Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Gondoltam nyitok egy topicot ennek a játéknak, hogy az emberek megismerjék.
Akiknek bejön az Americas Army annak szerintem érdemes kipróbálnia, mert leginkább ehhez a játékhoz tudnám hasonlítani. Lényegében pontokat kell elfoglalni, két külön csapat van az egyik az arab lázadók, a másik pedig az amerikai tengerészgyalogosok.
Steamen elérhető a játék és ami leglényegesebb hogy ingyenes, ezért egy próbát szerintem megér. A játék a Source motorra épül, ezért aki ki akarja próbálni annak mindenképp legyen meg legalább egy játék, ami használja ezt a motort, mint például a Half-Life 2 vagy a Counter Strike: Source.

Megjelenés időpontja: 2007. 10. 23

Hivatalos oldal (innen le is tudjátok kapni): Insurgency

Képek: 1, 2, 3, 4, 5

[ Szerkesztve ]

(#2) mate0217 válasza BalaNce87 (#1) üzenetére


mate0217
aktív tag

Jó játék lehet de én inkább meg várom a Modern Warfare 2-t :C

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#3) ez_meg_emaz válasza BalaNce87 (#1) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

"....ami leglényegesebb hogy ingyenes....
A játék a Source motorra épül, ezért aki ki akarja próbálni annak mindenképp legyen meg legalább egy játék, ami használja ezt a motort, mint például a Half-Life 2 vagy a Counter Strike: Source."

Ez a kettő azért kicsit ellentétes állítás nem? Most ha ingyenes akkor legyen az, ne kelljen megvenni hozzá még 1 játékot mert akkor már nem ingyenes. :)
Szerintem tört hl2 nem igazán jó mellé mert az nem haverkodik a steam-el ahogy a tört cs sem. De ha tudsz megoldást érdekel. :)

(#4) BalaNce87 válasza ez_meg_emaz (#3) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igazad van :D nemtudom törttel hogy működik, bár a HL2 nem vmi drága játék manapság, persze csak ezért felesleges megveni vkinek, én is csak azért tudok ezzel játszani mert bratyóm megvette az összes hl részt (szereti :D), közösen meg megvettük a CS:S-ot, ami tartalmazott mást is, szóval jók ezek.
Még az ingyenességre visszatérve, vhogy ki is ment a fejemből az egész és magamat vettem alapul és azt gondoltam hogy ezt mindenki töltheti is le, mert ingyenes, jó hogy szóltál, nem állt szándékomba félrevezetni senkit. ;] tényleg nem :)

[ Szerkesztve ]

(#5) BalaNce87 válasza ez_meg_emaz (#3) üzenetére


BalaNce87
addikt

Egy ilyen megoldást tudnék, persze ez pénzbe kerülne. :) Kétszer lett meg a HL2 és az Episode one, mivel nem olyan rég az orange boxhoz nagyon olcsón hozzá lehetett jutni és még így is nagyon jól jött ki belőle az ember. Egyébiránt ez is én vok vagyis bátyjám adná el, ő ítélkezik efelett mivel ő is vette meg az orange boxot. Nem akarlak semmire rábeszélni, csak most hirtelen ez az opció merült fel bennem, mint megoldás.
Egyébként megpróbálhatod törttel, hátha :)

(#6) ez_meg_emaz válasza BalaNce87 (#5) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nem rossz ár és megoldásnak is tökéletes lenne, de csupán egy ingyenes multiért nem kell nekem HL2.
Amugy nekem is megvolt minden. HL2,HL1,CS:S,TF2 meg ami még ezekhez járt. Eladtam őket egyben 4-5kért mert nem játszottam már se a cs-vel se a TF2-vel, se hl2:dm-el. Így utólag belegondolva túl olcson adtam el, de nem is volt sok érdeklődő.
HL2-vel együtt nem jár HL2:DM? Csak kérdezem mert nem vok tisztában vele.
Van pénzem de sok lesz most a kiadás és nem tudom hogy marad-e majd pénzem vagy sem. Melo meg nincs semmi. Ezért nem valószínű hogy megveszem. De ha DM is van a HL2 mellett akkor lehet érdekel. Bár a steam szerintem ezeket külön kezeli. Én anno DVD-n vettem HL2-t és ugy volt mellé de az év játéka kiadás volt.

