Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lolabola


Lolabola
csendes tag

Sziasztok! Arra szeretnélek titeket megkérni, hogy ha lehetséges, ingyen egy fórumos oldalt csináljatok nekem. Valamelyikőtök:DDD A témát majd elmondom. Persze aki megcsinálja, lehet a fő cuccos:))

13. A kétpúpos teve: A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

(#2) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Hát honlapot én is próbálok magamnak szerkeszteni, de valahogy ez nem megy nekem...:( html-t is alig bírok, nemhogy php-t.... valaki nekem is csinálna egyet?:DD

(#3) Notes


Notes
senior tag

Erre szokták mondani, hogy ekkora pofátlanság előtt már fejet hajtok, és már készítem is a honlapot...persze szó sincs erről.

Te a házadat is úgy fogod építeni, hogy légyszi valaki ingyen csempézze már ki a fürdőszobát!? Egyébként azt hiszem a neten vannak ingyenesen felhasználható kódok erre, de ha még a HTML sem megy akkor bajosan fogsz összeeszkábálni belőle bármit is.

Romanes eunt domus!

(#4) zLegolas


zLegolas
őstag

Hámmost nem azé', de egy ilyennel azért bárki eltököl 1-2 (3-4) órát, meg levelezget, meg egyeztet. Meg betanítja pl. a fórum használatát, adminisztrálását. Havernak csak-csak. Na de most komolyan, mire fel???

Mellesleg meg ami érdekel, tessék megtanulni. Ha meg nem megy, akkor fizetni érte.

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#5) bk748


bk748
tag

Lássátok kivel van dolgotok. Itt egy profi fórum, csak regisztrálni kell és pár apró beállítás és már kész is. [L]forum.supergamez.hu[/L]
Nézzétek meg az oldalam és írjatok a fórumomba, hogy milyen. (Ilyen fórumot kapotok ti is ha regisztráltok magatoknak a fenti címen.)
Az oldalam: Bővebben: link

(#6) pampika


pampika
őstag

Én mondjuk személyszerint nem komálom annyira a supergamezes fórumot (egyszerűen nem tetszik :) ),de ha csak fórum kell,akkor ott a phpbb(.com),vagy ha kell egy kis oldal is mellé,akkor meg e107(.hu),vagy a phpnuke(.org),ami egy komlpett portál rendszert ad,minden készen van,csak fel kell töltened egy tárhelyre és megtölteni tartalommal.
Persze fórumokból is van millió fajta,kicsit körbe kell nézni,ami kész fórum rendszer,azt ált. elég könnyű telepíteni egy kezdő felhasználónak is ;)

(#7) VladimirR válasza Notes (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

bizony, bizony, hogy nem kopi szemen magat az ilyen - hogy kepzeli ezt? a kovetkezo mi lesz? megront valakit itt a forumon? vagy drogot fog arulni, es keriteni fog? felhaborito! kocsog gyerekgyilkos!

(gy.k.: ez pl tokeletes gyakorlasi lehetoseg annak, aki szeretne egy kis gyakorlatot szerezni php+mysql+html programozasban, de nem igazan van otlete, hogy mibe is vagjon bele -- mondom ezt azutan, hogy jopar (~100) munkaorat oltem teljesen ingyen egy portal pofozgatasaba, es meg fogok is egynehanyet)

(#8) zLegolas válasza VladimirR (#7) üzenetére


zLegolas
őstag

Hmmm, igazad lehet... Mellesleg irigyellek, szeretnék egyszer igazán érteni a dologhoz én is.
De a dologra visszatérve: én a szabadidőmben (ami alig-alig) inkább elmegyek a kisfiammal sétálni. Szal embere válogatja, a lehetőségektől függően...

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#9) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

az utolsó mondatomat szórakozásból tettem oda:(( A topicnyitó meg egyébként hol van? tán megsértődött;]

(#10) Thunder78


Thunder78
senior tag

Hmmm ... a pofátlanságnak nincs határa.
Legakább azt a kib@szott guglit használná ... biztos lehet találni komplett rendszereket (mint ahogy írt is valaki párat).
Egyébként ha meg egyedi kell, tessék fizetni érte.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#11) Thunder78 válasza Slayer Valor (#9) üzenetére


