Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:10

LOGOUT.hu

Amit a Coffee Lake-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Jack@l válasza janos666 (#950) üzenetére


Jack@l
veterán

Köszi, majd számolj be a végleges tuningról.
5g nekem elég lenne már két mag turboval is.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#952) sb válasza janos666 (#939) üzenetére


sb
veterán

Igen, ez csak ennyi, sokat nem kell rajta bonyolítani.
- Továbbra is van egy rakás cucc ami nincs 4 mag és/vagy HT-ra felkészítve...
- és vannak új játékok ahol már azért látszik, hogy 4/4-en felül is van élet: https://www.computerbase.de/2017-02/cpu-skalierung-kerne-spiele-test/.

Ebben sok új nincs, viszont az fura, hogy sokan a 4/4-es i3-ra is rámozdulnak, szvsz ha van amire nem nagyon volt érdemes várni az új procikat akkor ezek. Mármint az áron kívül, mert nyilván olcsóbb lett (lesz olcsó lappal) így a 4/4 kiépítés... de akinek csak a teljesítmény kellett arra eddig is ott volt a 4/4 és 4/8 4.5GHz környékén.

Plussz azért fura, mert aki ezeket hajtja azért jórészt magas frekit és maximum teljesítményt akart eddig is, főleg MP-hez ahol a 4+ szál is jórészt számít. Én ilyen alapokkal és igényekkel nem adnám 6/6 alá.
Sőt még úgy sem, hogy én nem vagyok HC user és bőven elég a 3-4GHz 4/4 is nekem. Egyszerűen innen az az értelmes előrelépés. A 4/4 meg toporgás... HC usernek meg visszalépés.

A HT-t nem használó vagy 4 szálon ragadó progikkal meg ilyen szempontból nem is érdemes foglalkozni. Azokon csak az órajel segít abban meg nincs előrelépés. 4/4-től 8-16-ig ugyanazt hozzák, nincs értelme váltogatni nagyon.
Csak ha több mag/szál kell... ott meg ilyen emészthető árak mellett 6/6 alá nem érdemes menni.
A többi esetben csak árkérdés, minimál előrelépés jó áron.

(#953) janos666 válasza sb (#952) üzenetére


janos666
nagyúr

Az is fura kérdés azért, hogy mikor mennyit számít az, ha elvileg ki tudsz használni 6 szálat. Nézd meg pl. ezt (ha jól rémlik, itt 4300-on ment a 8600K és talán még nem volt aktív az XMP profil a RAM-ra, majd nézegetem még ezt a játékot/jelenetet kis tuning után, de...), pislants rá a job thread számra is (feltornáztam próbaképp maxra) a bal-felső overlay szövegben: [kép]

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#954) laychi


laychi
veterán

Kis érdekesség.
Az intel a boxos processzoraira érvényes csak, a tray-re nem:
https://click.intel.com/tuningplan/faq

Bocsi telóról vagyok, így linkelni nem tudom.

(#955) janos666


janos666
nagyúr

Úgy tűnik, hogy ezzel a hűtéssel 4700MHz +0.29V lesz a 8600K teteje:

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#956) Tom5 válasza janos666 (#955) üzenetére


Tom5
addikt

Egy 3D Mark Firestrike-ot tolnál a rendszerrel? Kíváncsi vagyok mit mutat a 6600K-hoz képest. (Vga 1070 nálam is)

(#957) janos666 válasza Tom5 (#956) üzenetére


janos666
nagyúr

Nem nagyon viszonyítási alapom, nem szoktam 3DMark-al játszani.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#958) #Morcosmedve válasza janos666 (#957) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Fixen 4,7GHz?

© asszongya'hogy

(#959) laychi válasza janos666 (#957) üzenetére


laychi
veterán

Egyszer 4,7Ghz @ 1,184V, most meg 1,312V?

(#960) schawo válasza janos666 (#955) üzenetére


schawo
titán

Mennyi tdp-t mutatott az aida?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#961) janos666 válasza laychi (#959) üzenetére


janos666
nagyúr

Én is figyeltem, hogy masszív a Vdrop így, hogy Auto-n van a Load Line Calibration (és még sok minden a Setup-ban).

(#960) schawo - Ugyan azt a téves adatot, mindig ~10W

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#962) #Morcosmedve válasza janos666 (#961) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Be kéne állítani és utána tesztelni. :B Így elég random az ügy...

