Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-09 10:36:52

LOGOUT.hu

Kedves Barátok, Ismerősök!
András búcsúztatója december 13-án szombaton 11 órakor lesz a szentendrei temetőben.
(2000 Szentendre, Sztaravodai út 3477 hrsz.)
A család szeretettel vár mindenkit!
Forrás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#308) Szatyor95 válasza teratti (#305) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Ezt tudom, volt itt több ismerősöm is, akik meghaltak, de senki nem kereste őket. Valószínűleg engem sem keresnének, mivel nem vagyok egy ismert tag, maximum feltűnne néhányaknak. De ez természetes és érthető is. Viszont nem csak a Jómunkásember rang és az ismertség miatt volt szerintem ekkora összefogás és gyászolás. Amennyire én látom, itt azért sokkal több az olyan tag, aki nem csak elolvassa a hírt, és nyugtázza. Hanem lehetőségeihez mérten bekapcsolódik a gyászolásba. Ha jól emlékszem, olyan 500 körül volt a részvétek száma a másik topikban. Csak Winner_hun 45 utalást kapott, amiből a PH-s koszorú lett véve. És gondolom futott be pár PayPal utalás is. A guruláson is voltunk azért néhányan, és voltak, akik szerettek volna jönni, csak nem volt lehetőségük. Igaz ez a temetésre is. Más fórumokon nem szoktam ekkora összefogást látni, pedig volt már hasonló helyzet.

Félreértések előtt: Nem akarok senkit és semmit fényezni. Csak azt akarom kifejezni, hogy valahogy emberibb közegben érzem magam itt a PH-n, mint más hasonló fórumokon.

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.