Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:10

LOGOUT.hu

Amit a Skylake&Kaby Lake-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Szinyák válasza gk004 (#849) üzenetére


Szinyák
őstag

2 év garancia egy ilyen lapnál már nállam felejtős ....

Szinyák

(#852) ForRedGlory válasza Szinyák (#850) üzenetére


ForRedGlory
félisten

i7-6700k, csak nem megy az írás :DDD

(#853) Szinyák válasza ForRedGlory (#852) üzenetére


Szinyák
őstag

:) jol van az én is rá csaptam egy ilyenre mikor olcsó píz lett :DD :P

[ Szerkesztve ]

Szinyák

(#854) Crytek válasza blu79 (#848) üzenetére


Crytek
veterán

És a CM 212+ hűtőt rá lehetne rakni?

(Mert a ph tesztet nézve ott is egy Megahalems Rev.C-vel teszteltek amihez nincs írva sehol 1151 támogatás)

Next PC Upgrade: 2022

(#855) TomiLi válasza Crytek (#854) üzenetére


TomiLi
addikt

A cpu hűtő felfogatás nem változott! (bővült az eddigi 1155/1156/1150 az 1151-gyel: ezek egyformák)

Bogyóka

(#856) Fandango


Fandango
veterán

Errol az alaplap+proci huto parosrol mi a velemeny, a proci 6700k lenne, tuning csak szolidan.

BE QUIET! Shadow Rock Slim
GIGABYTE GA-Z170X-Gaming 3

(#857) MikeMyers


MikeMyers
tag

berendeltem egy 6700k-t, pár hétig nézegethetem, mire valami rendes mini itx alaplap is lesz

No pain - no game

(#858) Crytek válasza TomiLi (#855) üzenetére


Crytek
veterán

És a 212+ hűtése elég pl a 4ghzhez?

Next PC Upgrade: 2022

(#859) blu79 válasza Crytek (#858) üzenetére


blu79
addikt

4Ghz-hez lehet hogy elég de fölötte már kérdéses

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#860) h1mpi válasza Fandango (#856) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A lapban nem fogsz csalódni, a hűtés is alap közeli állapotban elég lehet. Ha komolyabban akarsz tuningolni, akkor a Noctua NH-D15 a javasolt vagy kompakt víz.

(#861) ForRedGlory válasza TomiLi (#855) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na ezt jo, hogy mondod. Eppen tegnap neztem ki a Kraken X61-et, kompatibilitasnal meg Socket 1150 volt, 1151 meg nem (Ipon szerint) :DDD

Honlapjukon meglestem, azt irta hogy Socket 105X-el kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#862) blu79 válasza ForRedGlory (#861) üzenetére


blu79
addikt

szia, a Kraken x61 nem egy halk hűtő [link] ,kompatibilis 1151 -el is

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#863) Ajbars


Ajbars
csendes tag

Sziasztok érdekelne hogy a 6600k procihoz vajon egy Asus z170 Pro gamer lap milyen választás lenne?
Vagy érdemesebb akkor már a rangerre költeni?

(#864) MPowerPH válasza blu79 (#862) üzenetére


MPowerPH
félisten

Csondben megjegyeznem, hogy nekem volt mind x60 es x61 is, es nem kerepelt a pumpa. O kifogott egy hibas darabot.

Don't Tread On Me

(#865) gk004 válasza Szinyák (#851) üzenetére


gk004
tag

Meh, tökmindegy, 2 év, 3 év... Ha tönkremegy, úgyis másfélét rakok alá, de lekopogom, még sose volt semmi parám egyik alaplapommal se. A VGA már jobb kérdés :)

CMDR Blian

(#866) gk004 válasza ForRedGlory (#861) üzenetére


gk004
tag

Megjártam a vízhűtős topikot is, ott a Lepa AquaChanger 240-t, vagy az Enermax Liqmax II 240-t ajánlották. Ha nem kell a tuning, akkor elég a 120-as is :) Viszont mindegyiken rögtön cserélni kell a hűtőventit valami profibb halkra.

