Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) d3adm3at


d3adm3at
csendes tag

lehetséges? létezik biosfrissítés hozzá? vagy bilibe lóg a kezem? esetleg tunningbios?

:B

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#2) Dilikutya válasza d3adm3at (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

gyári Intel lapon felejtsd el a PAT-ot, mivel a 865 ugye nem támogatja, ez meg Intel lap... nem hinném hogy létezik hozzá spéci BIOS, ezeket a lapokat nem a tuningosok veszik, aki megveszi az tudja hogy nem fog tuningolni

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) d3adm3at válasza Dilikutya (#2) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

köszi, amugy sajna ilyen lapkam lett... kaptam... mindegy, legfeljebb nem lesz pat bekapcsolva rajta.

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#4) Dilikutya válasza d3adm3at (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

azér nem olyan rossz lapka az. PAT mennyit számít?
nekem is Intel lapom van (d845pesv) sztem jó kis lapok ezek, alaplapi hülyeségek miatt még nem kellett ''segitsetek...'' topikokat nyitnom ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) d3adm3at válasza Dilikutya (#4) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

Sírva fakadok, ha meglátom a biosát ;() Tragédia, fapados, undormány!!! áááá miért is engedtem magam rábeszélni. Robbanjon fel az összes intel gyár. Ugyan annyi pénzért vehetethettem volna magamnak egy p4p800-at, és most lenne PAT-om és egy 2,6@3,0+ os p4-em. Én balga. Ezentúl csakis asus.

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#6) Esmein válasza d3adm3at (#5) üzenetére


Esmein
nagyúr

Vagy akár abit :P

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) Alvin_ti4200 válasza d3adm3at (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

P4P800 Deluxe-om volt, nagyon jó kis alaplap.

(#8) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#7) üzenetére


Esmein
nagyúr

nekem meg abit ic7 és asse volt xar :P

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) Junkie válasza d3adm3at (#5) üzenetére


Junkie
aktív tag

Nincs annak a lapnak semmi baja csak nem tudsz hozzányulni a fsb-hez.. és akkor mi van? nem történik semmi max nem széthúzva használod... A PAT meg maximum 5% különbség... azzal eggyütt van elfekvőben egy MSI 865PE NEO2 PFISR deszkám érdekel az Intel fejében, vagy esetleg az aláirásomban szereplő Albatron PX875P Pro? ha igen mennyit dobsz rá? jöhet mélbe is az ajánlat.

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#10) DukeFX válasza Alvin_ti4200 (#7) üzenetére


DukeFX
tag

Nekem E Deluxe-om van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Tuning mellett is megy a PAT. Egyéb finomságaival simán eléri egy átlagos 875-ös teljesítményét.

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#11) d3adm3at válasza Junkie (#9) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

koszi, de mint mondottam csak asus:D az elozo lapomat nagyon szerettem (p4pe gold), a vidkareszom is asus, az is ott van a top-on. Abban megbizok, az ismeretlentol pedig tartok egy kicsit, ebben a lapban is csalodtam (meg a venti fordulatszamat se lehet szabalyozni!!!!)

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#12) Junkie válasza d3adm3at (#11) üzenetére


Junkie
aktív tag

Hát ha próbáltál volna Asus deszkát -X es szériából akkor az Asusban is csalódtál volna. MSI azért ott van szintén a toppon(ráadásul ennek ami nekem van a feature listje felér egy AsusP4P800 deluxe-éval) nem egy noname alaplap de az Albatron 875-ös is pl itt a ph-n vmelyik tesztben gyöztesként szerepelt. Nem eröltetem de nekem meg bejönnek az intel deszkák azért szoltam :P

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#13) d3adm3at válasza Junkie (#12) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

imerem az x-eket azok telleg szarok... egyik haveromnak is az van, olyat tuti nem vennek, mert ismerem milyenek.

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#14) d3adm3at


d3adm3at
csendes tag

a topicnak vége, le lehet zárni.

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#15) erdoke válasza d3adm3at (#11) üzenetére


erdoke
titán

Ilyenkor a ClockGen se működik?

A legjobb aláírás a héten

(#16) d3adm3at válasza erdoke (#15) üzenetére


d3adm3at
csendes tag

nem... intel lap:D amugy nezd meg a tamogatott hardvereket, nincs koztuk

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#17) Dilikutya válasza erdoke (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha chipset alapján kiválasztod a Clockgen-t, Intel lap nincs a támogatottak listáján, viszont nekem engedte állitani, de mivel nem támogatott lap, nagyon nem mertem kisérletezgetni vele. De egyébként elképzelhető, hogy gond nélül működik a dolog.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.