Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18589) canniball válasza lezso6 (#18588) üzenetére


canniball
nagyúr

"Mármint én az új Firefox megszokására gondoltam."
Vágom, csak azt hittem hogy az új felületet ért kritikák olyan mély nyomot hagytak benned, hogy emiatt gondolsz arra hogy én pont így vagyok a böngészővel. :) Azt nem tudtam, hogy más ragaszkodott a régi FF-hoz. Illetve hogy őszinte legyek én is ragaszkodtam volna hozzá, mert volt egy ennél jóval régebbi verzióm remekül felvértezve mindenféle kiegészítőkkel hogy nekem minden kézre álljon, na ahhoz ragaszkodtam amíg tudtam. De aztán egyszer csak önkényesen frissítette magát erre a 43-ra, és így persze az összes kieg. elszállt. :(( Aztán hogy onnan nem frissítettem az már tényleg csak amiatt volt mert eddig nem volt rá igény.

"Bizonyos VPN-ek ki vannak tiltva."
Szóval nem mind, az jó hír! Viszont ennyire nem vágom a témát :B , a böngészőben meg nem találtam választási lehetőséget; keresgéljek tovább/érdeklődjek másutt vagy az operás VPN-nel sehogy sem fog működni a fórum?

"Gondolom beillesztetted a linket, aztán nyomtál egy space-t a második mondatot is linkbe írta."
Pontosan.

"Ilyenkor egy jobbra nyilat kell nyomni, akkor lép ki a link formázásból."
No ez nekem új, ezzel még sehol sem találkoztam. Köszönöm! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.