Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr-Krava


Mr-Krava
csendes tag

Üdv Mágusok.

Egy olyan problémával fordulok eme oldalt néző Mágusokhoz, hogy lefagy a gépem játék közben...
20-30 perc és lefagy, totál megáll a kép és búg a hang, a gép eközben ugyan úgy megy...
Ha újra indítom és élből elkezdek játszani, akkor kb 1-2 perc alatt fagy le..
Mellesleg a Battlefield bad compani 2 vel játszom multiban, és a bf3-al is multiban.
A jelenség mind két játéknál ugyan az...
Az egész történet onnan indult, hogy vettem egy jobb videokártyát, gt550ti 1gb, mivel kaptam a bf3-at gondoltam azzal jobban fog menni..
Beszereltem gondoltam, új lappal kezdem, feltelepítek egy új windowst.
Iszonyat lassan települt a windows.. ezért lecseréltem az alaplapot, (ennek is megvolt az oka)
Ezzel az új alaplappal gyorsan felment a windows.
Mivel egy Intel core 2 quad 2500 as procim van ami 775 ös foglalatú, a mai alaplapok már ddr3 asok szoval vettem bele 4gb ramot is..
Feltelepítem az összes drivert, ami létezik az interneten, és a játék lefagy.. Feltelepítettem másik windowst azzal is lefagy.. Kipróbáltunk többféle terheléses teszter programot, usersbe is volt teszten mindenki azt mondja minden oké..
Ok akkor kezdjük el cserélni az alkatrészeket.. alaplap, memoria, videokártya, táp, sata kábel.. semmi.. végig akadt.. ok akkor vegyünk egy nagyobb hűtőt.. kb akkora a proci hűtőm hogy kilóg a gépből... plusz egy szobai ventillátorral is tolattam a kártyákra az oxigént csak úgy viccből... Így is lefagyott...

új satás 1terrás winyó
új alaplap
új memória
processzorhűtő
2 féle pioneer lejátszó
580 w os hkc táp
asus gtx 550 ti

ezek vannak a gépben.. probáltuk más tápkábellal, egy az egyben konektorba...

8-10 szakember néz rám hülyén...
Kérem ha valakinek van ötlete szóljon köszönöm! :F

(#2) CoolMan válasza Mr-Krava (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Mi baja a gépemnek,ha... topicban érdeklődj.
Szerintem meg minél előbb cseréld le azt a HKC valamit, csak jót teszel vele a gépednek.
HKC táp teszt!!
A Melyik tápegységet vegyem? topicot is ajánlom.

Legközelebb kérlek, ezért ne nyiss új topicot, hanem használd a keresőt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.