Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Invert mouse (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) CWorm


CWorm
aktív tag

Helló!
Beszélgessünk az invert mouse-ról! :) Tudom, hogy többség a normális egeret használja, de én meg még egy páran azért nem. Beszélgessünk olyanokról, mint pl hogy ki mikor tért át im-re, miért, stb.
Én ha jól emlékszem a quake1 óta im-et kapcsolok be mindenhol, mert ez volt az első game, amit egérrel irányítottam, és asszem ott alapból invert volt. Vagy nem. Akkor kapcsoltam át. Franc tudja.
Szerintetek miért jobb az invert mouse mint a másik? Jobb egyáltalán? :U Szerintem igen, mert én úgy szoktam beleképzelni magát egy ember bőrébe, hogy az ''arcán'' (=egeren) van a kezem, hanem úgy, hogy a tarkóján, és ahogy mozgatom a fejét (=egeret), úgy arra néz, amerre...
Na jó ez kezd hülyeség lenni, inkább nyomok már egy OK-ot. :)

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#2) Flashy


Flashy
veterán

nálunk a társaságban ez is ijen örök flame téma volt mint az intel-amd :) szerintem tisztán megszokás kérdése. én mindig inverzbe játszottam, aztán volt egy játék ami külső nézetes volt és játszani akartam vele, próbálgattam de valahogy egyik beállítás tetszett igazán, aztán a nem invertált beállításon hagytam és elég hamar megszoktam.

(#3) CWorm


CWorm
aktív tag

Látom ez a topikom is nagyon sikeres. :)

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#4) WN31RD válasza CWorm (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

Mindig is így használtam játékban az egeret, mert nekem ez az egyetlen logikus beállítás.
3D-s játékoknál az egér a botkormány szerepét veszi át, azt pedig ha előre tolom, akkor lefelé megyek, és nem fordítva. Ez annyira bennem van, hogy nem invert mouse-zal egyáltalán nem tudok játszani. (Nem vagyok egyébként nagy játékos.)
Szóval invert mouse rulez :D

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Invert mouse (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.