Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18269) Solymi81 válasza Parci (#18263) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Félre ne érts, nem kötözködni ill. okoskodni akartam/akarok, csak leírom azt, hogy nekem mint felhasználónak mi lenne a jó, az optimális.

Nem azt mondom, hogy az előző verzió jobb volt (nem volt), csak az elrendezése volt szimpatikusabb, könnyebben kezelhető a szemnek, részemről ezért a problémázás. Tudom, hogy a variálással mennyi idő megy el, kiadványszerkesztést és webdesignt tanultam a fősulin :D

Az új designban amúgy van potenciál bőven és nem is néz ki rosszul az elrendezést és a hubosítás miatti kavalkádot leszámítva. Utóbbi az keményebb falat lesz, mert pl. ha két konkurenciát(?) nézek (sg.hu, ipon.hu), mindkettőnek van egy főoldala és tematikus aloldalai, itt meg szerencsétlenül a főoldal egyben a hardver részleg is.

Az almenüknél a Monitorokat vagy átraknám az életmód részből a Gaming részbe vagy fognám és jobban szétbontanám a menüket csinálnák pluszban egy Periféria részt meg a Hálózati eszközöket kihoznám az Iroda részből.
Van az úgy, hogy valamit nem lehet ésszerűen tömöríteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.