code, pláne nem 23402-es. Egyébként a 23401-es egy Virginia (USA) állambeli város kódja. Ebay fórumán már többen is írtak ehhez hasonló átverésekről. Pl.: http://forums.ebay.co.uk/thread.jspa?threadID=1200083661
itt egy másik: http://forums.ebay.com.au/thread.jspa?threadID=300014734&start=72

Szóval ne küldjetek semmit Nigériába!!! Pénzt pedig soha nem kaptok ezektől az emberektől!!!

(#1160) Hemi 426/RT válasza old gray (#1157) üzenetére

Hemi 426/RT
(aktív tag)

Hát van egy másik ha érdekel csak elvan dugva a hirdije a winyok kőzé!
az ilyen 5-7k....
de igaz nagyon ritk ahütök egyike!
és anno drága is volt!
és ha jól tudom de lehet tévedek 2 verzióban árulták inteles és amd frontra külön külön.
legalább is ezt olvastam.
de ki tudja...
de nézegetve az embert ö nincs itt igazából velünk vagy csak olvasni jár ide?
én se boltolok olyannal aki nem szimpi!(ha nem ad elég infot akkor minek teperjek? rohadjón rá a cucca és dögöljön meg a lova!)

Nyugdijas: Ha te mondod!
lehet hogy ilyen szófosógép vagyok vagy csak szimplán egy balf@sz! aki sokat pofázik!

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#1161) Nyugdíjas válasza Hemi 426/RT (#1160) üzenetére

Nyugdíjas
(nagyúr)

hééé, semmi rosz szándék nem volt ebben. Tudod, hogy szeretlek ;) ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1162) Nyugdíjas válasza old gray (#1157) üzenetére

Nyugdíjas
(nagyúr)

Nyomozási tekknikáid mellett Columbo is elbujhat;)

szerk.: ez mehetett volna egybe. Sorry:B

[ Szerkesztve ]

(#1163) old gray válasza Nyugdíjas (#1162) üzenetére

old gray
(addikt)

Columbo? Jah rémlik a neve! Tőlem tanult anno.... :DDD

Speed(R) szerint lehet nem is az első tulaj, és ő is ilyen gar.papírral kapta.
~0,1% esélyt látok rá, hogy ez igaz.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1164) Pypec válasza old gray (#1157) üzenetére

Pypec
(tag)

Kicsit vegyél vissza. :W

...NO! ITt talán okos is leszek egyszer...!!!

(#1165) Hemi 426/RT válasza Nyugdíjas (#1161) üzenetére

Hemi 426/RT
(aktív tag)

tudom tudom!
nincs harag csak kicsit depi nagyon öngyi! :W

(#1166) Hemi 426/RT válasza old gray (#1163) üzenetére

Hemi 426/RT
(aktív tag)

jó srác az öreg üvegszem csak kicsit lassú de te!!!!!!!!!! :))
te legalább rámenös vagy és végig járod az utad! :K
ja csak most látom! :DDD
mi lessz ketrec harc? :Y

[ Szerkesztve ]

(#1167) Zoli21

Zoli21
(csendes tag)

Heló!

Szeretnélek megkérni hogy Szabi1987 nevű felhasználóval csináljatok valamit,rontja az üzletet,irkálja a topikokba a hülyeségeit!másnak is volt már rá panasza ahogy hallom!
Lehetséges hogy a hozzászólásait töröljétek a hirdetéseimben?
Előre is köszönöm!

pl:
http://prohardver.hu/apro/6310i_uj_gyari_hazzal_hibatlan_allapotban_elado/hsz_1-50.html

Üdv:Zoli

[ Módosította: Kalandor ]

Zoli

(#1168) old gray válasza Pypec (#1164) üzenetére

old gray
(addikt)

Én vegyek vissza magamból? Egyértelműen át akartál verni és te állsz neki feljebb? :Y

Akkor a következő kérdésekre válaszolj, hogy tisztázd magad:

1. Kértem nevet/elérhetőséget és tel.számot: kaptam egy nevet, aki lehet akárki. Ha annyira becsületes v.ki vagy akkor mi rejtegetnivalód van? 3x kértem tel.számot, hogy gyorsabban menjen az ügyintézés, nem válaszoltál semmit.

