Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Integrált alaplap! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vaze


Vaze
őstag

Udv mindenkinek!!!
A kovetkezo kerdesem azlenne hogy ezt az alaplapot mennyire lehetne,es hogyan lehetne feljebb nyomatni(ha egyaltalan lehet)
beirok ide egy linket kerlek titeket hogy nezetek meg es ha lehet akor valaszokat irjatok!!
Ha lehet neviccelodjetek ell ezt a Topicot kivancsilennekra hogy mit tudok kihozni ebbol az alaplapbol!!!
[L]http://www.pcchips.com.tw/M787CLR.html[/L]

eloreis koszi mindenkinek:-))

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#2) gvass válasza Vaze (#1) üzenetére


gvass
tag

Nagyon jó kis irodai lap, ha széttuningolod se lesz több. Már eleve a proci is szűk keresztmetszet.

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#3) Vaze


Vaze
őstag

aha ertem oke dete ha nekiesnel hogytuningolnadfel?? mihez nyulnal eloszor ebben az alaplapban?;]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#4) rog válasza Vaze (#3) üzenetére


rog
addikt

en kicserelnem a procit.
utana ha meg eletben van a lap, akkor egy pci-os radeont raknak bele, es valami hangkartyat.
persze csak ha az fps-noveles volt a cel.. bar akkor mar nem ezt vetted volna.
irodai gepet meg szerintem ne nagyon tuningold, mert szomoruak lesznek. es akkor te is. :)

(#5) Vaze


Vaze
őstag

Rog koszi a tanacsot de
1:eben nemlehet kicserelni a procit!
2:ez nem irodai gep hanem sajat otthoni azert vettem mert sajna hirtelen kelet a gep esmivel nemvoltamfelkeszulve anyagilag hat ere futotta:-)))
szal azonkivul hogy kicserelnem a procit mast nemtok csinalni vele?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#6) rog válasza Vaze (#5) üzenetére


rog
addikt

1.kombinalt fogo?
2. dehat mennyi volt? ennyiert szerintem kaptal volna rendeset is..
2.5. rakhatsz bele aranyaron pci-os videokartyat. meg az alaplapi hangkelto is lassit, azt is kicserelheted valami kartyara. de akkor mar olcsobb egy uj alaplap+proci.
2.6 meg mindig nem mondtad, hogy miert akarod tuningolni..

(#7) gvass válasza Vaze (#5) üzenetére


gvass
tag

A széttuningolást az adott körülmények között csak beállíitásokra gondoltam. FSB emelés (ha lehet), memória beállitás (ha lehet(milyen memod van)). Esetleg egy jobb videókártya (amit Rog is ajánlott). Akkor a gép annyiba lesz, hogy ha spórolsz veszel egy újat. Ha lehet ezt hanyagold.

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#8) Vaze


Vaze
őstag

igazatokvan fiuk nemis foglalkozokmar vele lebeszeltetek amugy 130 dolcsivolt szal olcso:)))

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#9) Ye_Nő válasza gvass (#2) üzenetére


Ye_Nő
tag

''A tényleges szűk keresztmetszet a user.'' :))

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Integrált alaplap! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.