Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Infotech: új fórum indult.. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

A napokban megújuló PROHARDVER! tartalma bővül, egyik új pillére lesz oldalunknak az informatika, az IT-trendek, elemzések, piaci információk, telekommunikáció és high-tech cégek követése.

Ennek megfelelően új fórumot is indítunk ezen témakörben... MOST :). Enjoy!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) Hequila válasza Parci (#1) üzenetére


Hequila
őstag

Hogy a szakmai nyelvet kevésbé értők is értsék:

Ide mondjuk olyanokat lehet, írni, hogy pl.: Axelero vs. Enternet vagy hasonlók?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#3) Tapsi válasza Hequila (#2) üzenetére


Tapsi
addikt

Sztem mondjuk gazdasági téma + infogazdaság vagy vmi hasonló!!
A nagy cégek tervei + ilyesmire gondolok én!!!
DE kituggya!!!!
Én örülnék,ha lenne ilyen gazdaság + info cumo,mert mind2 érdekel:))

(#4) csudri válasza Hequila (#2) üzenetére


csudri
őstag

Amiről te beszélsz az a szolgáltatók témakörbe való! És annak már van egy külön kategória.

(#5) klepto válasza Parci (#1) üzenetére


klepto
addikt

Szia Parci :) régen láttalak :((

Ne haragudj, de én nem értem, hogy mik fognak ebbe a fórumba beleférni, vagy mikre gondolsz konkrétan.
Pl.: olyasmire, hogy bemutatták a hologram tv prototipusát, vagy megalkották az első androidot, vagy génsebészet a számítástechnikában, stb.?
Lehet, hogy teljesen félreértem amit akarsz, ezért kérdezem meg :P

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#6) REAL WORLD válasza Parci (#1) üzenetére


REAL WORLD
tag

Az ötlet nem rossz. Majd meglátjuk, hogy mi sül ki belőle...
De korábban jeleztem, hogy örülnék neki, és szerintem még elég sokan, ha külön téma lenne a programozásnak... Ha megoldható lenne kérlek csináld meg!
(Bocs, hogy nem a témához kapcsolódot...)

''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

(#7) csudri válasza REAL WORLD (#6) üzenetére


csudri
őstag

Arra ott a prog.hu! Ez egy hardware oldal! Van már egy software kategória, nem kell még a programozásnak is egy, így is sokat kell scrollozni, mire leérek a hardver-piacra (pedig 1024*768-ban nézem a ph!-t)!

[Szerkesztve]

(#8) Matr x


Matr x
aktív tag

Meglátjuk... ha lesz pár jó téma, akkor biztos lesz annyi jó hozzászólás, mint a fáradt gőzben :)

Csak ne legyen az, hogy vki nyit egy témát és átpakolják, mert nem itt a helye.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#9) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Konkrét téma?:)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#10) Erasmus


Erasmus
őstag

Alapvetően arról kellene itt beszélni, amiről [b].:AthlonBoy:.[/b] írt feljebb: a számítástechnikai és távközlési iparággal kapcsolatos üzleti témákról, a külföldi és magyar piaci szereplők lehetőségeiről, terveiről (pl. a VIA titkos tervei az Intel marginalizálására:)); trendekről (pl. a mélypont után mostanság a fellendülés jelei látszanak), vagy például miért vegyünk AMD-részvényt, vagy miért kenjük a hajunkra inkább? stb.

Tehát a kicsit általánosabb, üzleti szempontú szemléletmódot kedvelő userek itt tombolhatják ki magukat. Mert ez ugye az a téma, ahol aztán lehet tombolni...:D

izé,

(#11) Tapsi válasza Erasmus (#10) üzenetére


Tapsi
addikt

Jujj,ennek végtelenül örülök!!!
Már nagyon hiányoltam ezt a szekciót!!
THX Parci és persze az összes szerkesztőnek,házigizdának:)

(#12) Erasmus


Erasmus
őstag

Gyerekek, történelmi pillanat:

SUNNYVALE, Calif.--(BUSINESS WIRE)--Jan. 20, 2004-- AMD (NYSE:AMD - News) today reported sales of $1.206 billion and net income of $43 million for the quarter ended December 28, 2003. Net income amounted to $0.12 per share.
Fourth quarter sales increased by 76 percent from the fourth quarter of 2002 and increased by 26 percent from the third quarter of 2003. In the fourth quarter of 2002, AMD reported sales of $686 million and a net loss of $855 million, or $2.49 per share. In the third quarter of 2003, AMD reported sales of $954 million and a net loss of $31 million, or $0.09 per share.

:)

izé,

(#13) Parci válasza Erasmus (#12) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Nem semmi. Mondjuk jó lenne tudni, mennyi kozmetikáztak és mennyi az ''unofficial'' eredmény. De, akkor is szép, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy az Athlon 64 még csak most bontogatja szárnyait, tehát ez az eredmény főként Athlon XP/MP procik eladásából származik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) emvy


emvy
nagyúr

Ha jol tudom, ez szinte kizarolag az XP eladasokbol szarmazik - persze a processzor uzletag eddig is jol tolta, de mostmar a flash sem veszteseges.

Bar az Intelnek meg ijesztoen nagy nyeresege volt a Q4ben ...

while (!sleep) sheep++;

(#15) Club


Club
őstag

És az is nagyon jó lenne, ha legalább 3 mondatban összefoglalna valaki egy 20 soros angol szöveget magyarul, mert a valamit igen, de velem együtt nem sokat angolul értő emberkék is szeretnének veletek örülini:))

[Szerkesztve]

(#16) Erasmus válasza Club (#15) üzenetére


Erasmus
őstag

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=5292[/L]

és itt van róla beszélve:

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=35817&arc=f[/L]

izé,

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Infotech: új fórum indult.. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.