Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

van egy Abit IS7-e2-m és szeretném a Biost Frisiteni a Windowson keresztül nem dosban, lécci mondjátok már el mit csináljak, azt tudom hogy van a Flashmenü 1.36 azt elinditom ott one click live update utána mit fog csinálni és én mit csináljak lécci segítsetek már, kössz!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#2) luciferc


luciferc
őstag

Kérlek szólj a moderátoroknak, hogy nevezzék át a topikot valami értelmes címre (találd ki mire). Addig remélem senki nem válaszol neked.

(#3) sosperecek18 válasza luciferc (#2) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Is7-e2 Biosfrissitéshez kellene a segítség!
Kérem a moderátor urakat hogy erre nevezzék át a topicot!:R

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#4) luciferc válasza sosperecek18 (#3) üzenetére


luciferc
őstag

Mondjuk én a moderátort keresek topikban gondoltam, hogy kéred az átnevezést... Az a hivatalos hely

(#5) Fenyő válasza sosperecek18 (#3) üzenetére


Fenyő
őstag

Mi a baj a Dos-os frissítéssel? Dos alól szvsz sokkal biztonságosabb és semmivel sem bonyolultabb. Windows alatt 1000 minden bezavarhat...

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#6) TommyGun válasza sosperecek18 (#1) üzenetére


TommyGun
őstag

Nem fog csinálni semmi extrát....megnézi a lapodat, letölti a BIOST ami neki kell..megflesseli és kér egy újraindítást....

Azért ONE KLIIKKKKK a neve mert egyszer rányomsz és megcsinálja....triviális nem ? :D
KB 2-3 perc az egész...a lényeg hogy ne fusson közbe semmi....tehát ne írj dvd-t vagy ne tömöríts vagy mittomén....-

Topik zárható szevasztok :))

Fenyő: Egyáltalán nem veszéjesebb a BIOS refresh win alól mint Dos-ból....nálunk van KB 1000-1200db HP munkaállomás és mindegyiken szoktunk nyomatni félévente BIOS refresht win alól és még soha egyikkel sem volt semmi gebasz...



[Szerkesztve]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#7) sosperecek18 válasza TommyGun (#6) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Utánna nem kell egy Bios defaultot csinálni, tehát azt a kis pöcköt az alaplapon leveszem egy 10 mp-re majd visszarakom!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#8) TommyGun válasza sosperecek18 (#7) üzenetére


TommyGun
őstag

Nemkell, nekem megjegyzett mindent az AV8....ha meg kéri akkor megcsinálod mit kell ezen parázni :D De nyugodtan csinálhatsz....PL az IC7-es Abitzom meg saját maga benyomta magát defaultba....ki is írta a boot-nál hogy lépjek be és nézzem meg a beállításokat mert visszavágta defaultra magát....ennyi nem kell aggódni...

Mellesleg amiről te beszélsz az a CMOS clear...és azt nem kell 10mp-ig levenni....
Ott 3 láb van csak arréb kell raknia Jumpert és vissza...az nullázza le a Biost hogy átrakod a Jumpert....vissza meg azért kell mert nem indulna el a lap :D

[Szerkesztve]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#9) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Már egy negyed orája elinditottam de semmi még mindig 0%-nál jár!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#10) zso73 válasza sosperecek18 (#9) üzenetére


zso73
veterán

Ez azért van, mert az abit oldaláról a letöltés elég lasú! Este próbáld!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11) TommyGun válasza zso73 (#10) üzenetére


TommyGun
őstag

jaja....sajnos a letöltéssel szoktak gázok lenni....azt is lehet hogy letöltöd a BIOS-t manuálisan...kicsomizod....és a Flashmenü tud olyat is hogy .BIN filet flessel fel....megadod neki a BIOS filet azt megcsinálja....

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#12) sosperecek18 válasza TommyGun (#11) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Kössz szépen de 12órakkor már sikerült, de a problémámat nem oldotta meg még 100%-os terhelés mellett továbbra is zárt házban 64-65 fokot mér, de én ha odanyúlok a procihűtőhőz simén tudom rajta tartani a kezemet, nem érzem azt a 65 fokot!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#13) sosperecek18 válasza sosperecek18 (#12) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Csak azt nem értem, hogy minden Is7-esnél ugy volt ahogy nálam(szerintem), hogy felémért a lap, és miután felfrissitette az alaplapot akkor utánna jól mért nálam ez mért nincs igy?
Ha tud valaki segítsen már abban,hogy melyik Biost tegyem fel hogy rendesen mérje a hőmérsékletet?

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#14) TommyGun válasza sosperecek18 (#13) üzenetére


TommyGun
őstag

Ha biztos vagy benne hogy rendesen bevan pasztázva a proci és tuti hogy a borda is rendesen felfekszik akkor ne foglalkozz vele....nem érdemes...minden lap fölémér...ha a borda nem forró akkor nincs baj fölémér azt annyi....60-65 fok már igencsak forró ott már nem fogdosnád az ziher...igaz a borda mindig hűvösebb mint a proci mag...

[Szerkesztve]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#15) Viktor77


Viktor77
titán

Na akkor.

Biosfrissítéses topic is van, IS7-es topic is van, hűtéses topic is, P4 hűtéses is, ráadásul a topic címében felvetett probléma is megoldódott. Arról nem is beszélve, hogy az Abit lapok bő 8-10 fokkal fölémérnek a valós hőmérsékletnek.

Elég ok a zárásra? Sztem igen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.