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#963) csibuka85


csibuka85
senior tag

Alakul a dolog , Bovitonál 89.900 ft az I5 8600K , igaz még 1 hetet kell rá várni.

[link]

I7-8700 108.900 FT
I7-8700K 128.900 FT

Ezek már elég jó árak.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#964) demmer123 válasza csibuka85 (#963) üzenetére


demmer123
őstag

Fog ez még lejjebb menni :) Csak várni kell még.

(#965) laychi válasza csibuka85 (#963) üzenetére


laychi
veterán

Jó kis csepeli bolt. Általában drágább, mint a többi, de korrektek.
Egy extreme overclocker az egyik eladójuk :)

Közben elszaladtam macis mézért

[ Szerkesztve ]

(#966) csibuka85 válasza laychi (#965) üzenetére


csibuka85
senior tag

Na az jó akkor megbízható bolt.

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#967) schawo válasza laychi (#965) üzenetére


schawo
titán

Delidelsz? Vagy bátor vagy, és a proci fölé teszed? Nekem a kupak alatt lesz conductonaut, felülre kryonautot használok. Amúgy igen, macis pasztát mindenhova.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#968) janos666 válasza demmer123 (#964) üzenetére


janos666
nagyúr

WoW! Én azt hittem ezeknek mindig csak felfelé megy az ára. :Y
Ezt nagyon benéztem. Mi lesz a CPU-ba fektetett megtakarításaimmal? :U

(#962) #Morcosmedve - Hogy állítsam be tesztelgetés nélkül?
Most próbálok ismerkedni vele. Sandy-től újabb CPU-t még nem tuningoltam.

(#969) laychi - Monoblock (CPU+VRM), ezek létezése az egyik oka, hogy már szerettem volna új platformot. :DDD Ha arra izgul valaki, még RGB-sek is az EK blokkjai. ;]

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#969) laychi válasza schawo (#967) üzenetére


laychi
veterán

Delid lesz,majd valamikor a héten

Majd legközelebb beteszem a vízhűtést,meg annak a ventijeit házhűtésnek,az aio-ra meg megy a 2 apache

Azon agyalok még, hogy hogy lehetne a vrm-hez meg a ramokhoz applikálni egy ventit,legyen ott is behűtve kicsit

(#970) Fred23 válasza janos666 (#887) üzenetére


Fred23
nagyúr

Itt tényleg nem ér sokat a HT.

(#971) demmer123 válasza janos666 (#968) üzenetére


demmer123
őstag

Alapból irreális volt i5-ért 100K elkérni attól hogy 6-magos lett nem jelent semmit árban annyira.

Januárba 8600K kb 80-ért fog menni i7 8700K meg 100-110-ért.

[ Szerkesztve ]

(#972) schawo válasza demmer123 (#971) üzenetére


schawo
titán

Én a 8600k-ért 82ezret fizettem, igaz még mindig nincs sehol :DDD De egy-két héten belül kapom végre.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#973) mgabi


mgabi
senior tag

Der8auer vallatta X Herot: [link]

(#974) Chaser válasza laychi (#954) üzenetére


Chaser
titán

Az elozo telefonomrol is tudtam linkelni, kozel 3 ev utan csereltem gyarton belul masikra, xiaomi, miui, chrome, lehet mobil nezetben nem megy, nalam mindig desktop van
Csak sokszor latom nem linkelnek mert csodafon, es nem ertem hol a hiba

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#975) schawo válasza Chaser (#974) üzenetére


schawo
titán

Asztali nézetben használom én is, úgy simán megy a linknálam is. A mobilnézet minősége egy szégyen a PH-ra nézve.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#976) Chaser válasza schawo (#975) üzenetére


Chaser
titán

Azt egyszer megneztem, eleg is volt ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#977) laychi válasza Chaser (#974) üzenetére


laychi
veterán

JA, megvan már, asztali nézetre váltottam, úgy töltöttem fel a fotót is. Xiaomi már nincs meg. Hüvely máté 10 lájt van helyette.

(#978) #Morcosmedve válasza laychi (#965) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Megint egy szelet a családomból :DDD

(#963) csibuka85: Kár, hogy nem egy nagyobb bolt, ennyi felárat már megérhet.

(#973) mgabi: Nem vagyok oda érte, főleg ennyiért. Inkább az MSI M5-öt veszem.

