Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pebe


pebe
csendes tag

Ha esetleg valaki tudna a címben szereplő lapról valamit nekem mesélni,megköszönném.Az ára elég jó,a hasonló kategóriáju lapokéhoz képest,csupán csak az tart visszatőle, hogy nem hallottam erről a tipusról még eddig.

(#2) diegho válasza pebe (#1) üzenetére


diegho
nagyúr

van j&w alaplapos topic ha jól tudom. amúgy hoztam már 3-4 ilyent. nekem bevállt. normális tervezésnek tűnik, tuningot is próbáltam benne, még az integrált vga-t is lehet húzni, pont ma fogok összerakni egyet egy 5000+ black edition-el, szerintem ennyiért kifejezetten jó vétel. bios frissítés kicsit macerás: bios-ban a bios write protection-t le kell szedni (ha alapból nincs leszedve) és 1 hónapja még csak a hagyományos dos-os módszerrel ment, ha nem menne leírom hogyan, én is az egyik fejlesztőjüktől kérdeztem meg hogyan paraméterezzem meg, mert az istenért nem akarta befrissíteni.

(#3) pebe válasza diegho (#2) üzenetére


pebe
csendes tag

köszi az infot,csak azért kérdeztem meg itt,mert nem találtamróla semmit .számomra a tuning része annyira nem lényeges,ikább a stabilitás,megbizhatóság ami mérvadó. ezek után ugy gondolom megvehetem bátran.egyébként ez a lap támogatja a CrossFire-t?1 hd 3650 videokarival fogom használni.várom továbbra is a tapasztalataidat,véleményeket.

(#4) diegho válasza pebe (#3) üzenetére


diegho
nagyúr

csak egy pci-e slot van rajta így cf kizárva. stabilitással nem volt gond, kingmax ramokkal adtam őket.

(#5) #65675776 válasza pebe (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#6) pebe válasza #65675776 (#5) üzenetére


pebe
csendes tag

igen ,azért kérdeztem,mert a gigabyte GA-MA690G-S3H támgatja,de az emlitett lapról nem találta hasonló infót.

(#7) #65675776 válasza pebe (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azt hiszem keversz valamit. A nevezett GB lap normál ATX méretű, van rajta egy x16 és ey x4 PCI-E slot. Emiatt támogatja a normál CF-t. (Maga a chipset hivatalosan nem, lévén ahhoz kellene két x8.) Ez a J&W lap viszont csak egy darab x16-tal rendelkezik, ezért normál CF támogatása nem is lehet.

Hybrid CF pedig egyelőre csak a 780G-nél támogatott. Szóval a lap semmilyen CF-t nem támogat.

(#8) pebe válasza #65675776 (#7) üzenetére


pebe
csendes tag

Tesztünkben szerepet kapott az AMD előző generációs integrált VGA-s lapkakészletére épülő, egyébként igen népszerű Gigabyte MA69G-S3H is. Ezen még kevesebb a SATA port, mint az utódon, egyéb tekintetben nagyjából megegyezik vele. DVI kimenetet ezen sem találtunk, de a Gigabyte mellékelt egy HDMI/DVI átalakítót, tehát ez nem lehet gond. A lapkakészleten található hűtőbordák még kisebbek, mint a 780G-s tesón.

Ez olvasható ahol néztem,bár lehet,hogy féreérthető?

ezen linken nézd meg.

http://prohardver.hu/teszt/amd_780g_nyero_chipset_integralt_grafikaval/az_amd_ujradefinialja_az_integralt_chipset_fogalmat.html

(#9) pebe válasza #65675776 (#7) üzenetére


pebe
csendes tag

http:

[ Szerkesztve ]

(#10) #65675776 válasza pebe (#8) üzenetére


#65675776
törölt tag

És az idézetben hol van szó CF-ről? Emellett ha ellátogatsz a GB oldalára, akkor látod, hogy az MA69G-S3H normál ATX. Van microATX verziója is, azt MA69GM-S2H-nak hívják. És az sem tud semmiféle CF-t.

Egyébként a tesztet olvastam, az sem támasztja alá az elképzelésed.

(#11) pebe válasza #65675776 (#10) üzenetére


pebe
csendes tag

http://www.ipon.hu/?product_id=17455

(#12) #65675776 válasza pebe (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

De ez egy teljes méretű lap. A Te általad kiszemelt pedig nem! Az mATX.

(#13) pebe válasza #65675776 (#12) üzenetére


pebe
csendes tag

ez igaz,de közben áttértünk a ga-69g-re

(#14) pebe válasza #65675776 (#12) üzenetére


pebe
csendes tag

és most már tudom,hogy a J&W nem támogatja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.