(#7) BalaNce87 válasza ez_meg_emaz (#6) üzenetére


BalaNce87
addikt

Kár hogy eladtad őket, jó játék mind1ik, igaz én a hl-ekkel nem igazán játszottam, CS:S-ozni meg amikor van kedvem, de volt már hogy hónapokig semmi, egyszerűen megunom egy idő után, tf2 szintén jó és ötletes játék, de őszintén megmondva túl sok ez a játék is, mert mind1ik multi és mind1ikkel azért nem játszik az ember, attól függletlenül hogy tetszik neki, de persze ez függ attól is hogy van e hozzá kedv.
Egyébként tf2 is kétszer lenne meg, de abból nem adott még1et, ami szerintem szemétség, mert lényegében kétszer vettem meg ugyanazt a játékot akár akción belül akár nem.

(#8) ez_meg_emaz válasza BalaNce87 (#7) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nekem HL2 év játéka amiben volt CS:S is meg a Black box volt meg amit ati2900xt-hez adtak. :) Így jött össze ez a sok jo game.
Én nem bánom hogy eladtam, ott "porosodott" steam-en. Minnél később adom el annál kevesebbet ért volna. Persze 1x-1x jó lenne elővenni a cs-t, de azért hogy 2évente 1x-1x toljam nincs értelme. Meg hát elég addiktív tud lenni. Jobb is hogy nincs, így legalább kevesebbet ülök itt. :)
De nem akarok offolni. Szoljon ez a topik arrol amiről szolnia kell.

(#9) BalaNce87 válasza ez_meg_emaz (#8) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jóvan, bár ahogy elnézem nem sok ember érdeklődését keltette fel eddig.
Itt codosokból van a sok inkább :) nekik meg nemhinném hogy bejönne, mert ez inkább reaálitás fele hajlik.

(#10) cor válasza ez_meg_emaz (#6) üzenetére


cor
őstag

esetleg HL2 : DM -el kiprobálni :F (ugye az is ingyenes)

azért kiprobálom a játékot, hátha :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#11) ez_meg_emaz válasza cor (#10) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Bocs de nem tudlak követni. :F Nekem nincs meg.
A HL2: DM nem ingyenes amugy. :N 4 juró.

[ Szerkesztve ]

(#12) cor válasza ez_meg_emaz (#11) üzenetére


cor
őstag

de még mindig az, ugymaradt az akcio vagy nem tudom, a lényeg h nekem még müködött nemrég [link]

hát nekem kicsit lassu s szokatlan, (AA-t nem ismerem) de majd belejövök, vagy nem :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#13) ez_meg_emaz válasza cor (#12) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

;] Lol, hát persze! :W Anno néztem is hogy ati-hoz ingyen van, de akkor nem érdekelt mert megvolt. Köszi az infot, le is szedtem. :R Még ingyenes. :D

(#14) cor válasza ez_meg_emaz (#13) üzenetére


cor
őstag

;]
s megy vele ez?

ma találtam egy magyar játékost :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#15) ez_meg_emaz válasza cor (#14) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nem, sajna. :( HL2 kell hozzá.
Viszont fura hogy a DM 3gb. Bár lehet csak a texturák meg 1-2 dolog miatt amit hl2-ből emeltek át.

(#16) cor válasza ez_meg_emaz (#15) üzenetére


cor
őstag

kár, pedgi azt hinné az ember hogyha ugyanaz a motor, akkor igy "megkerülhetö" :F
még a végén lehet az AA-t is kiprobálom, mert ez egyre jobban tetszik :B :)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#17) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Úgy látom nem csapnak le erre a játékra, most az AA amit művelt hogy sokáig nem működött, a végén meguntam, és ezért gondoltam felrakom ezt és most ezzel el is vok, AA-t már hagyom is ezek után, igaz az AA hatására jött meg a kedvem ehhez is.
És tényleg kissé lassú a játékmenet de így se olyan vészes (lassabb mint a codoké), codokat már meguntam semmi különlegesség nincs bennük, ez meg tetszik azért is mert vittek bele realitást és nem csak a mész és lősz agyatlanul elméletet követik, ez inkább hasonlít egy ilyen katonai fps-hez, mert a cod4 az ilyen qukaesra sikeredett hála ezeknek a levegőböl lelövöm az embert és a hasonló marhaságoknak. Nem mondom codokkal is ellehet lenni (cod2-vel sokat toltam) de egy idő után feltudja baszarintani az embert, hogy egyszerűen korlátlan dolgokat lehet benne megcsinálni következmények nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#18) cor válasza BalaNce87 (#17) üzenetére


cor
őstag

nahát toltál cod2, mik vannak :DDD

pár dolog ami nem tetszik:
- durva spawnkill :(
- ez a szemmel látok x távolságik, célozva meg nem :F (ez olyan cod2 "filing")
- a guggolást nyomva kell tartani :D

minden más tetszik még ;)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#19) ZooLee19..


