Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  iPhone blogom

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Kaptam pár nap tesztelésre egy iphonet.Ide fogom leírni a tapasztalataim, amit használata közben tapasztalok.
A készülék msot a lokál wifinken lóg.Épp nyitom meg a logoutot. Előbb nem akarta behozni. Hát lássuk, mennyi időbe telik neki.

Olybá tűnik, ha historyból akarom behozni, akkor szöszmötöl rajta, vagy két percet és nem hozza be. Ha beírom a böngészőbe rendesen, akkor jó.
A logout főoldala kissé szét van esve rajta, de azért használható
Jahm és kicsit erősebben kell simizni, ha gyengéden csinálom, mit sem ér. Ráadásul van mikor mást érzékel:U Pl. a belépésre kattintanék, de a regisztrációra érzékeli a lenyomást.

De msot megint kezdi a lassú betöltést. Pedig szgépen minden megy flottul.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) tildy


tildy
nagyúr

Készült vele /róla pár kép.
Egyszerűen nem esik a kezemre a tárcsázás, folyamatosan elrontom.
Idővel lesz több kép/videó felrakva, de most lemerült a fényképezőm, meg a telót is tölteni kell.

Mielőtt elfelejteném:
Settings>General>About itt található a wifi/bluetooth MAC-address . Nekünk a routerhez kellett.

Néha mintha elvesztené a WIFI -hálózatot.
Van valami youtubeos programja, de akármire próbálok rákeresni, tetűlassú, csak pörög fenn az a kis jelzés. A featuredet hamar behozza, és a videóstreamelés is megfelelő sebességű.

Az időjárásos alkalmazás viszont nagyon bejön nekem :) Szép, igényes, gyorsan le is kapja az adatot.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) tildy


tildy
nagyúr

Az MSN-t eddig sehogy sem tudtam rajta működésre bírni. :O

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) tildy válasza tildy (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

2. napja van nálam.
bolondemberrel ma sikerült egy frankó fagyást produkálnunk rajta: A menü első oldala helyett fekete oldla volt végig.

Újraindítás után jó lett, node akkori, ezt csak nem kéne:U
Kép róla hamarosan.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) tildy válasza tildy (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

3. nap.
Akármi olyat nyitnék meg, aminél netre kapcsolódna, iszonyat lassan reagál.
Homokóra, monhatjuk. Pedig nem lassú itthona netem, a weboldalak a laptopon pikkpakkbejönnek. ez meg elekzdi töltnei, majd a vége előtt nemsokkal megáll.

A telepítőjéről nem is beszélve.
Iradio nem megy, a genreket behozza, de hallgatni nem lehet.

Teljesen hektikusan viselkedik.
Eddig az összeszerelése a designja az , ami nálam 10-ből 10 pontos, a kezelése (scroll) 10/9 (sok helyen hiányoltam vissza scrollt), de a programjai... Hát abszolút nem vagyok lenyűgözve.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) tildy válasza tildy (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Tegnap este átállítottam reggel 6ra az ébresztőt, még az ébresztési hangot is megváltoztattam.
Most vagy én vagyok hülye, vagy nem tudom mi van, de a teló reggel 7kor és a tegnapi ébresztő hanggal keltett.

Arról nem is beszélek, hogy a hülye netbelassulása miatt sikerült tegnap 5szor elkuldenem ugyanazt a privat uzenetet valakinek....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) tildy


tildy
nagyúr

Na hazavittem a ketyerét, szülők is látták. megmutattam neki. az árát ők is sokalták, de azt már most elmondták, hogy igen szerintük is efelé tendál a világ, a kezelhetősége, a böngészője pedig nekik is tetszett.

Holnap viszem vissza, így írnék egy kis összegzést.

Jó ötletek, igényes kialakítás külsőleg.
De:
rengetegszer volt, hogy belassult netes dolog esetén, miközben a ent vígan működött. Több program is khm, szóval hibásan/rosszul konfiguráltan van benne.
Gondolok itt amailkliensre, amelyben ott virít a gmail logó, azt akárhogy állítom be , sehogy se kapcsolódik fel rá, csak ha manuálisan viszem be , nem pedig a gmailre kattintva.
A titokzatos első oldali menü fagyásra máig nem kaptam magyarázatot.
Programok közül az időjárás , a safari, és a képnézegető volt nálam csillagos ötös.

Furcsálltam, ha vna a telóbna ilyen dőlésérzékelő szenzor, akkro sok progi (vagy a menü) miért nem használja???

Mindenesetre az alapkoncepció jó, de még kismillió helyen kell benne javítani, vagy úhj dolgokat beleteni (pl. bluetooth miért csak hangot kezel? Miért nem lehet bluetoothos gpst rátenni?)

Ha lesz benne gps, akkro azt mondom, oké megér 120ezret, de ez így kb nekem olyan 60 ezret érő cuccos. Még mindig.

A kezelése amúgy tényleg bejövős, főleg alapozás, kicsinyítés nagyítás. De ez akkor sem ér meg nekem ennyi pénzt. Nem fogom fájó szívvel visszaadni, nem kattantam rá.

bár az igaz, hogy a a böngészés tényleg pöpec volt vele:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  iPhone blogom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.