Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cornelius


cornelius
tag

Szabira megyek (vidékre a szülőkhöz kb. 1 hónapra) és ez alatt szükségem lenne ingyenes internetre üzeneteim olvasására, meg egy kis böngészésre is.

Mivel előfizetni nem akarok erre az 1 hónapra, ezért érdekelne valamilyen átmeneti megoldás. Kellene egy telefonszám, ahová betárcsázva ingyen tudnám használni az internetet. Persze helyi tarifás telefonszám érdekelne és olyan, ami nem dob le állandóan azzal, hogy nincs szabad vonal.

Ha valaki tud valamilyen infot légy szíves ossza meg velem! Az is érdekelne, hogy login/password -ot hogy kapok.

Előre is köszi.

(#2) biker válasza cornelius (#1) üzenetére


biker
nagyúr

freestart.hu, és elolvasod, kb 5perc.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) cornelius válasza biker (#2) üzenetére


cornelius
tag

Köszi, de sajnos kilőve. A szüleim körzetszáma nincs benne a listában, tehát valószínűleg nem működik.

Más ötlet?

(#4) shtml válasza cornelius (#1) üzenetére


shtml
őstag

http://index.hu/0net/1/

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#5) dr. rozmark


dr. rozmark
tag

http://www.freeweb.hu
Én állandóan ezt használom, mi a túrónak előfizetni dial-up szolgáltatóhoz. Akárhogy számoltam, ez így olcsóbb, és szerintem megbízhatóbb, mint édesanyám V-netes előfizetése.

http://www.szentagothailab.sote.hu

(#6) cornelius válasza dr. rozmark (#5) üzenetére


cornelius
tag

Nem megy.
Lehet, hogy a szolgáltatás maga működik, de az általad megadott homepage nem elérhető.

(#7) cornelius válasza shtml (#4) üzenetére


cornelius
tag

Köszi, eddig ez a legbiztatóbb.

Van valakinek tapasztalata az ezzel az indexes ingyenes internet szolgáltatással?
Működik rendesen vagy annyira jó, hogy a vonal állandóan foglalt és nem lehet betárcsázni?

(#8) Sztanik


Sztanik
tag

Esetleg van még valakinek infója, az említetteken kivűl, ingyenes internetelérésére ? A 77-es körzetet egyik sem támogatja.
S O S

Robi

(#9) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Használtam a keresőt, remélem tuggya hogy kinek szól ez a hsz. Csak azt nem tom már hogy milyen kulcsszavakkal:B:D

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10) Winner_hun


Winner_hun
félisten

indexen freeweben és freestarton kívül van még ingyenes netelérés?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

van olyan ingyenes dial-up, ahol NEM 51-es behívószám van? Mert a Matáv azt nem engedi hívni minimál díjcsomagból.

(#12) doc


doc
nagyúr

ha nem kell nagy adatmennyiség, érdemes a GPRS-t is megpróbálni, én használtam kb. 2 hétig nyaralás alatt, a sebessége ,meglepően korrekt volt (PGSM)

(#13) Morbid válasza VÁMpír (#11) üzenetére


Morbid
tag

Röviden, tömören: NINCS

''Nincs olyan eszköz, melyhez az ember ne folyamodna, hogy megmeneküljön a gondolkodás fáradalmaitól!''

(#14) telcom


telcom
tag

A tele2-nek nincs valami dialupos cucca?

[Szerkesztve]

telcom

(#15) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Freeweb-bel nem tok felmenni hónapok óta:O:F Miért? Másnál megy, aki ezt használja?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16) Winner_hun válasza telcom (#14) üzenetére


Winner_hun
félisten

De van, de csak T-COM területen:O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17) sekli válasza Winner_hun (#16) üzenetére


sekli
addikt

haveromnak se nagyon megy, mindig foglalt...

(#18) Winner_hun válasza sekli (#17) üzenetére


Winner_hun
félisten

nem azt írja ki, hogy foglalt, hanem valami mást, de mittudomain épp pont most itt így fejből pont hogy mit ír ki:F Valami állacságot, majd megnézem, bár lehet, hogy azt. Mindenesetre elég idegesítő, hogy egy nap ugygondolja abbafejezi a szolgáltatást, aztán meg megszűnik, onnantól sosem lehet felmenni, se reggel, se délbe, se este, se éjjel, se soha:(((

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19) Winner_hun válasza Winner_hun (#15) üzenetére


Winner_hun
félisten

még valaki?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20) Balinov válasza Winner_hun (#19) üzenetére


Balinov
félisten

haverom (t-com terület) úgy egy-másfél hónapja vette egy p3 cerkás gépet netezni,56k-s hw-es modemmel. a t-comos nyílt internet mellett a freewebet lőttem be neki,kb 3 hete van 512kbites ADSL-je.elején ''jó'' volt,már amennyire egy dialup jó lehet,aztán a végére meg alig-alig akart csatlakozni,ha sikerült,akkor is ledobálta és/vagy 52000bps helyett 3x000 bps-el ''ment'' a monitor progi szerint.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21) Winner_hun válasza Balinov (#20) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aham. Nekem nem megy fel 2 hónapja sehogy sem, amúgy a sebességével nem volt gond. Szóval behalt a freeweb?:F

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22) KngAlex


KngAlex
tag

Én index -el netezten 1,5 évig és minden oké volt. Néha gyorsabb volt mint a volt sulimba a DSL . Én csak ajánlani tudom: 06 51 310 000 Felhasznév: index@index.hu Jelszó: index
07:00 tól 18:00 ig 5Ft/perc
18:00 tól 24:00 ig 2,5Ft/perc
00:00 tól 07:00 ig 0,5Ft/perc

(#23) Winner_hun válasza KngAlex (#22) üzenetére


Winner_hun
félisten

00:00 tól 07:00 ig 0,5Ft/perc

ez télleg így van?