CMDR Blian

(#867) Redbull941


Redbull941
tag

Hali. 1155-ről szeretnék váltani 1150-re vagy 1151-re :D Érdekességeket olvastam ám itt, de nem tudom leszűrni, hogy akkor most érdemes-e megvenni a 1151-es termékeket, vagy maradjak még a 1150-nél, és azt használjam pár évig? :D Mivel hosszú távra gondolkodom és játszani is szeretek meló után, így hát az i7 felé kacsingatok mind két oldalon. :D (50vs.51)
Árban nem sok a különbség, teljesítményben viszont nem tudok dűlőre jutni, mivel olvastam pár tesztet az 6700kvs4790k közt, és majdnem hogy a 4790-t előnyben részesítették. De mivel nem mindig csak játékra használom a gépet, hanem videó és kép szerkesztésre is, ezért döntenék a 6700k mellet. Kinek mi a tapasztalata eddig, és mit mondtok, melyiket érdemes megvásárolni? Köszönöm a válaszotokat. Üdv.
(jelenlegi ipon árak :D
i7 4790k -105.192 Ft
i5 4690k -74.059 Ft
ASROCK Z97 extreme 4 -42.134 Ft
HyperX 8GB Savage DDR3 1600MHz CL9 -13.923 Ft

INTEL Core i7-6700K 4.00GHz 1151 BOX -116.904 Ft
INTEL Core i5-6600K 3.50GHz 1151 BOX -79.026 Ft
ASROCK Z170 Extreme4 -54.696
HyperX 8GB FURY DDR4 2133MHz CL14 HX421C14FB/8 -20.941 Ft
)

(#868) akoska07


akoska07
nagyúr

A Gaming M7 könyve azt írja,hogy támogatja az S/PDIF-t.
A hangkártya résznél (hátulján) található is egy optikai kimenet.

Az alaplapon nem találtam ilyen csatlakozót.
Tehát egy 5.1 rendszert csak optikával tudnám hajtani ?

Kellene hozzá egy optikáról 2 RCA-ra átalakító ?
Valami ilyesmi ? [link]
Plusz az optikai kábel természetesen.

Így működni fog az 5.1 ?

Van egy régi Sony hangrendszerem ami brutálisan szól,és csak a gyári hifi hozza azt ki belőle.
És ezen sajna nincs optikai k-be menet.
Ezért érdeklődöm. :R

Ebben a hang témában nem igazán vagyok otthon. Eddig csak rádugtam a jack dugóval ami éppen volt és szólt.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#869) Old FatBoy válasza Redbull941 (#867) üzenetére


Old FatBoy
aktív tag

"Mivel hosszú távra gondolkodom" Itt a pont!
Evidens,hogy nem egy kifutó platformot kell venni hanem az újabbat!
:))

Audiophile Troll

(#870) Immy válasza MikeMyers (#842) üzenetére


Immy
őstag

Átlagban 4-5 virtuális gép futna rajta egyszerre és minden virtuális gépnek 4 szálat adnék maximum. Ezért is kérdezem, hogy jobban járnék-e a 4magos 4GHz-es skylake-el a 6magos 3.3GHz-es Haswell-E szemben.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#871) Victor91 válasza akoska07 (#868) üzenetére


Victor91
tag

Szia!

Ahogy nézem az alaplapodról a neten a képeket, hátul az a jackeknél kell lennie optikai kimenetnek azzal tudod rákötni a hangrendszered, ha azon is optika van! Az RCA átalakítós dolog valójában egy DAC, és amit linkeltél csak 2 csatornás hangot tud előállítani szerintem, és a hangminőség a DAC minőségének a rovására tud menni...

A biztonsági öv nem akadályoz annyira a mozgásban mint a tolószék...

(#872) akoska07 válasza Victor91 (#871) üzenetére


akoska07
nagyúr

:R

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#873) Victor91 válasza Victor91 (#871) üzenetére


Victor91
tag

Na ezt jól összefogalmaztam telefonról... :D Szóval, ha a DAC rosszabb minőségű, akkor el tudja rontani az egész rendszer hangját. Árakban ezeknél is határ a csillagos ég. Szóval ha megtudod oldani inkább kösd be direktbe optikaival. Ha tudok segíteni írj pü-t, ne offoljuk szét a topicot. :)

A biztonsági öv nem akadályoz annyira a mozgásban mint a tolószék...

(#874) Redbull941 válasza Old FatBoy (#869) üzenetére


Redbull941
tag

Köszi, össze raktam a konfigot, ami ez volna, ha szerintetek minden ok akkor megy a rendelés :D
Ház: ZALMAN-Z3-PLUS
Táp: FSP-Raider-750
Proci: INTEL-Core-i7-6700K-4-00GHz-BOX-1151
Proci hűtő: COOLERMASTER-Hyper-212-EVO (Kérdés, ez elég lesz-e a procira? :F )
Alaplap:Asus-MAXIMUS-VIII-Hero-V1.1
Ram:HyperX-8GB-FURY-DDR4
Vidikártya:Gigabyte R9 280x windforce 3gb oc (-ez megvan már xD)
SSD: Samsung SSD 120GB 850 EVO
HDD: Western Digital 1TB Blue

[ Szerkesztve ]

(#875) #Morcosmedve válasza Redbull941 (#874) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

A proci hűtő az egy jó kérdés, mert függ a procid képességeitől és az elérni kívánt órajeltől.

