Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Intel alaplap. de milyen? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Hali!
Nagyon sokat gondolkoztam egy alaplapon, (Socket 478) szem előtt tartva a kényelmes használhatóságot (pl: kondi ne zavarjon be, pattintós AGP, stb.) és a gyorsaságot, és nem találtam jó lapot, ami tényleg 100%ig jó lenne.
A processzor, ami megy bele, már megvan. (Ez egy P4 (Northwood) 2.8GHz 800-as FSBvel.)
Az alaplapok közül 2 gyártón filóztam sokat, az egyik a Gigabyte, a másik az ASUS. Amit szeretnék a lapba: 5 vagy 6 csatornás hang, SATA és RAID.
És fontos lenne hogy maximálisan kihasználhassam vele a processzoromat.

Mivel nem tudtam dönteni a lapról, ezért kérem a tanácsotokat, hogy hadd kapjak egy jó vasat a prockó alá... :) :DD Az árat kisker bruttó 40ezer ftnál húztam meg.

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#2) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Ne kérdezzétek miért ez lett a topik címe, nagyon este van :F :DDD

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#3) Frigo válasza gro0ms (#1) üzenetére


Frigo
őstag

Mivel ASUS-t emlitetted ezért P4C800, de a többiek úgy is Abit IC-7-t fognak ajánlani .

(#4) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Még a DFI LanParty 875 Pro lapjára gondoltam mint esélyes, mert igényes szép és gyors. Csak régi...

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#5) gyga


gyga
senior tag

talán nézd meg ezt [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=74946&start=0#msg8[/L]

[Szerkesztve]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#6) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Majd csak novemberben veszem meg. :B

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#7) mg105


mg105
senior tag

nekem Asus P4C800-E Deluxe alaplapom van, es imadom, csak ajanlani tudom

(#8) mg105


mg105
senior tag

bar most meg 1 kicsit draga

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Intel alaplap. de milyen? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.