Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Ingyenes játékok

Hozzászólások

(#1) Zoltán


Zoltán
őstag

Helló!

Tud valaki olyan netről legálisan letölthető játékot amivel érdemes is játszani? Körülnéztem sok helyen, de szinte csak gagyi játék van, vagy nagy gépigényű. Én meg pont azért gondoltam ilyen megoldásra, mert egy gyenge gépre kellene valami unaloműző. Akció vagy autószimulátor vagy valami. Szóval az alacsony gépigény a fő szempont, viszont akkor gondoltam, hogy ha úgyis kisebb igényű játék kerül fel, olyat a netről is tudok töteni és nem kell megvenni, de szinte semmi használható nincs. Egy 16 Mb-os Nvidia TNT a szűk keresztmetszet.
Szóval aki ráér írja már ide, hogy Ő milyen régebbi progival üti agyon az időt.Az ötletet a szomszédos mario -s topic adta, de az a játék csak felidegesít :)

(#2) gozso


gozso
senior tag

cod, mohaa azt hiszem van linuxra. meg warcraft is. bár ez nem biztos

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3) Zoltán válasza gozso (#2) üzenetére


Zoltán
őstag

Hoppá. Azt elfelejtettem írni, hogy win -es gépre kellene.

(#4) Zoltán válasza gozso (#2) üzenetére


Zoltán
őstag

Mi az a cod? Warcraft ingyenes lett? Az jó ötlet, bírná a vas.

(#5) Dilikutya válasza gozso (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

te figy az egy dolog hogy linux ingyen van, de attól rá a Warcraft nem lesz az :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Dilikutya válasza Zoltán (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

a cod az Call of Duty, olyasmi mint a MOHAA. ne hallgass rá, ami linuxos az attól még nincs ingyen.
GTA 1-2 asszem ingyen beszerezhető, Hidden & Dangerous Deluxe is
most igy hirtelen ez a kettő van ami eszembe jut, és még nagyobb névnek is minősül. meg persze a demók.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Dilikutya válasza gozso (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

ja amugy a CoD-ot TNT-re ajánlgatni....:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) zsiga667 válasza Dilikutya (#7) üzenetére


zsiga667
addikt

Az első PH! lanpartyn VladimirR TNT2-M64-gyel játszott, többek között UT2k3-at és CoD-t...

(#9) Dilikutya válasza zsiga667 (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

igen de az TNT2.... olyanom volt nekem is, UT2003 ment rajta, CoD-ot nem próbáltam. de ez TNT2 és nem TNT

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) Shim válasza Dilikutya (#9) üzenetére


Shim
őstag

tnt2-m64 nálam lassabb volt mint a sima tnt, a 64 bit eléggé lerontja a kareszt. tntvel is lehet simán ut-zni csak jó proc kell hozzá.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#11) Zoltán válasza Dilikutya (#6) üzenetére


Zoltán
őstag

Köszi, valami ilyesmire gondoltam. A Hidden & Dangerous Deluxe -ról írnál valamit? Milyen stílus? Elég neki a TNT?

(#12) Dilikutya válasza Zoltán (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

II. világháborús akció játék
leírás itt: http://www.origo.hu/jatek/gamer/leiras/hiddan.html
letöltés: http://origo.hu/szoftverbazis/jatekok/akcio/hddeluxefree.html
a GTA-kat már nem emlékszem honnan lehet letölteni, itt nézd meg: http://www.rockstargames.com
elégnek kell lennie a TNT-nek, 99-es game, azon hasitania kell

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) Dilikutya


Dilikutya
félisten

nagyon ráértem :D
http://www.rockstargames.com/classics/gta.htm

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Sziasztok!

Nekem is kénének ingyenes játékok. (netről, pesze winxp-re)Ha lehet MMORPG legyen. Ismer valaki ilyet? Én eddig RiskYourLife-al és a ProjectEntropia-val játszottam. Ismerem a Knight Online-t (de az fizetős :(( ) és a World of Warcraft-ot (ha jól tudom ez is egy MMORPG, csak fizetős)

Ja, és ne legyen túl sok a gépigényük de jó középkoriasak legyenek :D

(#15) simonzé


simonzé
addikt

www.ingyenjatek.hu

Ezen kívül tudom ajánlani pl. a google.hu-t, ahol az alábbiakra érdemes keresni:
ingyen játék
abandonware
abandone game

I don't fit in. I fit out.

