Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) b.bone válasza PaladiN (#25) üzenetére


b.bone
senior tag

nem foglak megvetni érte. nem azt mondtam hogy útálom azokat akik kocsival járnak. pusztán annyi hogy kérdeztem miért is jobb a kocsi mint a metró?
az tény hogy tömöttek a buszok ,kevés a metró vonal és még sokba is került. de továbbra is fenntartom hogy sok olyan ember jár autóval aki jobban járna a metróval. ismerek oylat aki képes minden reggel a dunaplázától köbányára kocsival menni, szívni a dugóban,mikor metróval megjárhatná sokkal gyorsabban. az ilyet nem értem.

a másik. elárulom hogy kocsival járok. szoktam ide-oda mászkálni Bp-en. és hidd el. nem keveset. sőt. szoktam menni partyzni is. és k*rvára útálom hogy nemtudok hazajutni ha szeretnék. vagy pedig nem iszok, egyik sem jó.

de ettől függetlenül van amikor igenis veszem a fáradságot és leparkolom azt a k*rva kocsit és felszállok a metróra ,persze csak akkor ha van értelme. de ha ezt megtenné midnenki aki teheti akkor már jobb lenne valamennyivel.

és megmondom őszintén hogy szét tud b@szni az ideg mikor megáll a picsa a műkörmös előtt és kivágja az elakadásjelzőt.:((( argh. annyi ember jár kocsival aki nem is tud vezetni hogy nemigaz. igenis tegye le azt a nyavajás autót és menjen busszal.

"guilty until proven innocent" - Artisjus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.