(#968) janos666: Nagyon egyszerű! Még nem csináltam meg végig az összefoglalót, de Sky/Kaby topikba benézel, ha nem lenne elég az itteni alap és pikk pakk kész vagy. Ahhoz szerintem nem kell extra tudás, hogy lefixáld a feszt és az órajelet, ennyit legalább, hogy tudjál (saját magadnak) relevánsan tesztelni. :K
Ha meg nem megy kérdezz és hamarabb megleszel. :)

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#979) fatal` válasza laychi (#965) üzenetére


fatal`
félisten

Tényleg? Nem is tudtam :)

Én csak párszor vásároltam náluk (legutóbb az egerem), mert általában a nagykerben vásárolok, de szimpatikus bolt volt hozzáértő eladókkal, ami viszonylag ritka. És utánanézve/utánaolvasva korrektek garanciális ügyekben is, ami fontos szempont.

Az i7 130k, ekkora felárat szvsz. nem ér meg a HT.

(#980) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Aki mar tul van rajta, attol kerdeznem. Megeri lecserelni a 7700K -t? 5GHz-t tud az enyem 24/7, de latom most van keszleten 8700K, meg van a Hero X -es lapbol is elerheto.
A megeri kifejezest nem kell szo szerint erteni, alt. soha nem eri meg. Csak nah, mar egy ideje nezegetem oket, es mivel eddig csak pre order volt, nem ereztem kesztetest a rendelesre. Most meg elobujt a kisordog.

Vagy csak a Ryzen? :(

;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#981) snecy20 válasza MPowerPH (#980) üzenetére


snecy20
veterán

Szerintem abban konszenzus van, hogy nem. Igazából nem is tudom hány generációt kéne visszalépkedni, hogy azt lehessen mondani, hogy egyértelműen érdemes lenne...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#982) schawo válasza MPowerPH (#980) üzenetére


schawo
titán

Megéri? Megéri egy fillért is költeni pc-re? Az egy pénztemető. De ha a leggyorsabb normál asztali cpu-t keresed, akkor megéri. Ha az a kérdés, hogy a plusz 30% költségért kapsz-e legalább 30%-kal gyorsabb procit, akkor megéri. Ha az a kérdés, hogy a plusz 30% költség hoz-e legalább +30% fpst, akkor megint nem éri meg a csökkenő megtérülés jegyében. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#983) MPowerPH válasza schawo (#982) üzenetére


MPowerPH
félisten

FPS teren semmi pluszt nem adna, abban tisztaban vagyok. Ami igazabol visszatart, az maga a Frankenstein Z370 lapok. Ezek tulajdonkeppen a Z270 -es lapok, csak modositott foglalattal. Most megveszel egyet, aztan par honap mulva dobhatod ki, mert jon az a szeria, ami ide lett eredetileg szanva, ala Z390. Ez zavar leginkabb....

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#984) Chaser válasza snecy20 (#981) üzenetére


Chaser
titán

sztem elég egyet, most érdemes váltani akár előző genről is, 4 mag + 4 hülyeségnél szimpla 6 mag is többet ér, néhány spéci kivételtől eltekintve, aki játszik mikrolaggok miatt jobb, ha több fps nem is lesz ( : aki dolgozik annak is jobb, egyedül a drága lapok árnyalják még a képet, de majd jönnek olcsóbbak, az biztos, h én személy szerint egy ft felárat nem adnék a nyomi ht-ért most meg már főleg nem, 8600k aztán ami a csövön kifér alapfeszen, ipc-ben is jó és magban is

szerk: schawo az sztem azért kérdőjeles, hogy a 8700k lenne a leggyorsabb desktop cpu, valamiben biztos, valamiben meg 8 magos zen jobb, ha a 6 magos ipc miatt versenyben elvérzik, nagy tesónál ott van + 2 mag

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#985) Jack@l válasza MPowerPH (#983) üzenetére


Jack@l
veterán

Felesleges még, legalább a Z390-es lapokat várd meg.
@Chaser: ősrégi 4+4-es procim van, még nem láttam mikrolagot. (bár tény hogy nem sok játékkal tolom)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#986) MPowerPH válasza Chaser (#984) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem nincs micro laggom. :F 5960X -el sem volt, de ezzel a 7700K -val sincs. Soha nem ertettem ezt. Utoljara akkor lattam, amikor TriCF -em volt, meg neha SLi -vel, de arra mar nem volt annyira jellemzo.

