Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 8


8
senior tag

Gondoltam indítok egy ilyen topikot, mert nem találtam a fórumban. Én a bestbuy topikba szoktam néha beírni, de ott elveszik a többi cucc között.

Főleg időszakosan ingyenes, akciós teljes verziójú szoftverek, appok, licenszek megosztására gondolok.

- no warez
- csak időszakos akciók megosztása - ebbe belefér az is, hogy eddig fizetős volt valami, de mostantól ingyenes
- alapból ingyenes szoftvereknek nem itt a helye
- mobilappok másik topikba menjenek
- majdnem ingyenes szoftverek is beférnek, tehát ha valami nagyon-nagyon olcsó, mondjuk $9000 helyett most csak $0.1, akkor az is elfér itt
- reflink tilos
- egyedi licenszkód megosztása tilos
- bármilyen nyelvű lehet az instrukció (ha kell hozzá) - ha nem értesz valamit kérdezhetsz itt, de előbb próbáld magad lefordítani

Játékokhoz ott a megfelelő topik: Teljes verziós játékok letöltése ingyen

Másik speciális topik: Ingyenes szoftverek látássérült embereknek

(Mobilappokhoz - android, ios, stb - nem találtam másik topikot)

Ha megosztasz valamit, akkor lehetőleg a következő információk közül minél többet adj meg:

- Szoftver neve
- Fejlesztő neve / kiadó cég neve
- Akció időtartama
- Elérhető platformok (főleg, ha csak egy platformra van, mondjuk Windows)
- Részletes instrukciók, ha kellenek
- Csak találtad vagy ki is próbáltad / letöltötted / használtad / igényelted a licenszet és meg is kaptad
- Link az akció leírására
- Letöltő / igénylő link
- Bármi más, hasznos infó

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#2) 8


8
senior tag

Traction 7 (Digital Audio Workstations -DAW) $60 helyett mostantól ingyen

Terméklink és leírás: [link]

Igénylés: [link]

Tracktion Software Corporation
Windows, Mac, Linux
Adataidhoz bármit beírhatsz, utána a webdolalon kapsz letöltő linket és és "receipt number"-t (emailben nem tudom küldenek-e valamit)
Nem próbáltam letölteni/telepíteni

Tutorial videók a szoftver használatához: [link]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3) 8


8
senior tag

(Bestbuy topikból [link])

Cyberlink Screen Recorder 3 SE €39,99 helyett ingyen augusztus 22-26 között
Email emlékeztetőre már fel lehet iratkozni [link]

Termékoldal: [link]

Streaminghez is jó
Csak windows

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4) Alveus válasza 8 (#3) üzenetére


Alveus
tag

https://m.prohardver.hu/tema/nagy_program_promok_tema/hsz_1-50.html

(#5) 8 válasza Alveus (#4) üzenetére


8
senior tag

Köszi, a címe alapján soha sem találtam volna meg.

Akkor ez a topik sztornó (hacsak nincs igény a kifejezetten csak ingyenes akciókra).

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#6) 8


8
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.