(#16) SuBeR53_ válasza simonzé (#15) üzenetére


SuBeR53_
tag

Elasto mania?

(#17) Tithian


Tithian
őstag

Ennél hosszabb listát nem tudok mondani:
Bővebben: link

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#18) baliii


baliii
senior tag

a ground control fejlesztői a második rész megjelenésének napján legálisan es ingyen letolthetové tették az első részt! keress rá valahol, fejbol nem jut eszembe a cím

(#19) baliii


baliii
senior tag

á meg is van:Bővebben: link

(#20) baliii


baliii
senior tag

ja, a star wars galaxies-nak is van egy ingyenesen letoltheto valtozata, ami tulajdonkeppen az egesz jatek de csak 14 napig játszhatsz vele, es ha tovabb akarod fojtatni akkor regisztralnod kell es a tovabbiskban havidijat fizetned... de 14 napig ingyenes

(#21) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

És melyik mmorpg? Egyikse?:O

(#22) Szőrös  válasza baliii (#20) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szívemből szóltál ! Egyébként többször is lehet egymás után jáccani triallal.. Van 1 cimbim aki már 4. trialt nyomja. :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#23) Szőrös  válasza Slayer Valor (#21) üzenetére


Szőrös 
veterán

Slayer ide kuksizz : Bővebben: link

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#24) Slayer Valor válasza Szőrös  (#23) üzenetére


Slayer Valor
őstag

thx

(#25) Dufresne


Dufresne
addikt

Bővebben: link
Itt is lehet böngészni és van 1 rakás jópofa kis game:)

(#26) baliii válasza Dufresne (#25) üzenetére


baliii
senior tag

tenyleg vannak jo kis gamék, pl a codename:gordon nagyon ott van :C
a sw: galaxiest meg lusta vagyok letolteni... olyan sokaig tartana

(#27) VladimirR válasza zsiga667 (#8) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pontositas keppe: tnt2 m64 (amitol mar keves rosszabb kartya van)
ment az ut2k4 demoja is
viszont a cod nem ment, mer' kell neki a t&l

(#28) baliii válasza VladimirR (#27) üzenetére


baliii
senior tag

ja, laptopomon is azert nem megy:(
pedig azon is megy ut2k4 mediumban 1024*768ban 16 biten szal elbirna a cod-ot
mohaa-nak kell t&l?

(#29) vamzi


vamzi
őstag

Tudna valakiadni nekem 1 olyan web címet ahonnan lelehetne tölteni ingyen játékokat pl.:Singles, Call Of Dutty stb. vagy e-mail címet aki elküldené nekem a Singlest.

[Szerkesztve]

(#30) Latyakos válasza vamzi (#29) üzenetére


Latyakos
aktív tag

Ez a kettő sehol nem ingenes játék, innen tudják legálisan elküleni neked: Bővebben: link

''Háborúzni a békéért olyan, mint szeretkezni a szüzességért''

(#31) ollie válasza Latyakos (#30) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

:D Jó válasz volt. :D

***

(#32) ollie válasza vamzi (#29) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most szokd meg, hogy a Prohardveren nem lehet ilyen témáról beszélni, csak is legális szoftverekről. Elmész a boltba és megveszed.

***

(#33) bdav


bdav
őstag

egyébként aki ingyér akar játékokkal játszani, és nem baj ha azok régebbiek, az keressen rá az abandonware szóra a google-n, aztán jó keresgélést :) vannak már elég jó így letölthető játékok (pl. Settlers2 Gold!!!!) bár sokhoz ajánlott DosBox (ez egy emulátor) vagy sima Dos, pl. bootlemezről.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#34) Solyom01 válasza Dilikutya (#9) üzenetére


Solyom01
csendes tag

abombat ingyenkapodhaver esle kellragdhogy robanjon ezt nemtudod

(#35) Vamzi02


Vamzi02
csendes tag

Letöltöttem a netről a DC++-t a keresőlyébe akármit beírhatok de semmit se keres el se indul a keresőlye.
Be kell állítani??? hogy???

