Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nagyjából úgy néz ki, mint a Village szerintem.

Sic Parvis Magna

(#2) Peat76 válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


Peat76
őstag

Imádtam a Village-et,2x nyomtam végig...ez is bejövős..
Jó lesz ez..nagyooooonn is :K

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#3) 30z.Samu válasza Peat76 (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is szerettem, egy újrázással még tartozom Neki, ahogy a többi Remake-nek is. :D A 2-nél a magyar szinkron motiváló rendesen, annak is neki kéne már fogni. :D

Sic Parvis Magna

(#4) Peat76 válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


Peat76
őstag

Pont a napokban gondoltam én is a Resi2 Remake-nek a végére kellene már jutni, mivel 2x abbamaradt..plusz ott a 3 is...erre nyakunkon a 4. Így hogy a Nextgen update-et is megkapták odacsaphat rendesen...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#5) 30z.Samu válasza Peat76 (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Összehasonlításképp megnéztem Xbox-on, hát elég jól néz ki... :D

Sic Parvis Magna

(#6) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Király lesz, csak az eső csillogásával kezdjenek valamit, mert alig látni tőle. Kb mint a gta definitive trilogynál.

(#7) Fitzgerald válasza Peat76 (#4) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Resi 2-nél olyan 6-7 óra az A run karakterenként, 4-4.5 óra a B run. Szóval összesen 23-25 óra 4 végigjátszás.
A Resi 3 meg 6-7 óra 1x, és ennyi.
Nextgen update alatt gondolom a ray tracingre gondolsz. Nem nagy szám ezekben a játékokban, amikor kijött tavaly, végignyomtam még egyszer a Resi 2-t mindkét karakterrel ennek apropóján...

[ Szerkesztve ]

(#8) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS5ön pont most végeztem a Resident Evil 3mal.
Nagyon akciósan jöhet majd a negyedik rész is..

(#9) Peat76 válasza Fitzgerald (#7) üzenetére


Peat76
őstag

Mindenképpen pótolnom kell a 2.3. Remake végigjátszását..
Igen a Ray-Tracing-re gondolok, azért ezekben a sötét tónusú játékokban szerintem kell...és dicsérem a Capcom-ot..hogy hozzák a 4K 60fps Ray-Tracing-et...RE Engine egész jól sikerült..
Nagyon várom az új részt...szerintem elsöprő sikere lesz!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#10) 30z.Samu válasza Peat76 (#9) üzenetére


30z.Samu
félisten

A 3-ban sokkal jobban kijön a Raytracing, mint a 2-ben, de az uttóbinál is ad hozzá.

Sic Parvis Magna

(#11) Peat76 válasza 30z.Samu (#10) üzenetére


Peat76
őstag

Hát akkor nagyon időszerű kezdeni...lassan itt a 4. Rész
Ráadásul jövő héten jön a Dead Space Remake is...mármint Nekem..kell 1 hónap szabi úgy érzem!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.