2. A technikai része is gyanút keltett: 6400-as AMDvel használtad, tuning nélkül egy ~20k-s TEC hűtőt. PÜ-ben is írtam: vagy milliomos vagy hülye. Jah, hogy miért vetted meg, ezt a választ kaptam: "mert tetszett". Ez LOL részemről, no more comment. Kérdeztem, hogy milyen eredményeket kaptál: nem válaszoltál. Egyszerűen úgy tűnt: fogalmad sem volt / sincs a hűtőről, ergo nincs is neked ilyen, ugye? Vagy ha van is, lehet nem működik a rendeltetésének megfelelően mert hülye vagy az ilyenekhez és tönkrevágtad. De ez még kimagyarázható ugye. Ezért is kérdeztem tovább:

3. Az állítod, hogy az Ipon-ba szól a garancia, írtam mail az Iponnak, a válaszuk pár hsz-el visszább olvasható. Ezt már nem tudod kimagyarázni, bár Speed(R)-nek eszébe jutott 1 dolog ami melletted szólhat: Lehet nem te vagy az 1. tulaj, és te is Iponos gar.papírral kaptad a cuccot? (magyarul téged is átvertek?). Erre tegnap megkérdeztem PÜ-ben, hogy: " ...te vagy az első tulaj, előtted más nem használta?...." Erre válaszoltál is szépen, mert nem gondoltad volna, hogy nálad rafkósabb emberrel állsz szemben (bár tőled okosabbnak lenni sztem senkinek nem nehéz): "1. tulaj vagyok!". Ezzel Speed(R) tézise megdőlt, összegezve az egészet:

Át akartál venni, és még te mondod, hogy vegyek vissza magamból? :(((

%moderálva%

Amennyiben a szavahihetőségem megkérdőjelezhető, a PM-eket közzé teszem, úgy gondolom törvényes keretek között jogomban áll. Bant kérnék a moderátoroktól, a további átverések megelőzése céljából. Vagy felőlem azt csinálnak a moderátorok is amit akarnak, én kb. leszarom. Eddig megúsztam átverés nélkül, csak szomorú, hogy ilyen szenny alakok próbálkoznak és az időmet ilyen dolgokra pocsékolom.

fenyegetőzésért figyelmeztetés kiosztva! privátokat pedig nem oszthatsz meg, mert magánlevelezésnek minősülnek
a "nem vagy normális, hát a csalókat véded", stb. megjegyzésektől kímélj meg, köszönöm

(#1169) DigitXT

DigitXT
(nagyúr)

Semmi közöm a hirdetőhöz/termékhez, de ilyen HSZ-ek sem kellenek, szvsz.:(

https://www.youtube.com/user/RKbodyfitness

(#1170) Speed(R) válasza djtoomi (#1155) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Frankó, a tőlem 3.5ért kapott AlCut eladta neked 5ért.
Ez nem is érdekelne, csak Nekem elfelejtette kifizetni.
Nem baj, jön még kutyára kamion ;]

Jóságok jóárasítva! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#1171) old gray válasza Speed(R) (#1170) üzenetére

old gray
(addikt)

Ti szóba álltok egymással? Úgy beszélgettek mint 2 puszipajtás.... :DDD :DDD :DDD

(#1172) Speed(R) válasza old gray (#1171) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Válassz innen valami tetszetős szóösszetételű szitkot és alkalmazd magadra.

Jelen esetben kénytelen vagyok szót váltani, ugyanis a tőlem "ingyen vett" VF700AlCut adta el a kis qrva djtoominak fullos VF700Cuként 5kért.

Mondjuk azt lesz@rom, hogy Tomit átqrta, legalább megérezte ő is, hogy milyen a f@sz kellemetlenebb végén lenni, de az már felettébb, hogy engem is :(((

Jóságok jóárasítva! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#1173) atissk

atissk
(csendes tag)

Sziasztok!
Sajnos nekem is van egy rossz tapasztalatom
Bigiboy77 -tel kapcsolatosan, ami mellett nem tudok elmenni szó nélkül!
Itt a hirdetése:
[link]
Röviden Xbox360 60k-ért, priviben 58k-ban megegyeztünk, majd a hozzávalókat tisztáztuk, én megadtam a címem, telót, majd ott tartottunk, hogy futárral küldi-e el v. én megyek fel Hatvanból Miskolcra!
A válasz ez volt:"Bocsi de ma eladtam 60-ért helyben."
:(( Mindenki eldöntheti, hogy ki akar üzletet kötni vele! :((
:C :C :C

ez maximum szemét húzás volt :(

A PC olyan mint egy fekete lyuk--elszippantja az összes pénzed...

