Hirdetés

2023. február 5., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) spawn21

spawn21
veterán

iPhone keret? Tényleg így kell kezdődnie egy cikknek?

Kíváncsi vagyok mit mutatnak

iPhone 13p

(#2) mrThomi válasza spawn21 (#1) üzenetére

mrThomi
őstag

Én inkább a 120hz ips hallatán szörnyülködök el...

(#3) roli543

roli543
senior tag

Sajnálom ezt a gyártót, amit az tett egyedivè, hogy csak csúcsmodellt gyàrtottak, összeszedett paletta, gyors rendszer, sok frissítés, egy közösség mögötte… màra meg…

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) <Adamsky> válasza roli543 (#3) üzenetére

<Adamsky>
veterán

" ... csak csúcsmodellt gyàrtottak, összeszedett paletta, gyors rendszer, sok frissítés, egy közösség mögötte ... "
A Xiaomi (illetve Miui) is így, vagy hasonlóan indult. Nekem akkor volt Mi 2s-em, amikor össz-vissz ~3 készülékük volt, ill. itthon sokan azt sem tudták a márkáról, hogy eszik-e vagy isszák.
Ugyancsak ebben az időszakban volt, hogy a Miui-t más telefonokra is le lehetett tölteni. Voltak "hivatalos", "gyári" verziók. Mára a Xiaomi is elku*vult. Jó sok rajongót veszítettek, de jöttek újak, és anyagilag most már jobban állnak, de a presztízsük már nem a régi (szerintem).

iPhone keret ide, iPhone keret oda, azért csak nem sikerül a design-t maradéktalanul lemásolni. Engem kutyamód zavar, hogy felül ott a notch (izzadnak az utolsó négyzetmilliméter kijelzőért), alul pedig a vastag káva. Tudom, technológiai okai is (?) vannak ennek, de azért na. Más meg tudja csinálni ...

#5 janeszgol
"Sokat fogyaszt?"
... is. Meg gondolom oda szeretett volna kilyukadni, hogy ma már nem menő, ill. az "alsó polcos" telefonok sajátja.

[ Szerkesztve ]

(#5) janeszgol válasza mrThomi (#2) üzenetére

janeszgol
nagyúr

Miért? Sokat fogyaszt?

(#6) kbyte1024

kbyte1024
addikt

Én inkabb azt a hulladék snapi 695-öt sajnálom ebbe a teloba. Miért erőltetik a gyartok ezt a f.stalicskat...

[ Szerkesztve ]

Poco X4 GT

(#7) dave987 válasza kbyte1024 (#6) üzenetére

dave987
aktív tag

A 695 az új 450. :DD

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.