ZooLee19..
tag

Hello, nekem nagyon tetszik a gamma, mikor kirakták, hogy full, és nem béta, akkor letöltöttem, nagyon is tetszik, csak az a baj, hogy nagyon kevés magyar van.

Kb betudható annak, hogy angyon nagy a pálya, kicsit több ész-taktika kell hozzá mint a cod hoz, és nem lehet benne olyan egyszerűen csalni mint cs:s ban:]
Viszont egy idegesÍtő dolog van benne, hogy van pár 10 éves elmeroggyant kis köcsög, aki beáll spawn -ra, és még neki áll feljebb, miokr 2. körbe, mikor kifigyelik, hogy hol van, ferlexből kapja a fejest. És ott vonyÍt, hogy ez mi?!: CCCC

Volt, hogy többet toltam vele, mint a cs:s -al, de aztán mikor az a pár magyar ember is eltűt akiket láttam, Így visszatértem a cs hez.

(#20) ZooLee19..


ZooLee19..
tag

Najah, cod4 et felraktam, egyik haver megkért, hogy toljuk egy kicsit egyik este.
Hát, nagyon nem jön be..Iszonyatosan túlzsúfolt, beláthatatlan pályák, idióta trükkök amiket a high lvl esek használnak...meg, hogy ha már felguberálok egy arany desert eagle-t, sorbe legyilkolok x-x embert, majd kinyÍrnak, hát, jólenne, ha meglehetne tartani a fegyvert.

(#21) BalaNce87 válasza ZooLee19.. (#19) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah akkor mégis van aki tolja ezzel, fasza :D Én már vhogy meguntam a cod baromságait és most ez jelenleg jobban bejön, CS:S nekem is megvan de nemrég kezdtem el újra játszogatni vele. Magyart meg még mindig nem láttam én se, egyszer össze lehetne jönni egy szeróra többen. A játék tényleg nem tökéletes és vannak benne meglepő dolgok de hát ez van :D

(#22) cor válasza BalaNce87 (#21) üzenetére


cor
őstag

találtam mégegy negativumot: nincs benne auto-balance :DDD (vagyis az ellenkezöjére nem láttam még példát)

meg nem tudom mi lehet a grafikai-bugos mozgásoknál a találattal :F ugye mig halott vagy lehet nézelödni, s láttam már pár fura dolgot, pl feszik kocsiplaton, s benne van az oldalában, vagy vmi párkányszerüségen ha fekszik, kintröl azt látod h a bokája tartja az egész embert superman-pozban :D
szoval tényleg nem tökéletes, igaz nem is mai darab

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#23) BalaNce87 válasza cor (#22) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát nem mai ha megnézed a megjelenést kb egyezik a cod4-el, bár inkább maga a játék motorja a régi és lehet hogy ezzel együtt járnak a bugok.

(#24) cor válasza BalaNce87 (#23) üzenetére


cor
őstag

cod4 multival nem játszottam, nem is fogok
viszont te nyomtad a CSS-t, akkor jobban kéne tudnod, hisz egy motor :P

közben probálgatom AA3 is

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#25) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

na ennek is van topikja :DD

:K |TaC| 24/7 BAD SINJAR WildWildWest |HLstatsX| :K < ha valaki keresne itt megtalál(igaz már egyre ritkábban :((()

Aurea mediocritas

(#26) TGuru


TGuru
tag

Nekem meg van a CS:S és ez meg nem akar menni :S mi a baj? belép a játékba,de ha szervert indítok v csatlakozom akkor betöltés után kidob hibaüzenettel :(

(#27) AXisBOLD válasza TGuru (#26) üzenetére


AXisBOLD
addikt

mi a hiba üzenet?

Aurea mediocritas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.