Úgy jöttél a világra, hogy körülötted mindenki boldog volt csak te sírtál.Úgy halj meg, hogy körülötted mindenki sírjon és csak te légy boldog

(#36) Drizzt válasza Vamzi02 (#35) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Előbb fel kell menni valamilyen hubra. A hubokon belül fog keresni...

I am having fun staying poor.

(#37) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Bővebben: link The Home of the Underdogs;)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#38) Vamzi02 válasza Drizzt (#36) üzenetére


Vamzi02
csendes tag

Melyik hubra és hogy kell???

Úgy jöttél a világra, hogy körülötted mindenki boldog volt csak te sírtál.Úgy halj meg, hogy körülötted mindenki sírjon és csak te légy boldog

(#39) Dilikutya válasza Solyom01 (#34) üzenetére


Dilikutya
félisten

:F:F:F:F:F:F

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) h-yle


h-yle
addikt

Gyertek játszatok RagnarokOnlinet!!
Ez egy MMORPG amit ingyenesen lehet letölteni, és a szerverhasználatért kell fizetni.

És most jön a csavar. Pár jómunkásember csinált ingyenes szervert, Ráadásul magyar szervert. Bővebben: link

Gyertek minnél többen!! Megéri.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#41) Dilikutya


Dilikutya
félisten

egy kis ízelitő
Singles: Flirt Up Your Life Bővebben: link
Dead Man's Hand Bővebben: link
Starsiege: Tribes Bővebben: link
Mob Enforcer Bővebben: link
America's Army Bővebben: link
Moorhuhn Wanted Bővebben: link
Cube (Q1 engine) Bővebben: link
Open Mortal EU Edition Bővebben: link
Codename Gordon Bővebben: link
Counter Strike 1.5 Bővebben: link
CodeRed Bővebben: link
Beats of Rage Bővebben: link

további letöltések, főled demók: Bővebben: link
itt sok free full is van: Bővebben: link
ez megy egy kis abandon: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42) Vamzi02 válasza Dilikutya (#41) üzenetére


Vamzi02
csendes tag

*moderálva
Vamzi02!
Kérlek olvasd el az Alapelveket (Bővebben: link), és fogalmazd át a kérdésed, vagy ne kérdezz.
Bash

Úgy jöttél a világra, hogy körülötted mindenki boldog volt csak te sírtál.Úgy halj meg, hogy körülötted mindenki sírjon és csak te légy boldog

(#43) AceTom


AceTom
aktív tag

Bővebben: link
Innen le lehet tölteni két faxa kis kalandjátékot, ahhoz hogy menjen, több mint valószínű, hogy majd fel kell telepítened a ScummVM emulátort is. De aztán azt lehet használni egy csomó LucasArts kalandhoz is majd :Y

(#44) Dilikutya válasza Vamzi02 (#42) üzenetére


Dilikutya
félisten

a kiadótól, némi pénzmag ellenében :D de véleményem szerint 1 óra játék bőségesen elegendő belőle :D:D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#45) 9CS


9CS
senior tag

Most készülök kivágni egy adag régi PC-Guru CD mellékletet és lenne pár régi újságmellékletként kapott teljes játék is közte, amiket odaadnék, ha kell valakinek. Egyben, mert nem akarok ezzel foglalkozni. Budapesten átvehető, vagy postán elküldöm, ha fizeted a postát. 8 db cd, ezek:

Imperium Galactica (2 cd)
Stonekeeper
EarthSiege 2
Specops: Range Assault
Die Hard Trilogy
Woodruff
Conquest of the New World


Ha érdekel írj mailt, vagy ide. Az első viszi, ha nincs jelentkező 1 hétig, akkor kuka. :)

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Ingyenes játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.