Én inkább ezt javaslom hűtésre. De egyébként elég érdekes CPU hűtőt választani a házhoz, mert nincs megadva, hogy mekkora fér el...

Táp (ha nem is itt veszed, 5 év garis legyen).
Winyó

RAM-hoz nem írtad a frekvenciát. De szerintem rambazár-nál is nézd meg miket kapni, legalább egy 2400-2800/C14-C15 kellene. Én első körben ezt ajánlanám, aztán, meg kell nézni mit kapni még és mi éri meg ár/értékben.

Többi szerintem jó, bár TLC-s SSD-t nem vennék, azonos áron lehet van jobb az EVO-nál, ami MLC-s.
Ha SSD, akkor ez, nem hiába 5 év rá a gari.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#876) Locutus válasza Redbull941 (#874) üzenetére


Locutus
veterán

RAM-al valóban vigyázni kell, meg kell nézni egyrészt a QVL listát, mert kingstonok nemigen vannak asusnál tesztelve, másrészt pl Rijaws4-nél rengeteg poszt van már a fórumokon, hogy el se indulnak Z170-ben. Ebből pl csak a Ripjaws5-öt javasolják Skylakehez.
Corsaireknél is a weboldalon ott van, hogy melyik jó 100-series chipsethez (de az asus ezek közül se tesztelte mindet, leginkább csak a 4 modulos kiteket, amik már x99 miatt amúgy is elérhetők voltak).
Nemtom igazából min múlik, de az biztos, hogy pl csak 1.2V-os at érdemes nézni, olyat nem ami alapból magasabb feszültséges.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#877) Redbull941 válasza #Morcosmedve (#875) üzenetére


Redbull941
tag

Bele fér a házba a 160mm-ig a proci hűtő (legalább is azt írták netten :D ).
Ram az 2133Mhz nem szeretnék 2x4gb-ot bele tenni, mivel későbbiekben gondolkodom még egy 8gb-ost betenni mellé (és ne legyen felesleges ram itthon, mivel nem sűrűn cserélgetem a gépet :) ).
Fsp Raider 750w -is 5év garival adják, azért döntöttem mellette. :B
Cpu hűtő még elgondolkodtat, mivel lehet majd idővel lecserélem vízhűtésre, de most költség vetés miatt ennél maradnék, talán elég lesz alap órajelen a hűtése, később lehet lesz rá egy kis tuning. :D
Köszönöm a válaszod! :R

(#878) #Morcosmedve válasza Redbull941 (#877) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Szerintem butaságot csinálnál egy db stick-el, mert lassú lesz mint a fene, a 2x4 mellé ugyan úgy mehet még 2x4. 2133 már DDR3-nál se volt valami acélos. CPU hűtőt eldöntöd, szerintem árban nincs nagy különbség és mégis komolyabb a Scythe.

Csak, hogy egy raider sincs egy ligában és drága is, illetve a 650W is felesleges, nem hogy a 750W.
SSD/HDD szintén megbízhatóbb és több is a gari rájuk, mint amiket kinéztél.

Nincs mit, nem csak én fogom ezeket javasolni, nyilván nem az én tárcám, de elég jó áras dolgokat linkeltem. :R

© asszongya'hogy

(#879) MPowerPH válasza Locutus (#876) üzenetére


MPowerPH
félisten

"Nemtom igazából min múlik, de az biztos, hogy pl csak 1.2V-os at érdemes nézni, olyat nem ami alapból magasabb feszültséges."