(#1174) kolonell

kolonell
(újonc)

Engem az érdekelne,hogy kb. mennyi idő amíg egy "csalásos" ügy lefut. Gondolom van aki már végigment egy hasonló dolgon. Az a gond hogy az első feljelentés óta (Kb.1.5 éve) folyamatosan zajlik az átverés. A rendőrség határozatot ad ki bűnügyek egyesítéséről, és gőzerővel ?! folyik a nyomozás .Ilyenkor meg kell várni míg az 1 hónappal ezelőtti sértett ügyét is kivizsgálják?? Mert beszéltem olyan "sorstársammal" aki 1.5 éve vár....Vagyis ha holnap megint átver valakit majd ez a szemétláda, akkor ez az idők végezetéig tartani fog?? Jó-jó tudom a rendőrség az illetékes a válasszal, csak gondoltam talán tud valaki valamilyen infóval szolgálni ez ügyben. Köszi!
Erről van szó:
[link]

(#1175) Zoli21

Zoli21
(csendes tag)

Sziasztok!

Ismét Szabi1987 nevű felhasználóval van a probléma!lejárt a banja és ugyanúgy folytatja a termékek fikázását,valótlan dolgokat állít!valamilyen hathatósabb büntetés kellene neki!

http://prohardver.hu/apro/6310i_uj_gyari_hazzal_hibatlan_allapotban_elado/hsz_1-50.html

akkor új apró

Zoli

(#1176) Zoli21

Zoli21
(csendes tag)

ja és ismét szeretném kérni h töröljétek a hozzászólásait a hirdetésemben!köszönöm előre is!

Zoli

(#1177) Rive válasza Zoli21 (#1175) üzenetére

Rive
(addikt)

Az effélét a modkerbe.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1178) Kolb@sz

Kolb@sz
(csendes tag)

Igaz, hogy újonc vagyok,de szerintem ezt[link] nem érdemeltem meg, csak ezért... A 3.hsz.-re gondolok főképpen.
Lehet ilyenkor valamit csinálni?
Remélem jó topicba irok egyáltalán...

írtam a topicba

Kolbásztészta... Mentolos-véreshurka...

(#1179) Vajga

Vajga
(tag)

Segítséget szeretnék kérni egy hirdetésemben, Joces felhasználó eléggé belecsúnyított, és nem tudok tőle megszabadulni! Ha mód van rá, az én hozzászólásaimat is lehetne törölni, mert furán néz ki ha magamban beszélek.
köszönöm

[link]

minden hsz törölve.

(#1180) Frankiee

Frankiee
(csendes tag)

Na ezt a gyíkot nézzétek :(((

A csere üzletből még lóg 1 webkamerával és az általam 1 évet használt dvd írót újként hirdeti :((( :((( :(((

http://prohardver.hu/apro/yamada_dvr-8400x_dvd_felvevo/hsz_1-50.html

ha ráérek átugrok hozzá beszélgetni :DDD

szóltam neki, hogy adjon választ.

(#1182) beltram válasza goom (#1181) üzenetére

beltram
(tag)

talán ip alapján meg lehetne találni, de ha jól értem, nem nagyon tudod igazolni, hogy küldtél neki bármit is...

pace be with you

(#1183) Romeo23 válasza goom (#1181) üzenetére

Romeo23
(tag)

A két predi ugyanaz gondolom. Úgy tűnik nem te vagy az első :( Ugyan van egy pozitívja, de ott figyel még kettő negatív értékelés is. Ezek is érdekesek róla.

[ Szerkesztve ]

Project Torque nickem: PeArp80

(#1184) goom válasza beltram (#1182) üzenetére

goom
(aktív tag)

Kalandor és beltram:
köszönöm a hozzászólásokat. Tényleg nem tudom igazolni, és nem is tervezek feljelentést. De az illetőtől óva intek mindenkit.

(#1185) WhiteShark válasza Frankiee (#1180) üzenetére

WhiteShark
(csendes tag)

frenki... Egy egerrel jovok amiben abba maradtunk, hogy vagy igen vagy nem... A masik pedig az, hogy a te irod mar reg elment mashol... :D

(#1186) Frankiee

Frankiee
(csendes tag)

na annyi igaza van az embernek, hogy webkam helyett egérrel jön :F

a csere napján arra hivatkozott, hogy a munkahelyén hagyta..

azóta az egér már elkeveredett és rendelt újat... stb.. stb.. csak én nem láttam...