Don't Tread On Me

(#987) schawo válasza Chaser (#984) üzenetére


schawo
titán

Bocs, valóban, a "leggyorsabb normál asztali intel", vagy a "játékok alatt leggyorsabb normál asztali proci" a helyes kifejezések.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#988) Chaser válasza MPowerPH (#986) üzenetére


Chaser
titán

lehet a frametime a jobb szó rá, mikor a 8 magos zen kijött akkor lett tele a net vele h min fps-ben lehet gyorsabb intel jobb, de 8 magos zennel sokkal "simább" a játék, akkor is ha adott játék nem használ csak 4 magot, rákeresel biztos találsz bőven erről, itt is volt róla szó
a másik vetület, ha jönnek kávéhoz olcsó lapok, lehet tippelni mennyiért lehet eladni régebbi gent, már zen óta is esett az áruk, most meg lassan padlózik, egyedül csak azért húzódik mert nincs még olcsó kávé lap és csapnivaló a gyártási volumen intel részéről, de ez nem lesz mindig így
z370-nek egy hátránya van, 8 magos intel nem megy majd benne, viszont 6 maggal 3 évig elleszel, utána meg úgyis cserélni kell, lehet addigra már 10-12 magok lesznek ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#989) snecy20 válasza Chaser (#984) üzenetére


snecy20
veterán

Háát nem tudom, aki mondjuk tavasszal összerakott egy 7700k köré épülő rendszert, na annak azt hiszem nem tudnám észérvekkel megmagyarázni hogy miért is adja el a lapját - prociját és rohanjon a 8. gen-ért. Mire létszükséglet lesz a 6 mag, addigra bőven jobb procik lesznek terítéken. És egy-két év múlva a delikvens zongorázza újra ugyanezt a dilemmát, csak akkor már a 6 vs 8 mag témakörben? Aki most 6. vagy 7. gen-en áll, annak már csak a 8 magosokat ésszerű megpályázni...

Nálam mondjuk kicsit speciális a helyzet, mert én addig szeretnék kiszállni X99-ből amíg még a legtöbb cuccra van némi garancia, de amúgy 5820k -> 8700k sem egy olyan nagy deal. :)

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#990) MPowerPH válasza Chaser (#988) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ertem mit irsz, de nekem az 5960X -hez kepest nem volt visszalepes a 6700K/ 7700K sem, legalabbis ami a jatekokat illeti. Minden ugyan ugy sima, nem tapasztalatom ezeket a negativ jelensegeket, pedig pont fele annyi mag dolgozik ezekben.

Don't Tread On Me

(#991) ScomComputer válasza Chaser (#988) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez így igaz,nekem van mindkettő,én egymásmellé tettem a két monitort akkor látni igazán,hogy nem placebo a dolog.... :R

BMW001:ezen a 7700K...8700K váltáson én is erősen gondolkozom... :K

(#992) -Gabesz- válasza snecy20 (#989) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

Nekem is 7700k van, 5.1Ghz-en gurul 24/7 ben. Ha váltani fogok, akkor az már minimum 8 magos lesz. Szóval megvárom a z390-et és a ZEN ráncfelvarrást. Aztán ha nem tetszenek, megmondom őszintén lehet hogy HEDT lesz a vége, ott legalább 1 foglalat kibír 2 évet mielőtt újat hoznak fölé. Kicsit gyors volt már nekem ez az inteles pörgés (sky-kaby-coffe)

(#993) janos666 válasza MPowerPH (#980) üzenetére


janos666
nagyúr

Ja, csak Ryzen :K ... igen ... csak azt ne. ;]
Viccet félretéve is, az szerintem csak annak éri meg akinek fél-komoly munkára kell (videókódolgatás, szoftver render, ilyesmik), mégis ki akarja centizni az utolsó forintig a gépet (mondjuk egy diák, aki még nem igazán keres azzal a munkával, vagy akinek csak hobbi, és nem termeli, hanem viszi a pénzt az is, amiben sokan alapvetően inkább megélhetést keresnek).

Ha visszatérünk "a felnőttek asztalához" (Intel ;]): szerintem nem. Én legalább is két nap után a 2500K -> 8600K cserét sem érzem megalapozottnak. Nem sajnálom, és elég jól tisztában voltam vele, hogy mit csinálok, mielőtt beleugrottam, de utólag sohasem tudom kihagyni azt a lépést, mikor józanul visszatekintek rá, hogy mit csináltam, és kicsit megbánom, de szinte mindennel így vagyok (mindegy, hogy 5 percig vagy 5 napig gondolkozom és még szinte új, vagy rommá van koptatva a régi, amit cserélek, sohasem vagyok boldog ha pénzt költöttem, akkor sem ha nyugodtan "megengedhettem magamnak", de főleg drága dolgoknál foszlik el az illúzió, hogy "ez valami jó lesz", mert egy szint felett már alig kapsz bármi pluszt a felárért...).

