Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) s6rox


s6rox
csendes tag

Sziasztok. Van egy iphone 3g-m, 4.1.2 volt rajta, jb és unlockolva. Lassú volt mint az állat, gondoltam, restore-olom. Oké, minden megvolt felrakta sikeresen jailbreakeltem, majd unlockolni akartam. Sajnos figylemetlen voltam és utánna vettem észre hogy nem jó ehez a verzióhoz az az unlock. Blackra1n-t raktam fel, cydaban telepítettem stb, ahogy azt leírjak. Végzett, és ujraindult a telefon, azóta elkezdi tölteni a rendszert és úgy marad. Ott az alma a képernyőn tölt tölt és csak tölt, majd egyszer középen megjelenik egy kis töltéses ikon mint amikor dolgozik, akkor észleli az itunes, majd ujraindul a teló, és nem érzékeli az itunes. Nemtudom restorolni semmit se. Home+power kikapcsolom vissza semmi. Valaki segítsen léccives! Köszönöm!

(#2) Lenry válasza s6rox (#1) üzenetére


Lenry
félisten

iPhone használók szakmai topikja

a kérdésed ebbe a topikba másold be, ott nagyobb eséllyel fognak tudni segíteni, mint egy új topikban.
a jövőben kérlek ha kérdésed van, azt lehetőség szerint mindig egy meglévő, a témával kapcsolatos topikban tedd fel és ne újat nyiss.

köszönöm

ezt a topikot hamarosan zárni fogja egy moderátor.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.