de azóta msn-ről is törölt és a telót se veszi fel :))

a vagy igen vagy nemről meg annyit, hogy 1,5 hete pénteken irta, hogy szombat este nála lesz az egér :(

na azóta nem veszi fel a telót :(((

a dvd író eladási dátuma 2007.04 hó

és 2 év garral..

persze én megismerném a saját íróm, akit érdekel PÜ-ben megírom :Y

sajna a munkám során sok ilyennel találkozok:((

összegzés: msn-en nincs az ember és a telót nem veszi fel...

ezt nehéz kimagyarázni Whiteshark :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1187) fuzik

fuzik
(aktív tag)

E miatt, illetve a halmozott disznóságai miatt lehetne valami gorombasággal jutalmazni sihto fórumozót?

nyugalom ;)

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#1188) Frankiee

Frankiee
(csendes tag)

na ennyit az újként hirdetett dvd íróról, - amit én 1 évet használtam azt újként hirdette :(( -

NAGYON VIGYÁZZATOK VELE !!!

MÁSOKAT IS ÁRUL :((( :(((

[link]

(#1189) Tottika

Tottika
(tag)

Üdv!Olvasgattam...meglepődtem :Y Egyre több az átverés itt a ph-n,rettentő sajnálatos :W
Nekem eddig minden rendben ment,de keresek mostmár valami asztalt és reggelig kopogni fogom..Mi folyik itt :(

welcome to the real world. nem a PH-n egyre több az átverés, hanem az interneten. csak amíg mások/máshol szőnyeg alá söprik, mi tudomásul vesszük, próbálunk segíteni.

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#1190) Daemon09

Daemon09
(őstag)

Sziasztok!
Hiperg nevü tagról tud valaki valami infót adni nekem? Telefonszám, stb...

Következő okokból :
1hónapig könyörgött, hogy küldjek el neki egy vízhűtést, hogy megpróbálja, hogy belefér a gépházába.Meguntam, elküldtem neki. Utána írt, hogy sajnos nem jó neki és küldi vissza. Azóta is küldi. Párszor felfüggesztették azóta, de semmi. :(((
Ez pár hónappal ezelőtt volt.

(#1191) ROLANDMESTER

ROLANDMESTER
(csendes tag)

bocsike de kikéne üriteni ezt http://mobilarena.hu/apro/elado_nokia_n95_8gb_2/hsz_1-200.html
kösz elöre is

takarítva, 6 óra bant kapott.

(#1194) Hukkle válasza salieri. (#47) üzenetére

Hukkle
(tag)

Szevasz! A Btk. szerint 10 000Ft-tól a bűncselekmény

(#1195) Daemon09 válasza Kalandor (#1193) üzenetére

Daemon09
(őstag)

20k. Nem egy nagy összeg, de akor is...

(#1196) Imperator999 válasza Hukkle (#1194) üzenetére

Imperator999
(aktív tag)

erről már korábban is szó esett, 20ezer ft-tól bűncselekmény, ezalatt még csak szabálysértés. :U

(#1198) Daert

Daert
(őstag)

Hali!
Ha valaki tudna esetleg konkrét infót lordEVO nevő fórumózóról,megköszönném!
Már több mint 3 hete próbálom rávenni hogy utalja vissza a vásárlásom összegét,sem pénzt sem terméket nem kaptam tőle.Mára már a telefonját sem veszi fel ill kikapcsolta,és a privikre és E-mail-okra sem hajlandó válaszolni. :(((

Asus G752VS/Steelseries Rival300/Beats mixr/Samsung S9+/PS4 Pro

(#1200) Ősember

Ősember
(őstag)

hello
én csak egy minimális támogatást kérnék :B mégpedig Zsoo21-el kapcsolatban.
röviden leirom a lényeget. már több mint 2 honapos az eset. utánvéttel rendelt ramokat, de a ramok visszajöttek hozzám, mert nem vette át... megbeszéltük, hogy 1500-at utal (pk ára) és akkor elnézem a dolgot. 2 honapot vártam, végig válaszolt a privikre mindig, de csak kifogásokat kaptam és idöhuzást, pénzt nem. adtam neki fekete pontot az "akikkel jobb vigyázni" topikban és azota már csak válaszolni sem méltoztat.
tudom, 1500ft... de ha már megigérte akkor tartsa is be a szavát, na meg ne szorakozzon, mert azt nem csipázom.
tehát csak annyit kérnék, hogy valaki irjon neki egy "emlékeztetö privit" ezzel kapcsolatban. köszönöm szépen :R

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.