Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17489) Livius


Livius
őstag

Sziasztok!
Egy olyan igényt írnék most le, ami régebben már részben működött az oldalon.

Az egyel előző Hardverapró oldalon már régebben működött az, hogy az "Itt szóltam hozzá" jobb oldali menüben miután rákattintottam egy fórumtopikra, akkor a link ami ott bejött az egyből a .../friss.html volt pl ez [link], és így kényelmesen egyből lehetett látni a friss hozzászólásokat.

Jelenleg az aktuális verzióban úgy mint nagyon régen volt, már megint a topik legelső oldala jön be a legrégebbi hozzászólásokkal, ami kényelmetlenné teszi a böngészést. Így nekem kell plusz kattintgatásokkal eljutni a legfrissebb hozzászólásokhoz.

Tehát szeretném ajánlani, hogy az "Itt szóltam hozzá" jobb oldali menüből, minden lapcsalád oldalain (Prohardver, Mobilarena, Hardverapró stb...) mindig a .../friss.html link legyen elérhető, ne pedig a fórum topik első oldala a legrégebbi hozzászólásokkal.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.