Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Ip config (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Jedack


Jedack
újonc

Sziasztok azzal a problémával fordulok a fórumhoz, hogy szeretnék belépni a modemem configjába (Technicolor TC7200.20) de nemtudok. Hiába van a lapjára írva hogy felhasználónevet hadjam üresen jelszó admin nem jó próbáltam már rengeteg kombinációt de egyik sem jó. És hogy mihez kell hát tegnap történt hogy reggel még netezgettem majd mikor elindultam itthonról kihúztam mindent az áramforrásból(azthittem vihat lesz borongós volt az idő villámhárító nincs) mikor hazaértem bedugtam már nem volt net. Chrome-ban megoldottam (chrome://flags/#enable-quic ezzel addig amíg nem kapcsoltam ki a google-t nem tudta betölteni) de azon kívül még van egy baj, nemtudok online játékba belépni (taurin wowozok oda se tudok belépni, lol-ba se tudok belépni) és skypolni se tudok mert kb fél perc után összeomlik. Kb két napi keresés próbálgatás meg nagyon sok modem reset után arra jutottam, hogy valami a configban állíthatódott el(még a gépet is újraraktam úgy se jó) és ehhez kellene a jelszó meg a felhasználónév. Gondoltam kiírom még sose írtam ki így fórumra semmit általában ha volt valami baja a gépnek vagy bárminek egy nap alatt megoldottam de itt már nagyon kevésnek érzem magam. Válaszokat előre is köszönöm. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2) Mate válasza Jedack (#1) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem kell minden kérésnek új topikot nyitni. Használd a keresőt legközelebb!

Kérdésed vagy TC7200 topikban, vagy itt tedd fel.

Ezt a topikot zárom!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Ip config (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.