Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  intel vs AMD vs Samsung (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) HEBI


HEBI
senior tag

Hallotátok, hogy a samsung rááll a procigyártásra?
2007re utol akarja éri a mostani nagyokat. Idén valami 3,2 milliárdot fektet bele. Akkor Ő lesz a legnagyobb. (Az AMD meg még kisebb lesz, ha addig nem változik valami.)

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#2) HEBI


HEBI
senior tag

Bocs, hogy a CYRIXet meg sem említettem!

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#3) rog válasza HEBI (#2) üzenetére


rog
addikt

vagyis a VIA-t

(#4) Egon válasza HEBI (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Na meg a Transmetát...:)
Nem hallottam még ezt a hírt, hol olvastad? Egyébként meg attól még nem lesz valaki a ''legnagyobb'', hogy a legtöbbet fekteti bele (lásd X-box). Szerintem a vevők valamilyen szinten konzervatívak a kérdésben (ha nem is annyira, mint a 64 bites architektúráknál...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) HEBI válasza rog (#3) üzenetére


HEBI
senior tag

Vagyis az IBM. :))

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#6) Bgs


Bgs
senior tag

No meg a Transmetat, a TI-t, stb. :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#7) HEBI válasza Egon (#4) üzenetére


HEBI
senior tag

A telefonomról kerestem infót Samsungéknál és valahol ott botlottam bele. Sajna többet, pontosabbat, nem tudok. Akarod fogd fel úgy, mint egy pletykát. Majd meglátjuk mi lesz!

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#8) Egon válasza HEBI (#7) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja, majd meglátjuk... Számítástechnikában egyet nem szabad: jósolni...:) Én is megjósoltam, hogy lesz még az idén NV30...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  intel vs AMD vs Samsung (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.