Amúgy megcsináltam, mostmár jó a freeweb, beszarok, hogy mi volt. z ip cím. Én adtam meg, és az volt a baj. Hátigen, csak foglalkozni kéne a hibával:U Szal automatikusra raktam és tadamm

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) Winner_hun válasza KngAlex (#22) üzenetére


Winner_hun
félisten

ezek ugye bruttó árak?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25) Winner_hun válasza KngAlex (#22) üzenetére


Winner_hun
félisten

index-el nem tok felmenni:O össze-vissza kattog a modem:O csak freewebbel, bár azis ledobál néha még az elején:O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26) kgbrg válasza cornelius (#1) üzenetére


kgbrg
tag

Wlan a megoldás. Hátha van arrafelé valami ingyen AP.

(#27) Winner_hun válasza kgbrg (#26) üzenetére


Winner_hun
félisten

nézz dátumot, 2,5 éves a topik;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28) kgbrg válasza Winner_hun (#27) üzenetére


kgbrg
tag

Ja ezt elnéztem. :))

Nem baj, hátha valaki most költözik.

[Szerkesztve]

(#29) KngAlex válasza Winner_hun (#24) üzenetére


KngAlex
tag

Igen bruttó árak, de mivel új év van lehet emelkedik, de nem hiszem. Én mint írtam 1,5 évet neteztem így :U

(#30) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ultraweb-nek is van ingyenes internet része, most átálltam arra mert freeweb hol felment hol nem:F:((( ezzel megy rendesen sebesség is ok:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#31) szandisas


szandisas
senior tag

Hú jó hogy benéztem ide :)
eddig freestartos voltam, de ugylátom áttérek valahova...
nekem olyan net kéne ami fix áras(lehetőleg ) modemes tárcsázós, nemérdekel a sebesség...
Azér nem jók ezek a netek, mert napközben valaki feljön a Ph ra, és itt ragad, akkor kemény számlák jönnek :O 24 óra egyfolytában drágább mint egy havi ADSL :( elég gáz nem tom ki találta ki
Ezt szeretném kiküszöbölni pl: fizetek 2-3k-t és annyit netezek amennyit akarok... van ilyen? vagy ismét feltettem egy hülye kérdést?

aláírás

(#32) Snoop-y


Snoop-y
veterán

A dialup szolgáltatások általában percdíjasok.
És ráadásul a legtöbb napszakfüggő.
Esetleg nézd t-online nál a kombi csomagokat.
Van 15, 40 és 100 órás.Az árban benne van a percdíj is.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#33) Noxy válasza szandisas (#31) üzenetére


Noxy
veterán

Tele2 ? 3.80 Ft/perc. [link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#34) Manitou válasza szandisas (#31) üzenetére


Manitou
addikt

Ilyet nem fogsz találni sajna. Én is sokáig kerestem, de hiába. 3 és fél évig ezt a percdíjas ''ingyen'' netet használtam. Eleinte csak éjfél után, később egyretöbbször napközben is fel felmentem, a vége fele már volt hogy be- be csúszott ilyen 5-6 ezres internetszámla. Szeptember óta chello lightot használok és annyit fizetünk a telefon+net+kábeltévéért, mint előtte csak maga a telefonszámlánk volt(amiben benne volt anetezés is). Ja igen matávról UPC- r e váltottunk telefontéren, itt az alapdíj is fele, olcsóbbak a percdíjak és hálózaton belül ingyen beszélhetünk.És így mivel net+telefon is van még kis kedvezmény is van. Szóval tiszta haszon lett ez. Ha nem lenne kábeltévé, akkor kb ugyanannyit fizetnénk, de inkéább kevesebbet mint mikor csak néhanapján mentem fel pár percre a netre+ telefon. :))

(#35) szandisas válasza Noxy (#33) üzenetére


szandisas
senior tag

Ez igen jó! danke! :R
Most van 2 kapcsolatom: ez és egy freestartos, amelyik olcsóbb az megy... :DD

aláírás

(#36) moma


moma
őstag

van most valami olyan lehetőség, hogy valaki valami minimális módon, pl emailek pop3 letöltésére valami ingyenes(vagy közel ingyenes) módon elérhesse a netet?

we all deserve a bit of luck.

(#37) moonguru válasza moma (#36) üzenetére


moonguru
őstag

Van, én is találtam az egyik lakótelepen nem védett WIFI-t! :))

Monitor Guru!

(#38) rushty válasza moma (#36) üzenetére


rushty
senior tag

up

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.