Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) attilam


attilam
őstag

Keresgéltem az interneten, és a PH! fórumán is, és találtam is egy-két internetes állást. Sokszor valamennyi kezdő összeget kér a munkáltató, és nagyjából a következő munkákat kell elvégezni: e-mailek elolvasása, továbbküldése; honlapok megnyitása; flash-es játékokkal kell játszani, stb. A jobbik eset ha nem kérnek előre semmit.
A kérdésem az lenne, hogy van-e egyáltalán olyan ember, akinek már valóban fizettek?Mert ígéretek mindenhol vannak, és sokszor nagyon csábítóak is ezek az ajánlatok, de érekes módon sehol sem olvastam semmilyen tapasztalatot, ajánlást, egyszóval én nem ismerek senkit akinek fizettek volna.
Még nem próbáltam semmit, remélem reklám sem lesz a topikból, tényleg csak a tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy megéri-e egyáltalán ''beleölni'' az időt ezekbe a munkának alig nevezhető tevékenységekbe.

(#2) Face8814 válasza attilam (#1) üzenetére


Face8814
őstag

Hát én mint örök szkeptikus, csak azt tudom mondani, hogy amelyik munkahelyen ( legyen az akár internetes, akár nem ) előbb neked kell fizetni ott valami nagyon nem stimmel. :(
Ha én elmegyek dolgozni valahova, akkor talán joggal várom el, hogy a munkámért valamilyen javadalmazásban részesüljek. Ha viszont nekem kell fizetni azért hogy dolgozzak valakinek, aki talán majd később kifizet ha jól dolgozom, nekem kissé paradoxonnak tünik.
Lehet kissé konzervatív is vagyok, de én nem bízom az ilyesfajta ''akciókban''!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#3) attilam válasza Face8814 (#2) üzenetére


attilam
őstag

Én sem. Főleg addig nem, amíg nem írja valaki, hogy neki valóban fizettek.

(#4) attilam


attilam
őstag

UP!

(#5) attilam


attilam
őstag

Mai utolsó UP!

(#6) laci80 válasza attilam (#5) üzenetére


laci80
tag

upp ide, mert kiváncsi vagyok, hogy létezik-e valaki aki tud valos müködő netes melot :U

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#7) RAM


RAM
őstag

Írjatok akár priviben is, ha van bevált...! :)

Csak tisztán

(#8) attilam


attilam
őstag

Egyik ismerősöm, pont most mondta, hogy ismert valakit akinek email-eket kellett küldözgetnie cégeknek. Írt is rá egy programot, csak a címzettek email címeit kellett begépelnie. Neki fizettek érte.

(#9) Manitou válasza attilam (#8) üzenetére


Manitou
addikt

Akkor nagyon megérte :( Én nég régebben a Cashfiestát próbáltam, állítólag ott volt akinek fizettek is, nekem nem ;] :D

(#10) Gh0sT válasza attilam (#8) üzenetére


Gh0sT
addikt

''Egyik ismerősöm, pont most mondta, hogy ismert valakit akinek...''

Nőjünk fel végre! Ebből nem lehet megélni, bármennyire is kényelmesnek tűnik. Ha 14 éves lennék és nem lenne pénzem, akkor előbb mennék el szórólapot terjeszteni, minthogy belevágjak ehhez hasonló ''munkába''. Felejetős az egész. Tisztességes munkával gyorsabban, tőbb pénzt lehet keresni, mint így.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#11) attilam válasza Gh0sT (#10) üzenetére


attilam
őstag

Nem is megélni szeretnék belőle, de egy kis kiegészítésnek nem lenne rossz. Szvsz.

(#12) L3zl13 válasza attilam (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Írt rá egy programot? Miért kellett írnia egy programot arra, amit minden alap levelezőprogi tud? :F

Aki hülye, haljon meg!

(#13) attilam válasza L3zl13 (#12) üzenetére


attilam
őstag

Mert állítólag mindig ugyanazoknak kellett a leveleket elküldeni (egy csomó helyre), és így egy gombnyomással megvolt az egész, nem kellett minden címet hozzáadni újra. Gondolom.

(#14) geree@bl válasza attilam (#13) üzenetére


geree@bl
aktív tag

A tesóm egyszer befizetett egy ilyenbe, egyszer kapott belőle pénzt, de az is tizede volt kb, mint amennyit be kellett fizetnie!
Szerintem ezek arra éleződnek ki, hogy úgysem tudod, hogy kinek dolgozol, ha meg valami gáz van, nem éred el sehogyan sem őket, vagy csak nagyon nehezen, hosszas utánajárás árán. Persze fizetni miért is fizetnének, és te meg addig is a reklámaikat olvasod, küldözgeted.

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#15) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok, látom kihalt ez a téma, gondolom nem véletlenül, azért érdeklődnék, hogy van e jelenleg valamilyen jó internetes munka, nem mlmre gondolok. Köszi!

(#16) dragonfx válasza Marcsello31 (#15) üzenetére


dragonfx
veterán

Engem is erdekelne.
Akar napi szintu.nem is kell sokat fizetnie.
Amcdiba csomoan ebbol elnek.
Nalunk nincs valami?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17) Nimrod1804


Nimrod1804
újonc

Sziasztok! Találtam egy remek lehetőséget otthoni pénzszerzésre. Videók és hirdetések megtekintéséért posztolásért fizetnek, nincs befizetés, vagy induló tőke, garantáltan fizető Német cég!
Ami szerintem a legmeggyőzőbb és komolyan gondolják hogy csak valós személyeknek fizetnek, ami az azonosításban és a profiladatok 90-95%- os kitöltésében nyilvánul meg.

link a regisztrációhoz: https://jugl.net/registration/index?refId=136083

Hasznos segítség a profiladatok megadásához: https://www.youtube.com/watch?v=lk2MgqVI7c0

Fontos! Nem fogsz azonnal 100 ezreket keresni, de aki komolyan veszi és kitartó havi 50-100 eurot könnyedén megkereshet!

Ha bárkinek segítségre van szüksége szívesen segítek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.