Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Én a következőre várom: A52s (már megvan, de még nem tettem fel), S10 Lite és A72.

(#2) razorka777


razorka777
veterán

Kemény a cikk első mondata. :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) Jeno1


Jeno1
csendes tag

Samsung A72 - nekem ma reggelre meghozta a Mikulás 😃😃😃

(#4) KoryHu válasza razorka777 (#2) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Hova szállítja el?

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#5) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Követendő példa lehetne a többi gyártónak is...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#6) bmt50


bmt50
senior tag

sikerrel szállítja el a drasztikus minőségi előrelépést hozó felületet,
Háát, most ezzel vitatkoznék. Gyakorlatilag a One UI 2.5 óta nem látni semmi drasztikusat(és az se volt igazán nagy)
Lehet, hogy a hajtogatható kijelzős Fold-oknál és Z Flip-eknél van, de sima kijelzős telefonoknál inkább csiszolgatásoknak nevezném ezeket a új fícsöröket.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7) Somatom válasza bmt50 (#6) üzenetére


Somatom
veterán

Bánom is én, csak ne akadjon össze a Nova -val! Cirka 8 éve úgyanúgy néz ki minden telóm, tabom home -ja. Ugyanazok az ikonok ugyanott vannak és ugyanazok a funkciók vannak hozzájuk rendelve. Nekem ez így jó és a jövőben sem kívánok ezen változtatni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Teal'C válasza Somatom (#7) üzenetére


Teal'C
addikt

Azt mondjuk senki nem említi meg hogy a 13 ra frissített telefonok sorra lefagynak, nem csatlakoznas és egyébb anomáliákat produkálnak mert a 3. fél programjai nincsenek optimalizálva a 13 ra vagy a one-ui 5 re. Hova ez a nagy siettség. És jövőre még hamarabb akarják kiadni. :F

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9) bali válasza Teal'C (#8) üzenetére


bali
tag

Miről beszélsz? Három különböző Galaxy van a családban és tökéletes mindegyiken, nincs fagyás, akadás.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#10) Teal'C válasza bali (#9) üzenetére


Teal'C
addikt

S20fe, s22u, s22+, zflip3
Viber üzenet olvasása után lefagy, újraindul régebbi viber telepítés megoldotta elvileg már javította a viber de kb 2 hétig elég idegesítő volt de ha beleolvasol az s22u fórumba van még pár. Egyes appok megjelenítése kikockásodik ott marad a kijelzőn akkor is ha már a kezdőképernyőn vagy. Eldobálja az óra kapcsolatát.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#11) Roland861010 válasza Teal'C (#10) üzenetére


Roland861010
addikt

Az hogy a 3ik fél nem frissíti a programját az aktuális androidra ne a gyártók hibája legyen már.

iOS -en a 16.1.1 térerő és letőltési problémákat eredményezett...minden hol van valami ma már.

(#12) bmt50 válasza Roland861010 (#11) üzenetére


bmt50
senior tag

Tisztelettel annyit megjegyeznék, hogy a Teal'C kollega által felsorolt "eszközpark" egy kisebb vagyon lehetett. Egy jobb használt autó ára, vagy önrésznek is belefér egy lakáshitel esetében.
Ezért a pénzért nemcsak kishazánkban, de a világ "vásárlóközönség"-ként számon tartott országaiban(Ny-Európa, USA, Kanada, Japán, Korea, Ausztrália) is szót emelnek a fogyasztók kompatibilitási, működési zavarok esetén.
Ne felejtsük el, hogy az oprendszer és vele a felhasználói felület nem telefonhasználat fő célja célja, hanem inkább "segítő alapja" a felhasználó által telepített 3rd party appoknak, mint pl. a Viber.
Természetesen a programfejlesztőknek is jár ejnye-bejnye a kompatibilitási problémákért(hisz ők mindig hamarabb megkapják az új androidot), de a OneUI-ban is lehetne valami olyasmi, mint a Windows-ban is van: "Kompatibilitási mód" vagy valami hasonló a régebbi Windows-os appok futtatása érdekében.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13) Teal'C válasza Roland861010 (#11) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem az a gyártó hibája én nem ezt mondom. Hanem hogy úgy adnak ki valamit csak hogy megtudják veregeti a vállukat hogy nincs mögötte támogatás aplikáció oldalról akkor meg minek sietni közben pedig a fórumokon a gyártót szidják akik nem járnak utánna és ha nem is valós a felháborodás mégis elég nagy negatív hírverés ez a Samsungnak.

Közben találkoztam még1 hibával ami viszont a samu hiba:
Felhívok valakit akinek van beállítva hívókép aztán felhívok valakit akinek nincs és bedobja az előző hívás hívóképét. Nyílván ez az új tárcsázó problémája.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#14) Teal'C válasza bmt50 (#12) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem feltétlen az ár a lényeg hanem a hozzáállás.

Amúgy a felhasználókat sem kell félteni a fórumokban nap mint nap megy a hajcihő a 25/45w közötti háború mert ugye a végén csak pár perc a különbség (mellesleg a különbség kb 0-70%között nagy időben) és mindenki mondja hogy elég a 25w és különben is lassan tölti meg 20 és 80 között stb.. gondolom nem kell ezt bemutatni :(

Mégis most felröppent a hír hogy a 23 megint csak 25w lesz max és a samsungot elmondták már mindennek ami csak létezi a magyar nyelvben. De döntsük már el mit akarunk és miért reklamálunk.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#15) Usgyi válasza Teal'C (#14) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Ez a gyorstöltés mizéria már túl van tolva. 90 perc alatt simán feltölt, nem hiszem el, hogy az embereknek ennyi ideje sincsen, főleg hogy sokan használnak powerbank-ot és tömegközlekedésen is van töltési lehetőség (legalábbis úgy tudom). Előfordul, hogy jól jön a villám töltés, de az ritka.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#16) Teal'C válasza Usgyi (#15) üzenetére


Teal'C
addikt

Én 45w-ost használok és 1 óra 6 perc 5-ről 100ra. A Tab S8ultra meg 1 óra 29. Persze ezek csak akkor érvényesek ha közben nem használod és a képernyő ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#17) Roland861010 válasza bmt50 (#12) üzenetére


Roland861010
addikt

Az ár nem alap ilyen estben nálam.
Jelenleg egy S21Fe van párosítva egy galaxy watch 5 pro lte-vel.
Amire kell nekem mind a kettő tökéletesen megfelelő.
Inkább itt az a baj, hogy amíg az enyémben s888 van addig mondjuk egy s22 ultra saját fejlesztésű procival akad és dadogos.
Házon belül is megy a variálás ugyan úgy mint mondjuk a Xiaominal.

Teal'C : egy Tab S8 ultra 5-6ezeres akkumulátorját miért akarod ugyan annyi idő alatt feltölteni mint egy feleakkorát egy telefonban?

[ Szerkesztve ]

(#18) Teal'C válasza Roland861010 (#17) üzenetére


Teal'C
addikt

11200mAh és nem akarom hanem ennyi idő amíg feltölt, kész ezen nincs mit variálni. :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#19) Roland861010 válasza Teal'C (#18) üzenetére


Roland861010
addikt

Teljesen elfogadható szerintem.

(#20) Teal'C válasza Roland861010 (#19) üzenetére


Teal'C
addikt

Én is elégedett vagyok :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#21) youngboy


youngboy
senior tag

Én már múlt héten frissítettem A72-t és A71-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.