Thunder78
senior tag

Tényleg eltünt :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#12) Slayer Valor válasza Thunder78 (#10) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Van esetleg valami magyar oldal, vagy könyv, amiből html-t lehet tanulni? Magyarul. Persze biztos van, php-s is van.:) Csak egy könyvcím kéne vagy egy netcím, azért megnézem a jó öreg googli haveromat:DD

(#13) hz hefti válasza Slayer Valor (#12) üzenetére


hz hefti
tag

tutorial.hu
es google

html tanfolyam, html hogyan stb...

lowfast

(#14) Slayer Valor válasza Thunder78 (#11) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Nem csoda. Azért olvasni biztos olvassa[kép]

(#15) Slayer Valor válasza hz hefti (#13) üzenetére


Slayer Valor
őstag

köszi. És valami php-s cuccot? magyarul. Eddig még csak angolul találtam.;)

(#16) Kaoru


Kaoru
aktív tag

Nem értem miért kell ezen így felháborodni, aki nem akar ne segítsen kész. Ha valaki érti mit csinál 1 óra alatt kész egy egyszerű, ámde igényesebb html.
persze megjegyzem a html nem egy iszonyatosan nehéz nyelv, márha valaki tud angolul.
Ha kicsivel több dinamikusságot akar benne (és nem akar portálrendszerrel szarozni), akkor felrakja a cute-newsot, ha meg nem vágja a php-t, akkor ja ott van a phpnuke (de szerintem LDU sokkal jobb).

Egyébiránt én meg vállalom az elkészítését, nem ő az első és nem is az utolsó, akinek segítek ilyen téren.

A kezdőknek meg ajnlanám a w3 schools html menüjét.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#17) Thunder78 válasza Slayer Valor (#15) üzenetére


Thunder78
senior tag

kiskapu.kiado.hu
Asszem rendelni is lehet náluk. Van mégegy kiadó, aki foglalkozik számtech könyvekkel, de most nem ugrik be. Esetleg Számalk-nál még utánanézhecc.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#18) hz hefti válasza Slayer Valor (#15) üzenetére


hz hefti
tag

hu.php.com

neten en se talaltam tul sok mindent. konyvem van.

lowfast

(#19) dannnnn válasza bk748 (#5) üzenetére


dannnnn
aktív tag

az oldalad?


Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@cw.hu and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.0.52 (Debian GNU/Linux) mod_perl/1.99_14 Perl/v5.8.4 PHP/4.3.10-2 mod_ssl/2.0.52 OpenSSL/0.9.7e Server at www.bk748.centerweb.hu Port 80

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#20) hz hefti


hz hefti
tag

forumbol phpbb -m van. korrekt
nan meg e_107 -em az komplett portal az is jo. a nuke ne akar jo lenni, de nem is erdekel annyira

lowfast

(#21) Divi válasza Lolabola (#1) üzenetére


Divi
aktív tag

[kép]

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#22) Thunder78 válasza dannnnn (#19) üzenetére


Thunder78
senior tag

Nézd meg a kapcsolatodat, mert nekem bejön.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#23) bk748


bk748
tag

#19, #22: A szerver 30-40 percenként leállt, nem volt elérhető, szarakodott, az elmúlt pár napban átköltözött egy stabilabb szerverrre és egy kicsit átíródott. Most már megy :DDD Bővebben: link

Thunder78: Neked már az új szerverről ment :DDD

[Szerkesztve]

(#24) hz hefti válasza bk748 (#23) üzenetére


hz hefti
tag

firefox -ban meg mindig csuszik a felso csik, a szinek mar kellemesebbek :)
1megjegyzesem volna: pirosbetu bantja a szemem
amugy jo :C

lowfast

(#25) bk748 válasza hz hefti (#24) üzenetére


bk748
tag

Köszike.
Sajnálom, hogy firefox-ban elcsúszik :( majd megpróbálom kijavítani, van is egy tippem, hogy hogy. :)

(#26) Gambit


Gambit
őstag

Sziasztok!

Légyszi, ha tudtok, ajánljatok olyan ingyenes web hosting lehetőséget, ami támogatja a FrontPage-es honlapokat! Lehetőleg minél egyszerűbb kéne. Köszi!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#27) tkazmer válasza Gambit (#26) üzenetére


tkazmer
addikt

pl extra.hu
front page-es honlapokat minden ingyenes szolgáltató támogat, azok egyszerű, html lapok, semmilyen különleges tulajdonság nem kell alájuk a szerver részéről.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.