Ki is fejted ezt, miert gondolod igy?
Azt mondjuk jo lenne tudni, hogy az IMC mennyire toleralja a magasabb memoria feszt. Haswell-E nel 24/7 mehet az 1.5v, ahogy fel lettem vilagositva, es ott is csak a ddr4 korlatai miatt.
Es ugye nem is akarmelyik modullal, a Hynix MFR IC -seket kell keresni, mert szintugy szeretik az 1.5v-t. Es bar orajel teren 3200-nal ilyen feszen sem mennek tobbet, az idozitest szepen le lehet faragni. Nalam 1.35v-n C14, 1.42v-n C13-al megy 3000-en, es 1.5v-n ott lehet a C12 is, ami mar derek.
Az uj Samsung IC-vel pedig mar nem kell, es nem is szabad ilyen mertekben feszelni. Azok igaz lazabb idozitesekkel, de mennek 3600-on is akar. Ellenben mocsok dragak. :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#880) Redbull941 válasza #Morcosmedve (#878) üzenetére


Redbull941
tag

Lehet át gondolom, és megfogadom a tanácsaidat :D :U

(#881) MiklosSaS válasza Redbull941 (#874) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A mai napig nem ertem mi a kulonbseg a hero V1.1 es az 1.0 kozott... :(

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#882) Locutus válasza MPowerPH (#879) üzenetére


Locutus
veterán

Pl mert 3000-ig csak 1.2V-os modul van a QVL-ben, és a felett is hiába van 1.35V, minden csak tuningnak számít, tehát nem garantált a stabil működés.

Más információ forrás nemigen van, a tapasztalatokon kívül, abból meg nemsok konkrét van egyelőre.
Van akinek alap XMP beállításon postig nem jut el a bios 2800-as ramokkal... a jelenlegi megoldás egyedül a VCCSA meg a VCCIO emelése, már aki eljut odáig a biosban egyáltalán.

Szóval egyelőre nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy olyan modult érdemes venni, ami alapbeállításon 1.2V-on támogatott.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#883) Locutus válasza Locutus (#882) üzenetére


Locutus
veterán

De itt egy hivatalos válasz az asus tech supporttól is:

"Binning. Kits are binned for a given platform - the level of data throughput the kits sees at its rated timings and voltage will vary from platform to platform. If there is insufficient overhead in the kit, it can be difficult to get it stable or to POST."

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#884) flashpointer válasza Locutus (#883) üzenetére


flashpointer
őstag

Kerestem a kinezett pro gamer laphoz memory kompatibitas listat de nem talaltam , ezek alapjan a kinezett ballistix memoriak passzolnak bele ugye?

[ Szerkesztve ]

(#885) MPowerPH válasza Locutus (#882) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem ertelek... Amint felhuzod a ramot 3000-e, mar nem default beallitasrol beszelunk. Mindegyik ram 1.2v-t kap 2133MHz-n, ami az alap. Ha Te ehhez a frekihez is 1.35V-t adsz neki, ugyan ugy el fog indulni. Ellenben ha felhuzod 3000-re, tok mind1, hogy 1.2v vagy 1.35v, ha finnyas ra a lap, akkor ugysem indul el. Nem feszultseg kerdese....
Nem is vagyok benne biztos, hogy van olyan DDR4-es memoria a piacon, ami gyari specifikacioban tudja a 3000-et 1.2v-n. Azert van mindegyik modulnal feltuntetve, hogy 1.2v-1.35v....

XMP-t hagyjuk mar a fenebe, mert tenyleg nem mukodik, Nalam sem az X99-ben. Venni kell a faradsagot, es beallitani azt a par darab erteket manual. Aki erre nem kepes, na meg arra, hogy az ezt stabilizalo feszeket is beloje, az ne alljon neki az OC-nak.

Achill3uS: Pont Te vltal az egyik informacio forrasom. :) :R

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#886) Achill3uS válasza MPowerPH (#879) üzenetére


Achill3uS
veterán

gulftown óta nincs probléma a memória feszelésből. nem degradálja az IMC-t. haswell-nél a 2v feletti ramfesz sem volt probléma, így haswell-Enél sem jelentkezik ez. én 1.6+ feszeket is siman adok az MFR-eknek x99-ben z170-ben is, senkit nem bíztatok átlag felhasználóként ugyanerre, de extrém tuningos körökben léggel siman megadható feszek ezek. mivel az ic ugyanaz mint a ddr3-mas MFR chip aminek 1.65v volt az alapfesze. a ddr4 samsungnal mas a helyzet, 1.40v körül kiskálázódik, de a jobb ic-k 4000+ is sima ügy léggel akár stabilan is a jobb lapokban ahogy elnéztem. ezt sajnos személyesen nem tudom neked aláírni, mert nincs még samsungom, de azt mondom amit látok: [link] ez pedig nick shih: [link] 4300 stabilan!

