Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17619) cattus


cattus
őstag

Hali!

Nem tudom, hogy itt van-e pontosan a helye az észrevételemnek, ha nem, nyugodtan irányítsatok át a megfelelő topikba. Észrevettem néhán UI / UX hiányosságot / bugot az új oldalon:

- Amikor az legutóbbi új hozzászólások gombra kattintok, akkor ugye az oldal lescroll-oz ahhoz a HSZ-hez, amelyik a legutolsó ottjártam óta először lett közzétéve. Viszont ilyenkor a navbar rálóg a hsz dobozának tetejére. Pl. erre a linkre kattintva így néz ki, amikor legörget.

- Az fórumban az alsó paginatornál 576px és 660px között szerintem jobban nézne ki, ha az "Ugrás a lap tetejére" gomb jobbra lenne igazítva, a méretválasztó meg maradhatna baloldalt. Vagy akár ugyanaz, mint a legkisebb nézetben, két sorban, és a felsőben csak a paginator lenne.

- Ugyanitt a paginator-nál az oldal tetejére gombnál másféle tooltip van használva, mint a többi gombnál, szerintem jobb lenne egységesíteni.

Amúgy nagyon király lett az új reszponzív design, főleg mobilon egy élmény használni.

Do the thing!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.