Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone 4 vagy Omnia 7 (WinMo7) ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) slate777


slate777
csendes tag

Sziasztok!

Nem nagyon szoktam írogatni, de úgy éreztem meg kell tudnom mások véleményét is.

Személyes tapasztalataim: Volt eddig iPhone-om, WinMo-m és jelenleg egy Android 2.1es Herom van. A WinMo csak pár hétig volt nálam, de nagyon nem szerettem (sőt rühelltem), Android tetszetős, jó, testreszabható, flash, blablabla...de úgy érzem kezdek kinőni, ebből a mindent moddolok dologból, rettentően hiányzik az iPhone-om egyszerűsége és stabilitása. Félreértés ne essék nagyon jó az Android és függőknek maga a Mekka, de bennem már a "too much" érzés fogalmazódik meg.

Na de a lényeg, szerencsére olyan helyzetben vagyok, hogy döntés előtt állhatok, Omnia 7 vagy iPhone 4? Ti hozzább-értő emberek melyiket ajánlanátok nekem? Nekem pl. nagyon tetszik a WinMo 7...

Ja és tisztában vagyok mindegyiknek az előnyeivel és hátrányaival és a később jövő frissítés sem zavar!

Kösz a segítséget!

(#2) Brutális eb válasza slate777 (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia kérdéseddel ebbe a topikba fáradj át itt nem fogsz választ kapni és zárva is lesz.

Köszi. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) moonman válasza slate777 (#1) üzenetére


moonman
titán

ha tisztában vagy minden előnnyel és hátránnyal, akkor tudnod kell a választ is a saját kérdésedre. :) szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. ha volt már iPhone-od, akkor pláne tudod, milyen, ha érdekel a WP7 (nem WinMo7! :) ) akkor esetleg ugorj el a Mammut 2-be az LG bemutatóterembe, ott a kezedbe tudnak adni egy Optimus 7-est, vagy rögtön mellette a T-Mobile-ba, ahol Omnia 7-es is szokott lenni. nincsenek belakva, úgyhogy a valódi érzést nem adják át, de végig tudod pörgetni élőben is, garantálom, egész más, mint képekről, videókról.

iPhone 4 volt már a kezemben több is, elég sokat foglalkozom vele, és az ismert antennahibán kívül (ami igenis létezik, erről senki nem tud meggyőzni, folyamatosan tapasztalom) nincs igazán gond vele, nagyon szép és gyors készülék (konkrétan az egyetlen iPhone, ami külsőre tetszik), a szoftvere meg ugye már eléggé kiforrott, sok tartalom van hozzá.

én egyébként a helyedben - már ha tudsz várni még egy hónapot - megvárnám az első WP7 frissítést, állítólag grandiózus lesz, rengeteg mindent pótoltak és javítottak, egyesek szerint akár Windows Phone 8-nak is nevezhették volna, mások szerint az Apple 3 éves fejlesztéseit az MS 3 hónap alatt behozta... persze ezek nagy szavak egy Twitter oldalról, de az biztos, hogy nagyon várjuk.

bocs, ha kicsit hosszú voltam, és ráadásul dönteni sem segítettem, de nem akartam részrehajló lenni. :)

szerk: ja még annyi, hogy a Windows Mobile régen tényleg ótvar volt, de főleg az ótvar vasak miatt, egy HD2-n azért elég szépen muzsikál még az öreg harcos. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Brutális eb válasza moonman (#3) üzenetére


Brutális eb
addikt

Köszönjük a wp7 reklámot.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) moonman válasza Brutális eb (#4) üzenetére


moonman
titán

el is olvastad, vagy csípőből trollkodsz?

(#6) slate777 válasza moonman (#3) üzenetére


slate777
csendes tag

Minden hozzászólás segítség, úgyhogy köszönöm!

Egy iPhone 4 volt az álmom, de most nagyon tetszik az Omnia 7 és arrafelé is húzok már, de egy ekkora befektetésnél nem akar hibázni az ember. Így voltam a Heroval is és az bejött...

Gondoltam több ember többet tud együtt összehozni!:)

Omnia 2-t használtam, de.... HD2 persze más katagória, ráadásul Sense UI stb.... :)

(#7) KrAt


KrAt
veterán

Kérlek, fáradj át a linkelt topicba, ezt zárom is :)

KrenAtesz

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone 4 vagy Omnia 7 (WinMo7) ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.