Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  IP cím rejtés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) 1982gabesz


1982gabesz
csendes tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket ,hogy tudtok-e olyan megoldást vagy lehetőséget amivel másik IP címet használhatok vagy pedig nem tudják látni a címemet...

Vannak-e ilyen programok egyáltalán?

A legjobb az lenne ha angol ip címmel tudnám használni az oldalt amíg fent vagyok rajta...

Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz.

De itt biztos van aki jobban ért az ilyenekhez.

Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv
Gab

(#2) Lenry válasza 1982gabesz (#1) üzenetére


Lenry
félisten

tor
proxy szerverek

ennél többet nem fog tudni senki segíteni, mert nem tudhatjuk, hogy mire akarod használni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) 1982gabesz válasza Lenry (#2) üzenetére


1982gabesz
csendes tag

szia...

köszi a választ...

igen azt valóban nem közöltem...

Egy játék oldalon szeretnék játszani de Magyarországról nem lehet játszani, hogy miért azt nem tudom...

ezért kellene egy olyan ip cím ami nem a saját ip-met továbbítaná...

angol lenne a legjobb....

Így esetleg tudsz többet segíteni?

Vagy valaki esetleg?

Köszi

(#4) Intruder2k5 válasza 1982gabesz (#3) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Viszont ilyen proxykat használva hatalmas ping növekedéssel számolj szerintem... Ez nem gond?

Esetleg ezeket kellene megpróbálni! A NOA jelzésűek felejtősek...

[ Szerkesztve ]

(#5) 1982gabesz válasza Intruder2k5 (#4) üzenetére


1982gabesz
csendes tag

szia!

És az mit jelent a ping növekedés??? nagyon nem értek a számtechez....

Illetve ezek amiket adtál jó lenne valamelyik csak ezeket a proxykat ,hogyan kell használni?

Bocs ha nagyon butaságokat kérdezek de tényleg nem vagyok nagy számteches....

Csak játszani szeretnék az oldalon:)

(#6) Lenry válasza 1982gabesz (#5) üzenetére


Lenry
félisten

a kolléga a késleltetésre (latency) gondolt, vagyis arra az időre, amíg az általad kiadott parancs eljut a szerverig, és megjön a visszaigazolás (vagyis megtörténik, amire utasítást adtál és ez megjelenik a monitoron)
ez jó netkapcsolat esetén néhány század másodperc, proxyk és egyebek esetén viszont drasztikusan megnövekedhet, akár egész másodpercekre is, az pedig elég komolyan rontja a játékélményt, hogy kattintasz, de a fegyvered csak két másodperccel később sül el.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

És sajnos a komolyabb oldalakról az ilyen nagy pingidővel fent lévő embereket hamar bannolják is, mert ugye ezek a többiek játékélményére is rossz hatással vannak! Tehát sok reményt ehhez a proxyn át játszáshoz ne fűzz!

(#8) Anonymous34


Anonymous34
újonc

Hali!

Nekem is lenne egy kérdésem, bár nem teljesen ezzel kapcsolatban. Én is el szeretném rejteni az IP címem, de nem úgy hogy senki se lássa, hanem mondjuk hogy fenn vagyok egy oldalon és ne lehessen rögtön lenyomozni az IP címemet. Erre van lehetőség? Esetleg különböző proxyk nélkül?

(#9) club1 válasza Anonymous34 (#8) üzenetére


club1
veterán

Proxy vagy vpn. Nagyjából ezek a lehetőségeid.

(#10) Anonymous34 válasza club1 (#9) üzenetére


Anonymous34
újonc

És mi az a vpn bővebben? le tudnád írni vagy linkelni valmi oldalt, azt megköszönném :D

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  IP cím rejtés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.