Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zapikanka


zapikanka
tag

Sziasztok,

már gondolkodom rajta egy ideje, hogy más cégeknél milyen lehet az irodai élet ahhoz képest, mint amilyenben én dolgozom.

Egy multinak dolgozom már 4 éve vidéken, Somogy megyében. Kb. 2015 elején állították be, hogy mindenkinek legyen internet elérése aki számítógéppel dolgozik, előtte csak akinek a munkaköréhez kellett, az kapott, természetesen elég erősen filterezett tartalmakat. WiFi van az irodaházakban, de csak a high-managementnek van kiadva a jelszó.
Nem internetezek egész nap, de azért amikor van egy kis időm , akkor böngészek kicsit, de természetesen nem Facebook, mert az itt főben járó bűn (rúgtak már ki dolgozót érte).
Ha az asztalom mögött egy kollega/kollegina elsétál, akkor amilyen gyorsan csak lehet, ALT+TAB. Mert aki idősebb az megjegyzést tesz, hogy nincs mit csinálni, aki pedig fiatalabb és lazább, az mondjuk röhög egyet.
Ez nem rám van kihegyezve, itt ilyen a közeg.

Nem tudom, hogy a multik sajátossága-e ez, vagy ennek a cégnek, hogy ilyen (számomra rendkívül ellenszenves) a közeg. Elég fiatal vagyok, tehát nincs sok összehasonlítási alapom, de kíváncsi lennék a jövőre nézve, hogy szokjak hozzá a gondolathoz, hogy ez ilyen?

(Remélem jó helyre hoztam létre a topicot)

Szép napot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.