Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rinpocse


rinpocse
tag

Sziasztok!

Elsősorban játékra, filmnézésre Ti melyiket ajánlanátok P4 3.0 GHz avagy AMD Athlon 64 3000? Köszi.

(#2) HERR Z válasza rinpocse (#1) üzenetére


HERR Z
veterán

mintha nem lenne vagy 5 ilyen topic...........
Mindgyárt irok lineket....

(#3) HERR Z


HERR Z
veterán

(#4) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem 5 ilyen topik van, hanem több, és mindet újonc nyitotta :(((
De akkor elmondom játékra milyen gépet: mindig a legújabb, legszebb, legcsillogóbb, legdrágább, leggyorsabb, leglegebb.
Hogy ON is legyek, a topiknyitónak teljesen mindegy, hogy P4 3GHz, vagy A64 3000+, különbséget úgysem fog tapasztalni.
Az A64 jobb vétel ugyan, de engem az se érdekel, ha megveszi a P4-et, aki nem képes kicsit utána olvasni, az megérdemli. hogy ugyanannyi pénzért kevesebbet kapjon. Sőt, vegyen Prescottot, legalább a gázszámla kevesebb lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) Gorneck válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Gorneck
titán

De a villany több lesz!:D

Gorneck#1239

(#6) Dilikutya válasza Gorneck (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valamit valamiért :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) mobal válasza rinpocse (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

na akkor megvolt a lecseszés. A64jobb újabb 64bites! :).

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#8) mobal válasza Dilikutya (#6) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

és mér baj az ,hogy újoncként topicot nyit? te is nyitottál akko nem??? :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9) Dilikutya válasza mobal (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nyitottam. De nem ''milyen gépet vegyek?'' topikokat, amikből mindig van uppolva 1-2 :D
Nem az a baj, hogy újonc és topikot nyit. Ez csak egy észrevétel volt, hogy ezeket a topikokat mindig újoncok nyitják. Amúgy aki nem ért hozzá, az ne vegyen gépet :D Főleg ha utánaolvasni sem bír. A P4 vs A64 téma már eléggé lerágott csont.
Filmnézésre mellesleg bőven elégséges egy 700MHz-es proci, 256Mb RAM, meg egy TNT2 :D najó, árban nem sok difi van, úgyhogy egy Gf2 MX400. :)

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.