Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akita


Akita
tag

Hello!
Tervezem hogy előfizetek ADSL-re de csak úgy bírom anyagilag ha a szomszéddal megosztjuk az elérést és a költséget. Kérdésem az lenne, melyik szolgáltató engedélyezi ezt, és melyik aki hallgatólagosan eltűri?
Kinek milyen tapasztalata van e téren?

[Szerkesztve]

(#2) joysefke válasza Akita (#1) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

és melyik az, amelyik észreveszi?

(#3) Sopi


Sopi
senior tag

Nekem Axelero ADSL Hobbym van és 2 gépen is megy.
Ugyan egyenlőre nem rooterrel, hanem a windowsos hlózati netmegosztóval.
De még mindig megy a net, és nem szóltak eddig semmit.

(#4) DrSoul válasza Akita (#1) üzenetére


DrSoul
őstag

Úgy tudom a datanetet nem érdekli. Legalábbis amikor megkötöttem a szerződést, kérdeztem, hogy ez mennyi számítógépre korlátozódik. Ők azt mondták, hogy nekik az tök mindegy, csak lassabb lesz a net. Ennyi.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#5) eddie303 válasza Akita (#1) üzenetére


eddie303
őstag

Nem kell parázni, mikor egy router után lemaszkolsz akárhány gépet, csak a routered látják
majd úgyis.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#6) Hyperion válasza Akita (#1) üzenetére


Hyperion
senior tag

A kutyát nem érdekli..Egyébként hivatalosan szerintem tiltják a megosztást a szolgálltatók, de leginkább csak azért mert akkor a szomszédod nem fog beköttetni magához is netet mivel megosztja veled és ez pénzkiesés neki...
A TVNet se foglalkozik vele...Egyébként ajánlom őket..

(#7) Uzmany


Uzmany
őstag

Enternet ADSL-m van, azért választottam ezt, mert legálisan engedi a net megosztását.

® visions created with passion

(#8) Protoss


Protoss
senior tag

Hali!

Ha tutira akarsz menni akkor szolgáltató lista + telefon felemel és mint naiv érdeklődő felcsörgöd őket. (Természetesen nem kell egyből azzal indítani, hogy kevés pénzem van. A bemutatkozást sem kell erőteljesen kihangsúlyozni. :) )
Amikor felveszik érdeklődsz, hogy az adott adsl előfizetési ár, hogyan módosul, ha ha több gépre szeretnéd leosztani vagy milyen másik csomaggal oldható meg, milyen áron.

Ekkor a lököttebbje mond egetverő árat, a normálisabb hümmög valamit. Ezek után legalább tapasztalatott is szereztél az ügyfélszolgálatról. :t

Üdv

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#9) Akita


Akita
tag

Köszönöm a hozzászólásokat és a tippeket. Úgy érzem fog ez menni.

(#10) Szaki


Szaki
tag

- a szerzodes a nervado, altalaban nem vagy csak otthonira
- szolgaltato felhiv megkerdez
- nem foglalkoznak vele addi mig nem szolgalatsz (web, ftp) vagy nem tul durva es nem jelent nagy terhelest mert 5 gep egyidejuleg igen letudja terhelni.

(#11) csabika25


csabika25
aktív tag

Az Interware-nél egy rendszergazda férfiasan bevallotta, hogy nincs semmi kedvük az ilyen megosztásokat nézegetni.

''Isten fut Windows alatt''

(#12) Vaanhool


Vaanhool
tag

A szerződésben tiltják, állításuk szerint elemzik az adatcsomagokat és meg tudják állapítani, hogy hány gép van a hálóban. Ez szerintem a naív felhasználók megrémisztésére használják. Én ba**ok az egészre!




:B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.