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#887) MPowerPH válasza Achill3uS (#886) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pont olyan Samsung-ra vadaszok. :) Egyenlore amit talaltam, az mocsok draga.

mod: Beteg... :DDD Mondjuk amint latom, az idoziteseket is eleg szepen meg kell lazitani ehhez a frekihez.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#888) Achill3uS válasza MPowerPH (#887) üzenetére


Achill3uS
veterán

jaja ezek c17-c19 körül mennek jót. érdekes egyébként mert nekem van egy ES MFR kitem ami alacsony időzítésen iszonyat mit megy de Z170-ben sem tudom 3333mhz fölé vinni laza időzítéssel sem. nem tudom, hogy az imc-n múlna ennyi vagy mi fog vissza, de egyelőre nem sikerült annyit elérnem max órajelre mint x99-ben (3500+). nagyon gyerekcipőben járnak még a lapok. extrémben írtam pár tapasztalatot.

egyébként ha találsz fekete bordás 4x4G 3000c15-ös gskill kitet azis samsung és akkor jó lesz mindkét platformba. egyébként sem árt a 4 modul a z170-ben sem. majd csinálok pár átfogóbb tesztet, aida kivancsi vagyok kihozza e azt a kül-t amit XTU igen.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#889) MPowerPH válasza Achill3uS (#888) üzenetére


MPowerPH
félisten

Erre gondoltal, ugye? Ez mar lehet on is, hatha mast is erdekel.
Arra en is kivancsi lennek, bar nem tudom elhinni, hogy ilyen extrem magas idozitesekkel olyan kiugro erteket adna, hiaba a magas frekvencia.(bar a 4300 mar odaver...)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#890) Achill3uS válasza MPowerPH (#889) üzenetére


Achill3uS
veterán

bocs rosszul emlékeztem, azok MFR-ek. ezek a samsungok! fekete-fekete :)
de egyébként az összes új G.skill Ripjaws V kit már samsungos ugy tudom.

jol mondod, szép órajelek ezek de az alacsony időzítés jobb teljesítmény rátával rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#891) #Morcosmedve válasza Achill3uS (#890) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nekem majdnem ilyen van, GRK a vége.

© asszongya'hogy

(#892) MPowerPH válasza Achill3uS (#890) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor annyira nem is draga. Azt hiszem rendelek egyet, bar nem ertem azt, olaszbol miert majd fele olyan olcso, mint nemetbol. :U

Don't Tread On Me

(#893) MPowerPH válasza #Morcosmedve (#891) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azt hiszem pont a D veguek a Samsungok.

Bar a fene tudja. Ez GRKD, es Hynix MFR. :U

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#894) #Morcosmedve válasza MPowerPH (#893) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

en nem szedem szet, egyebkent honnan tudni?

© asszongya'hogy

(#895) Crytek


Crytek
veterán

i5 6600k hoz mely hűtőket ajánlanátok , jöhet több is? ( Nem vagyok "igényes" ilyen téren szóval nekem nem kell hogy 20 fokra hűtsön. Legyen olcsó és jól teljesítsen 4ghz-re húzott procin is) A 212+ -om ilyen szempontból kegyetlenül megérte anno.

Next PC Upgrade: 2022

(#896) MPowerPH válasza #Morcosmedve (#894) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mar mit? Azt hogy milyen? Szet kell szedni, es ott van rajta az IC-n.

Don't Tread On Me

(#897) #Morcosmedve válasza MPowerPH (#896) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

jaja, pont azt nem fogom csinalni :DDD

© asszongya'hogy

(#898) Locutus válasza Crytek (#895) üzenetére


Locutus
veterán

Valszeg most is pont ugyanolyan jó lesz a 212+.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#899) Achill3uS válasza MPowerPH (#893) üzenetére


Achill3uS
veterán

hat ez erdekes mert ennek samsungnak kene lennie, de tény h az MFR-el sem jársz rosszul végülis :) de amugy sokszor ezek sample ramok amit a tesztoldalak kapnak, és előfordulhat, hogy a retail vagy az ujabb rev más ic-t kap de anno pont ezért csinált a corsair olyan számozást az ősidőben, amiből ezt tudni lehetett. ezt manapság hiányolom. mit cserélnél ezekre?

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#900) Crytek válasza Locutus (#898) üzenetére


Crytek
veterán

PH-n eégen volt CPU cooler teszt.
Most is csinálhatna valaki a Skylake-ekkel. Mert ahol kérdeztem konkrétat senki nem mondott mert senki nem próbálta vele és "lehet a 4ghz-hez" kevés lesz már választ kaptam.

Amúgy nem értem mióta nem csomagolnak a proci mellé cpu coolert?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.