Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18217) Cifu válasza SchumiBácsi (#18215) üzenetére


Cifu
nagyúr

Képben megmutatnád hogy akkor mi változott?

Még böngészni is tudod hogy nézett ki 2001-ben például: Archive.org

Ez most nem mondható el.

Szerintem azért nézd meg, hogy hány regisztrált tag van, és azt is, hogy hányan morognak amiatt, mert rossz a kinézet szerintük. Ismered gondolom a hangos kisebbség fogalmád...

Plusz megjegyezném, hogy ha valakinek tetszik az új kinézet, vagy legalábbis elfogadja, akkor nem fog idejönni, és azt mondani, hogy köszönjük szépen, hanem egyszerűen csak használja...

És igazuk is lesz mert nagyon úgy fest hogy tényleg nem lehet befolyásolni.

Nem tisztem védeni Parciékat, de én úgy vélem, hogy sokan fordítva ülnek a lovon. A fórum használata lehetőség, nem pedig alanyi jog. Nem, még VIP esetén se. Ha Parciék így látják jónak, akkor ki lehet a véleményt fejteni, de azt vagy megfogadják, vagy nem. Az ő döntéskörük, és valamilyen szinten mókás az olyan kijelentéseket olvasni, hogy akkor nem fogják látogatni az oldalt. Ember, ez az egész erről szól! Ha tetszik látogatod, ha nem tetszik nem látogatod!

Különben is a mobil a nagy sláger, menjen tehát a szutykadvány mobilokon és kész.

Az azért remélem megvan, hogy az egyik előnye a reszponzív felületnek az, hogy különböző felbontású monitorokon is mehet a kinézet a nélkül, hogy nagyon aggódni kellene. Próbáld csak ki, hogy nem teljes képernyőn nézed a Prohardver.hu-t, hanem ablakban, és nekiállsz átméretezni az ablakot. Ez amúgy eléggé elvárt dolog 2019-ben, és ha kipróbálod ugyanezt mondjuk a Logout.hu-n, akkor azt is megérted, miért...

Plusz lehet most nagyon nagy újdonságot mondok, de a lapcsaládnak elég régóta különálló mobilos és asztali nézete van. Szóval especiel eléggé rossz oldalról közelíted meg a designváltást...

Én például örülök annak, hogy nem az 1024 pixel széles monitorokra van végre optimalizálva a fórum. Ilyen téren nem vagyok teljesen elégedett, mert jobban örültem volna, ha még szélesebb lehet, de hozzá kell tegyem, hogy a felhasználók között meglehetős kisebbségben vannak az olyan wall-of-text hsz. gyárosok, mint én...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.