Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Internet probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nerhucks


nerhucks
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám merült fel, hogy néha az internetem meghülyül.
Úgy viselkedik, mintha megszakadna a kapcsolat, azonban nem jelezné, hogy megszakadt volna. Pár oldalt betölt(ncore, google, battlenet stb.), de egy csomóval nem tud mit kezdeni(facebook, youtube, hardverapro stb.). Miközben ez lejátszódik a böngészőben az online játékoknál is érdekes a helyzet. Míg wowon nem érzékelek semmilyen változást(futkározhatok a nagyvilágban egy aprócska laggra sem felfigyelve), addig LoL-on szétkapcsol a hálózat, ingame felugrik az egekbe a pingem.
Igaz egy kapcsolat letiltásával majd engedélyezésével egyből tudok némi életet csiholni az internetbe, viszont van hogy ezt 10 percenként el kell játszanom.. Elég zavaró a dolog.
Próbálkoztam már windows reinstallal, driver reinstallal, modem resivel, felhívtam a hálózati szolgáltatót, nem láttak semmit. Másik gép sajnos nincs a háztartásban, hogy összehasonlítsam.
Mit tudnátok javasolni?

A válaszokat előre is köszi köszi! :R

Ha esetleg lett volna helye ennek a témának, akkor elnézést kérek.

[ Szerkesztve ]

(#2) club1 válasza nerhucks (#1) üzenetére


club1
veterán

(#3) adika4444 válasza nerhucks (#1) üzenetére


adika4444
addikt

Milyen szolgáltatónál vagy? Annak a topikjába írj, erre nem nagyon fognak felfigyelni.
Ha oda írsz, írd le milyen a kapcsolat coax, opti, vagy DSL, ha coax akkor jelszinteket is csatolj hozzá.

üdv, adika4444

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Internet probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.