Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Darkyka


Darkyka
csendes tag

Röviden a lényeg: S-video kimenetem nem tudom beüzemelni. Nem érzékeli a TV-t és igy nem tudom rá kiterjezteni a képernyöt. Legujabb inteldriver... ami talán baj lehet de nem szabadna neki: 7 tüs S-video/Kompozit ás abbol egy másik ASL/SCART áttalakitot vagyok kénytelen használni tekintve tv-n csak SCART bemenet van. A segitséget elöre is köszi!!!

(#2) OddMan


OddMan
őstag

Nekem nem ilyen kártyám van, de én is használok S-Video/SCART átalakítót.
A SCART átalakítón lévő kapcsoló IN (bemenet) állásba van kapcsolva? :P

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#3) Darkyka


Darkyka
csendes tag

Probáltam igy is ugyis... sehogy nem volt ok. De ugyan ezzel az áttalakitoval megy az ati9800 minden gond nélkül... szal azért nem tudom mi van... meg olyat is probáltam hogy s-video kompozit és egy video magno aux bementére dugtam rá.. de ugy sem volt jo... De köszi azért:C

(#4) Darkyka


Darkyka
csendes tag

örömmel jelentem hogy megoldodott a probléma. Csak egy rendes scart/svideo áttalaito kellet:) ugyhogy topik mehet offra.. Thx mndenkinek aki olasta, és picit törte rajta a buksiját!:R

(#5) OddMan


OddMan
őstag

Légyszi írd le, hogy az ATI-hoz képest milyen az Intel Extreme Graphics 2-es integrált kártyád tv minősége! Noti vásárlásán töröm a fejemet, és néhány modellben ez az Intel Extreme Graphics 2-es kártya van.
Előre is köszi! :P


[Szerkesztve]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.