Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) <Adamsky> válasza roli543 (#3) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... csak csúcsmodellt gyàrtottak, összeszedett paletta, gyors rendszer, sok frissítés, egy közösség mögötte ... "
A Xiaomi (illetve Miui) is így, vagy hasonlóan indult. Nekem akkor volt Mi 2s-em, amikor össz-vissz ~3 készülékük volt, ill. itthon sokan azt sem tudták a márkáról, hogy eszik-e vagy isszák.
Ugyancsak ebben az időszakban volt, hogy a Miui-t más telefonokra is le lehetett tölteni. Voltak "hivatalos", "gyári" verziók. Mára a Xiaomi is elku*vult. Jó sok rajongót veszítettek, de jöttek újak, és anyagilag most már jobban állnak, de a presztízsük már nem a régi (szerintem).

iPhone keret ide, iPhone keret oda, azért csak nem sikerül a design-t maradéktalanul lemásolni. Engem kutyamód zavar, hogy felül ott a notch (izzadnak az utolsó négyzetmilliméter kijelzőért), alul pedig a vastag káva. Tudom, technológiai okai is (?) vannak ennek, de azért na. Más meg tudja csinálni ...

#5 janeszgol
"Sokat fogyaszt?"
... is. Meg gondolom oda szeretett volna kilyukadni, hogy ma már nem menő, ill. az "alsó polcos" telefonok sajátja.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.