De komolyan... ma néztem, hogy ~15k-ért mennek a használt 2500K-k, egy 8600K-t pedig még sokáig nem kaptam volna meg brutóbb kisker 80k alatt (még a 80-ra is hónapokat kellhet volna várnom) és tudjuk, hogy nincs köztük hatalmas szakadék, ideális esetben +100% teljesítmény +400% árért, de a gyakorlatban néha kb. pont ugyan azt kapom (mert nincs "kihajtva", főleg nem mind a 6 mag...).

Neked 7700K-ról, hát... nem tudom hol vennéd észre...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#994) lemusz válasza janos666 (#993) üzenetére


lemusz
addikt

Ez amit leírsz a vásárlási döntés utáni disszonancia. "Megérdemlem?" "Megéri ez nekem?" stb belső frusztráció. Nincs ezzel semmi baj, az agyad egyébként fogja nyomni az érveket a mellé, hogy jó döntést hoztál és elhomályosítja az ellenérveket. Egyszerűen így működünk, nem fogod napok múlva úgy nyugtázni, hogy nem érte meg. Hidd el, még a 7700K-ját lecserélő is így van ezzel, pedig azt aztán én sem értem minek még lecserélni...

Akit jobban érdekel a téma ajánlom Törőcsik Máriától a Fogyasztói Magatartás c. könyvet.

[ Szerkesztve ]

(#995) Chaser válasza snecy20 (#989) üzenetére


Chaser
titán

nem kell eladni, majd pár hónap múlva adja el még nagyobb buktával, szívás, a pc mindig is az volt, annyi különbség van, hogy intel kb már szándékosan szívatja a vásárlóit, de ugye az emberek szeretik ha fáj ( :

BMW001 ha téged nem zavar a "mikrolag" akkor nem foglalkozol vele, ettől független gazdasági megfontolásból is váltanék
teszem azt pár hónap múlva 20-25-e lap, 6 magos i5 bármelyik sarki boltban 50-ért, no lehet számolgatni ki fog adni a cpu-ért 50 felett, aki kicsit is ért hozzá az nem - akkor se ha csillió ghz-et tud -
most legolcsóbb lap 40 körül, igaz ez z, 6 magos i5 60-65-ért, részemről már most se sokat adnék 7700k-ért pl, 4 magos i3 valami 40e, a k-s i3 van túlárazva, de a normálnak korrekt ára van, lappal együtt 80e ha tuning ott nem is lesz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#996) janos666 válasza lemusz (#994) üzenetére


janos666
nagyúr

Nálam úgy szokott lezárulni ez, hogy pár nappal később szembesítem magam azzal a ténnyel, hogy sokkal többet ér leírni veszteségnek azt a részt, amit felesleges kiadásnak érzek, mint rágódni rajta, mert igazából ha nem vettem volna semmit és máson rágódnék, most kifizetném egy "varászlónak", hogy "vegye ki belőlem ezt az érzést", és akkor PUKK, meg is történik a varázslat. :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#997) lemusz válasza Chaser (#995) üzenetére


lemusz
addikt

Ez a "ki fog érte ennyit meg annyit adni, ha ez meg az is ott van" kérdéskör nekem annyira irrelevánsnak tűnik mióta láttam, hogy a 2012-es Ivy 3770, meg főleg a 3770K mennyiért mennek. Segítek: 50-60K.

(#998) Chaser válasza lemusz (#997) üzenetére


Chaser
titán

segítek, sok hülye van, az én matekom ilyenekre nem alapoz
most 6 mag vs 4 azért még zsákoknak is feltűnő különbség

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#999) MPowerPH válasza Chaser (#995) üzenetére


MPowerPH
félisten

Most meg ugyan ugy buksz a Z370 -es lapokon is.... A vegen ugyan oda lyukadsz ki, szoval a gazdasagi megfontolas nem teljesen igaz.
Na meg jon a 8 magos is,(amihez ugye kell a Z390) szoval valszeg addig varok a cserevel.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1000) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Érdekes jószág:

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.