Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kronosz24


Kronosz24
csendes tag

Szép jó reggelt.Itt beszélhetünk mindenről,és az ezzel kapcsolatos témákról.Első kérdésem az volna,hogy ha meglátogatok egy weboldalt,csak internet böngésző,és ip cím alapján azonosíthatnak,és tilthatnak ki?Mármint úgyértve,hogy 1 ip címet látnak,amit a szolgáltatóm adott.Ez azért is fontos számomra,mert egy online játékból kitilthatnak multizásért,és haverom is regisztrált.Észrevehetik,hogy az én gépemről játszik ő is?

(#2) Snoop-y válasza Kronosz24 (#1) üzenetére


Snoop-y
veterán

Húdegyorsan be lesz ez zárva :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3) VladimirR válasza Kronosz24 (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

"ha meglátogatok egy weboldalt,csak internet böngésző,és ip cím alapján azonosíthatnak,és tilthatnak ki?"
weboldalak eseteben azonosithatnak meg cookie alapjan is, de ezt leginkabb csak latogatasszamlalasra hasznaljak, tiltasra nem, mert par kattintassal torolheto barmelyik bongeszoben
ilyenkor a nevtelenseghez elegendo lehet, ha egy anonym proxy-n keresztul latogatsz be az oldalra

"Mármint úgyértve,hogy 1 ip címet látnak,amit a szolgáltatóm adott."
nem csak azt latjak egyebkent
a bongeszo minden http kereskor elkuld egy un user agent-et, amiben elarulja milyen operacios rendszert hasznalsz, milyen bongeszovel

"Észrevehetik,hogy az én gépemről játszik ő is?"
igen, eszrevehetik, de annak ellenere, hogy ne tudom milyen jatekrol van szo, ki merem jelenteni, hogy amig amugy nem rosszalkodtok, addig nem fognak foglalkozni azzal, hogy egy ip cimrol vagytok
mi az alberletben megosztott nettel (mindharmunknak ugyanaz volt az ip), volt, hogy egyszerre voltunk benn egyazon online jatekban (egy f2p mmo), de pl travian-t is toltuk egyszerre ketten az albibol, vagy lakotarsam geperol rendszeresen ketten ikariamoztak
szoval szerintem, ezt csak akkor veszik elo, ha mas gond is van veletek

p.s.:

(#4) VladimirR válasza Snoop-y (#2) üzenetére


VladimirR
nagyúr

na meselj, miert?

(#5) szumoo válasza VladimirR (#3) üzenetére


szumoo
senior tag

A frászt hoztad rám a p.s-del, h látom a saját ip-m! :D

A nyúlon túl?

(#6) Snoop-y válasza VladimirR (#4) üzenetére


Snoop-y
veterán

kb 20millió totyikban kérdezték már és kb 21 milliószor le lettek ezek írva.
De ne kezdj el flamelni fáradt vagyok hozzá.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#7) VladimirR válasza Snoop-y (#6) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ok, de akkor ne trollkodj bele a topic-ba, ha nincs ertelmes hozzafuznivalod, esetleg egy link-ed, hogy hol a valasz a kerdesre

(#8) Snoop-y válasza VladimirR (#7) üzenetére


Snoop-y
veterán

A teljesség igénye nélkül: [klatty]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#9) VladimirR válasza Snoop-y (#8) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nagyon ugyes nagyfiju vagy, tudsz "ip cim" kulcsszora keresni
kar, hogy az erto olvasas nem megy, akkor talan eljutott volna kicsiny tudatodig, hogy egy topic szol csak hasonlorol
megkernelek megegyszer, csak akkor szolj hozza, ha van valami epito jellegu gondolatod is
koszonom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.