Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-29 19:55:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) Gijon válasza Kisfurci (#39) üzenetére


Gijon
senior tag

Dohányként van nyilvántartva, 1000g-ot lehet behozni elvileg eu-ból vámmentesen, egy doboz 6,1 gramm, így 164 doboz behozható elméletileg. A lengyeleknél 15-16 PLN-be kerül, ami annyira nem jó ár, viszont az ukránoknál kb.5-600 Ft-ra jön ki egy doboz netes leírások alapján. Itt vannak a hivatalos árak.

[ Szerkesztve ]

(#42) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Szép napot,

hol lehet venni pontosan iqos gépet ?
megbízhatóan külföldről esetleg ?

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#43) zoltan6 válasza bigyo108 (#42) üzenetére


zoltan6
őstag

Általában fővárosban,és megyeszékhelyeken,de itt a hivatalos üzletkereső ahol lehet kapni készüléket.
[link]

(#44) zola667


zola667
újonc

Vásárolt már valaki Heets-et a newcigarette.store oldalon?
Előnyök: 66 EUR/karton, van piros is.
Hátrányok: előre kell fizetni, csak banki átutalással lehet, semmi infó vagy referencia, nincs szállítási határidő.

Zola

(#45) zoltan6 válasza zola667 (#44) üzenetére


zoltan6
őstag

Az 21300ft/ karton, :Y az rohadt drága,kétszer megjárod autóval Szerbiát,szlovákiát még az ország közepéről is.Iqos-os Facebook csoportba sokan árulnak 1200-1300 ft körül itthon nem kaphatókat.

(#46) bigyo108 válasza kriszkoczi (#34) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Detto én is így vagyok, fél év alatt megteltem az e-cigi édes ízekkel.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#47) Teal'C


Teal'C
addikt

Nem tudom másnál is előfordul-e a következő eset de én írtam nekik és válaszoltak. A HEETS et rosszul írtam de ezt nézzétek el nekem.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#48) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]
a fenti Iqos vs. normál cigi összehasonlítás hiteles lehet ?

(#49) animatrix11 válasza stemplar07 (#48) üzenetére


animatrix11
őstag

Teljesen hiteles, láttam videót heets - cigi - ecigi összehasonlítást, hasonló eredménnyel

Viszont találtam egy cikket amiben azt tárgyalják, hogy ez a módszerrel több nikotin megy a szervezetbe, mint ha sima cigit szívnánk, szóval nem tudom mi igaz, az e-cigiről is megoszlanak a vélemények, nyilván erről is.

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#50) Reni KE válasza volandy (#6) üzenetére


Reni KE
újonc

Sziasztok. En mar lassan egy honapja csak Iqos-t szivok. Erös dohanyoskent. Nemetben elek, a keszüleket itt vasaroltam. 65 euroba került a 3-as, es 6 doboz heets-et kaptam melle. tehat az mindenkepp olcsobb, mint otthon Magyarban. Deee a heets itt 6 euro. Otthon erdemes több dohanyboltban megnezni, nem fix aras, mint a rendes cigaretta.
Na most a tapasztalataim:
Sajnos a mennyiseg nem csökkent, meg mindig elszivok egy dobozzal naponta (neha többet)
Ajanlatos az elsö harom napban csak ezt szivni. Ugy is tettem, es nem hiszitek el, nem tudom mar elszivni a rendes cigit. olyan mintha valami tisztitoszer, olaj, valami kemiai anyag lenne benne. Neha meg probalkozom, de egyenesen öklendezek töle.
Az ize, en csak mentolosat szivok. A sötetkek meg nekem is erös, szinte tisztitja az orrom :D türkizt ajanlom.
Körülbelül addig tart, mint egy normalis cigi. 6 perc vagy 12 szivas.
Nem köhögök reggelente, nem vagyok büdös. Nem erzem egyenlöre ugy, hogy az izlesem, szaglasom vissza jött volna. Remelem sikerül a kesöbbiekben a mennyiseget visszaszoritanom, de imadok cigizni :( :(

(#51) animatrix11 válasza Reni KE (#50) üzenetére


animatrix11
őstag

Hol lehet ennyiért kapni 3-ast?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#52) bigyo108 válasza animatrix11 (#51) üzenetére


bigyo108
aktív tag

igen ez engem is érdekelne.
Jelenleg csak nagyvárosokban vagy megyeszélhelyen van 3-as iqos, de közel 40.000 Ft és nem emlékszem, hogy adnának hozzát HEETS-et, az az akció csak a 2.4 plus nál van.

plíz kellene konkrét infó honnan lehetne beszerezni iqos 3 at.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#53) Teal'C válasza animatrix11 (#51) üzenetére


Teal'C
addikt

Németországban írta is. Én Salgótarjánban vettem mikor arra jártunk 30e ért.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#54) silentkiller


silentkiller
senior tag

Lehet hasznos: ha valaki Budapestről vagy Budapesten keresztül jár az Adriára/Balatonra, stb. Budaörsön az M1/M7 közös kivezető szakaszán a MOL kúton (KFC is itt van) a McD alatt található trafikban mindig kapható Heets: piros, sárga, türkiz és kék szinben 1.300 Ft körüli áron.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#55) zoltan6 válasza silentkiller (#54) üzenetére


zoltan6
őstag

Szinte minden dohányboltba lehet kapni heets-et.

(#56) silentkiller válasza zoltan6 (#55) üzenetére


silentkiller
senior tag

Itt a környéken azért ez még nem túlzottan elterjedt (Budaörs/Törökbálint).

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#57) zoltan6 válasza silentkiller (#56) üzenetére


zoltan6
őstag

Kilehet egyébként fogni 1300ft alatt is heets-et,Egyik nap Kiskőrösön vettem 1240ft-ért.
Az Iqos-os FB csoport csinált egy térképet az 1300ft-nál olcsóbb lelőhelyekről.
IQOS HEETS 1300 Ft alatt

(#58) silentkiller válasza zoltan6 (#57) üzenetére


silentkiller
senior tag

Ez de jó, köszönöm!

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#59) Nádyzsu


Nádyzsu
újonc

Sziasztok! Jómagam nem dohányzom, édesapámnak rendeltem egy IQOS 2.4-et. Ő narancssárga LD-t szív. Az lenne a kérdésem, hogy milyen HEETS-t vegyek neki, melyik hasonlít legjobban ízre és erősségre az LD-hez.

(#60) Teal'C válasza Nádyzsu (#59) üzenetére


Teal'C
addikt

Ízre egyik sem hasonlít mert a kukoricakeményőtős szűrő miatt van egy popkornos beütése. Én nem tudtam megszokni (nyilván ha muszály akkor igen) de a gyengébb mentol bejött mert azon nem érezni.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.