Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8027) mhorvat válasza szab.tam (#8026) üzenetére


mhorvat
senior tag

Annyit leírok, amennyit én tudok a dologról. A címlapos írások mindig pár nappal később kerülnek ki, minthogy azt megírtad. Nem Te tudod állítani, hogy mikor kerüljön ki, hanem a moderátorok határozzák meg (nyilván, miután méltónak találták arra, hogy címlapos írásként jelenjen meg). Amíg nem került ki maga a cikk, a konkrét URL-re csak neked jön be, másoknak nem fog betöltődni. Te látod, hogy mikor készült el, mindig a legutolsó módosítás időpontja lesz az elkészültének a dátuma, kivéve abban az esetben, ha már beállították a moderátorok, mikor jelenjen meg. Ebben az esetben a kikerülésig hátralévő időben már szabadon szerkesztheted a cikket, nem fog csúszni a kiírt megjelenés. Ha szeretnéd későbbre tenni, ezt külön kell jelezned (hogy kinek, nem tudom, ilyen gondom még nem volt). A személyes bejegyzés az, ami egyből megjelenik, csak nálad. Ezzel azonban csak "óvatosan". Nem egy hardverről írtam már személyes bejegyzésben (úgy gondoltam, ha írok róla egy egyoldalas kis tapasztalatot, az még nem címlapos írás), de az egyiknél konkrétan jöttek a lecseszések felhasználói oldalról, hogy miért nem címlapra írtam, így alig látják páran és méltó is lenne rá (hál' Isten így is elég sok emberhez eljutott). Tehát jól kell megválasztani, hová is szeretnél írni, számomra sem mindig egyértelmű a választás. Talán megoldás lenne három kategória bevezetése (magán jellegű cikkek, csak a saját blogodban; közérdekű, de nem nagy terjedelmű írások, melyek a kategóriákban már megjelennének; valamint a mostani hosszabb, címlapos írások), bár ez lehet túlbonyolítás. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.