Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Naszóval, keresek olyan joystickot, ami kb. így néz ki:



Az lenne a lényeg, hogy kézzel fogható legyen a joy, és hat nagy gomb legyen.
Az ujjal irányítható joyok nem jók, mint pl. amiket lehet kapni úgy általában PC-hez (pl. Logitech Rumblepad, meg hasonlók).

Létezik ilyen?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2) Cathfaern válasza fLeSs (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mennyit szánsz rá? Mert nagyon nem mindegy.
A legolcsóbban talán úgy jönnél ki, hogy beszerzel egy Ps2-höz/Ps1-hez kapható ilyen arcade gamepad-ot, és szerzel hozzá egy átalakítot, amivel USB-re tudod dugni.
Ha viszont van rá pénzed bőven, akkor check this: Bővebben: link
Ha meg barkácsolós típus vagy: Bővebben: link

(#3) _Volkovy_ válasza fLeSs (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Killer Instinct :))

(#4) fLeSs válasza Cathfaern (#2) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Nos, ez a HotRod cucc nagyon übercucc, tetszik meg minden, csak van vele 1-2 probléma.

1. Mo.-on nem hiszem, hogy lehetne ilyet kapni, de még osztrákban sem.
2. nekem elég lenne egy 1 playeres verzió, a másik fele tök felesleges
3. az ára még beleférne (100 USD), de mondom, tök felesleges az egyik fele, és úgy máris csak 50 USD-be kerülne
4. jó lenne tudni, hogy ezt tudom-e használni a Killer Instinct emulátorral. :D

Barkácsolni nem akarok, nincs rá időm, kedvem sincs hozzá, meg nem is értek annyira hozzá, bár ha jobban ránézek, biztos összeraknék bármit, mert régen Sokol rádiók alkatrészeiből fabrikáltam mindenféle hasznos cuccokat. :DD

PS1/2-es arcade joyt honnan lehet szerezni, illetve létezik hozzá PS2/USB átalakító?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Mennyibe kerül egy játékgép? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) Cathfaern válasza fLeSs (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

játékgép használtam is több százezer forint.
Ja, a Hotroddal az a baj, hogy csak rendelni lehet...csak a szállítási költség rohadt drágává teszi :(
Használni biztos tudod, mivel úgy van megoldva, hogy bizonyos gombok bizonyos billentyűnek felel meg (tehát pl. a 1-es gomb az ''A'' betűnek), tehát csak ezt kell beállítani.

Átalakítót pl. itt kapsz: Bővebben: link (Joypadok, Speciális kontrollerek között).
Arcade pad-ot meg itt: [L]Joypadok, Speciális kontrollerek[/L] (Joypadok, Speciális kontrollerek között).
A kettő együtt 20ezer Ft-ból kijön.

Azt azért had tegyem hozzá, hogy mindez _elvileg_ működik rendesen. Szerintem nem lehet gond, de a legjobb lenne azért ha ki tudnád próbálni.

(#7) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Nos,
PSX-PC USB adapter
- PSX joypad, kormány USB adapter
4.990 Ft

és

Sony Specialized Joystick
- eredeti, arcade stick 14.990 Ft

ez tényleg 20K :D

Ennyi lenne az a HotRod is, csak azt nem lehet kapni. LOL, Magyarország... :(

Szted mennyi az esély rá, hogy ezek így együtt menni fognak?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) Cathfaern válasza fLeSs (#7) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem meglehetősen nagy. Az átalakító sima gamepaddal biztos hogy megy, ez meg ugyanúgy működik, mint a gamepad, csak másként vannak elhelyezve a gombok (gondolom a joystick is ''csak'' egy nagyméretű analóg kar).

(#9) fLeSs válasza Cathfaern (#8) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Nem látok ebben a boltban arcade joy-t, ami kisebb lenne...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#10) Grafman válasza fLeSs (#4) üzenetére


Grafman
aktív tag

Akkor nézz rá erre, itthon nem bizos, hogy lehet kapni, de rendelni bizos.:

Bővebben: link

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#11) fLeSs válasza Grafman (#10) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Tegnap már majdnem meg is rendeltem, aztán végülis mégsem, mert MO.-ra a szállítási költség plusz 60 USD. :DD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#12) TaliGa


TaliGa
aktív tag

ha kifejezetten játéktermi dühöngőt keresel, akkor a Genius Power Station tökéletes /nehéz szétgyepálni, ráadásul az általad jelölt képhez az hasonlit a legjobban/... az ára asszem bruttó 4k, a depo-n is szerepel...

"So say we all"

(#13) fLeSs válasza TaliGa (#12) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én nem kézzelfogható gamepad-et keresek, de ezt írtam is az első hozzászólásban...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14) TaliGa válasza fLeSs (#13) üzenetére


TaliGa
aktív tag

ha jól értettem a nyitó hozzászólásod, akkor dehogynem ilyet keresel ;), /én csak jobban tudom... ;)/ ugyanis a a Power Station nem hagyományos gamepad hanem egy drabális állat... full fém, egy nagy karral, meg talán hat? nagyméretű gombbal /én cirka két évvel ezelőtt találkoztam vele, tipikus játéktermi koppintásnak tűnt/...

"So say we all"

(#15) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Én PS2-es karral játszok és minden combot meg tudok csinálni....
Nem az igazi de jobbat egyenlőre nem tudok.....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#16) fLeSs válasza TaliGa (#14) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Te most erről beszélsz?



Ez nem úgy néz ki, mint egy drabális állat.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#17) VladimirR válasza fLeSs (#16) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ki tudja? lehet, hogy masfel meter szeles...:DDD

(#18) TaliGa válasza fLeSs (#16) üzenetére


TaliGa
aktív tag

igen vhogy igy néz ki, de emlékeim szerint mérete közelebb áll egy billentyűzethez, mint a gamepadhoz /úgy 30 centi körül, vagy inkább felette lehetett talán/...

bár nem tenném le a nagyesküt, de úgy emléxem, hogy a kar se analóg, hanem direkte - játéktermi style - mikrókapcsolós...

[Szerkesztve]

"So say we all"

(#19) hipernick


hipernick
tag

lesd meg ezt a linket:

Bővebben: link

(#20) hipernick


hipernick
tag

habár , nem tudom hogy ez pont olyan-e mint egy játékgép joypadja.

(#21) Cathfaern válasza fLeSs (#16) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez tényleg drabális állat :) Akkor mint egy billentyűzet.

(#22) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Akkor lehet, hogy megnézem majd élőben, bár így nem tetszik igazán.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#23) fLeSs válasza hipernick (#19) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ez nagyon nagy, és egy gombóc van a kar végén, amit egyenesen utálok. :( :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#24) Cathfaern válasza fLeSs (#23) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

szvsz az Arcade REX joypad semmivel sem nagyobb, sőt talán még kisebb is (szélességre mindenképpen), mint a Genius féle...

(#25) hipernick válasza fLeSs (#23) üzenetére


hipernick
tag

le kell esztergálni ;], Ha meg nem tetszik a nagysága akkor szétszeded, szerzel egy megfeleő nagyságú és vastagságú falemezt (bútorlap) fúrsz faragsz beilleszted a gombokat és kész is van a saját tervezésű gombkiosztású joypadod. :)) ;]

(#26) Vespertinus


Vespertinus
csendes tag

Valaki végülis vett valami ilyet?

(#27) Vespertinus


Vespertinus
csendes tag

bump

(#28) Vespertinus


Vespertinus
csendes tag

bump

(#29) Vespertinus


Vespertinus
csendes tag

bump

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.