Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Játék darabolás!

Hozzászólások

(#1) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Van egy játékom - MGS 2 - ami 8 gigás, ezt szeretném feldarabolni 2 db dvd-re vagy úgy berippelni, hogy működjön és 1 dvd-re ráférjen!
Mivel és hogy tudnám megoldani?

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#2) mr_knight válasza Biriboyka (#1) üzenetére


mr_knight
senior tag

Alcohollal 120% eltudod vágni 4GB-ra azt kiirod 2DVD-re azt ha jáccani akarsz vele akkor felrakod a gépre és beemulálod ! :) Mást nem tok amugymeg hülyeség ! :U

[Szerkesztve]

(#3) Biriboyka válasza mr_knight (#2) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Mi a hülyeség? Feldarabolni?

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#4) detroitrw válasza Biriboyka (#3) üzenetére


detroitrw
addikt

Írd ki DL lemezre :DDD

(#5) Biriboyka válasza detroitrw (#4) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Okos! :))

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#6) Dilikutya válasza mr_knight (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valami azt súgja, ez PS2... és akkor nehezen emulálja majd ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Biriboyka válasza Dilikutya (#6) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Nem:) PC-s

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#8) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Senki?

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#9) wolffy válasza Biriboyka (#8) üzenetére


wolffy
aktív tag

Nem tudom az általad darabolni játék lemezének gyökérkönyvtára hogyan néz ki, de én már csináltam ilyen esetben egy nagyon barkács megoldást. Elmondom a példát, ami persze nem azt jelenti, hogy ez minden esetben használható, de nekem már vagy 3 játéknál bejött.

Szóval ideadták nekem a Colin4-et DVD-n. Ennek a gyökerében van 4 *.cab fájl. Nevezetesen data1.cab, data2.cab ... data5.cab
Ezek méretben kb. ott vannak, hogy egy CD-re ráférnek. Fogtam, kiírtam CD-re a data1 és data2 kebinet fájlokat a gyökérben szereplő többi cuccal, majd a további kebineteket (data3, data4, data5) külön-külön 1-1 CD-re. Utána ha futtattam a telepítőt az 1. CD-ről, telepítés közben megállt, és kérte a következő fájlt tartalmazó lemezt (mivelhogy az egyesen nem találta). Lehet, hogy ez csak nekem volt újdonság, de bejött.

Szóval ha a te DVD-den is találhatók ilyen elszeparált tömörítvények, próbáld meg külön lemezre tenni őket, ha a méret engedi. Egyébként másra nem tudok gondolni én sem csak az Alcohol 120-ra.

(#10) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

És az Alkohollal, hogy lehet feldarabolni?

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#11) Lord Zero válasza Biriboyka (#10) üzenetére


Lord Zero
addikt

én winrarral csináltam 5 (öt!!) cdnyi anyagot egyetlen +3g iso fileból

javaslom, próbáld ki - picit macerás (nem fogod tudni közvetlenül a dvdről futtatni, előtte kicsomagol+összerak), de működő módszer, ha a cuccot csak ''tárolni'' akarod

szerk: egyébiránt marad az előttem szólók metódusa

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#12) Biriboyka válasza wolffy (#9) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Megoldottam hála neked. Pontosan úgy ahogy leírtad, sikerült feldarabolni 2 db DVD-re!!!!!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Játék darabolás!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.