Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Hamarosan kezdődik, ez a hivatalos topikja. A válaszokat megbeszélgetni szigorúan tilos!!!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) Thrawn válasza Parci (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Király! Majd tábor után megfejtem :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) Balinov


Balinov
félisten

Alig várjuk!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4) Lortech


Lortech
addikt

Előszöris köszi a játékot!
Esetleg megfontolandó lenne, hogy a kérdéseket se lehessen megbeszélni, és szigorúan felügyelni ezt, mert megint csak flame lesz a kérdésekből, menni fog a privizgetés, válaszokra utalgatás, ahogy szokott. Csak tipp, ti tudjátok.

Thank you to god for making me an atheist

(#5) tope


tope
addikt

Juhéjjj, valami feldobja a meleg napokat
A ''kétértelmezésű'' kérdések remélem elmaradnak, mert akkor megint erről fog szólni a játék

[Szerkesztve]

(#6) DeusHun


DeusHun
őstag

Ez mi lesz? Van szabályzat? Eddig nem vettem részt ilyenben és most érdekelne :)

Rainforest Alliance Certified signature

(#7) eastsider


eastsider
nagyúr

Alig várom :C
Egyszer már nyertem PH!-n az ATi-s nyereményjátékon egy kulcstartót, azóta is megvan :R

(#8) Muton


Muton
addikt

Már minap pont lázadni akartam játékhiány miatt, erre tessék... :DDD :C
köszönjük

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#9) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

elindult.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) doc válasza eastsider (#7) üzenetére


doc
nagyúr

én még semmit, de nem adom fel :DD

(#11) C^^


C^^
őstag

Ismet nincs hiany a mosolyogtato valaszlehetosegekben :D

(#12) sz0k3e_


sz0k3e_
aktív tag

újra játék, dejoo :DD :C

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#13) ponti_ak válasza Parci (#9) üzenetére


ponti_ak
addikt

Játszunk, juhéj!!!

:C és :R

(#14) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

jó kis játék ez :)
már válaszoltam is az első kérdésre :))
nagggyon nehéz volt :Y :DD:DD

Harrrr!!!!

(#15) MG1


MG1
csendes tag

ezazz játék! :DDD THX! :R :))

(#16) doc válasza Ndruu (#14) üzenetére


doc
nagyúr

hogy őszinte legyek én csak benyomtam azt a választ, ami így első olvasásra jónak tűnt, úgyhogy lehet hogy már most bebuktam :D

(#17) Oliverda


Oliverda
félisten

Egy CX-300-ra már régóta vágyok. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18) ponti_ak válasza Oliverda (#17) üzenetére


ponti_ak
addikt

...én meg egy 'patikás bézból-sapira. :DD

(#19) Dufresne


Dufresne
addikt

Játék-játék, köszi :C
Múltkor sem nyertem :DDD

(#20) Pompi válasza Lortech (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Eddig se lehetett a kérdéseket megbeszélni, mindegyik játékos topic kiemelt moderátori felügyelet alatt állt és volt moderáció is rendesen. A privizgetések ellen viszont sokat nem lehet tenni, ennyi erővel mindenkit aki játszani akar zárjunk el a külvilágtól a játék idejére?

Feel Good Inc.

(#21) Savage5


Savage5
senior tag

Nos, akkor sok sikert és jó játékot mindenkinek! :)

...

(#22) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Jó ez a játék, megpróbálom, bár még nyerni sohasem nyertem (De, egyszer egy lépésszámlálót, valamelyik keresztrejtvényen. Gyakorlati haszna kimerül az órában, ami bele van építve). Mindegy, ha már nyerek egy sapit, annak is örülök! :C Ha meg nem nyerek, akkor sem vesztettem vele semmit. :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) DeusHun


DeusHun
őstag

Az mennyire hátráltató tényező ha én egy netről vagyok vkivel aki szintén játszik? Jóideje tag ő is meg én is, nem a játék miatt kreáltam még egy accot.

Rainforest Alliance Certified signature

(#24) eastsider


eastsider
nagyúr

CX300-al nagyon boldog lesz, aki megnyeri nekem is van egy és naon jó :C

(#25) Lortech válasza Pompi (#20) üzenetére


Lortech
addikt

Eddig se lehetett a kérdéseket megbeszélni,
Dehogynem lehetett, maximum nem szabadott volna. Vajon miből voltak a nagy flamek?

mindegyik játékos topic kiemelt moderátori felügyelet alatt állt és volt moderáció is rendesen.

Ez bizony így is volt, de ez nem áll kapcsolatban a felvetésemmel.

A privizgetések ellen viszont sokat nem lehet tenni, ennyi erővel mindenkit aki játszani akar zárjunk el a külvilágtól a játék idejére?
Ezt pedig még csak nem is sugalltam. Ne mossuk össze a dolgokat.

Még egyszer mondom, tipp volt, aki figyelemmel kisérte a régebbi játékokat, és meg akarta érteni, mire gondoltam, az megértette szerintem. Ha úgy volt jó szerintetek, ahogy eddig volt, akkor úgy lesz. Nincs ebből probléma.

Thank you to god for making me an atheist

(#26) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Végre megint van játék :C tábor után megcsinálom

(#27) Eagle16


Eagle16
addikt

Na megadtam az elsőre a választ, remélem nem buktam be, már az elején :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#28) LeC


LeC
addikt

végre újra játék :))

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#29) Lustig


Lustig
tag

jók lesznek ezek a játékok :R :))

Holt-Tisza ágánál horgászoknak kertészeknek nyaraló eladó //// http://hardverapro.hu/apro/holt-tisza_aganal_horgaszoknak_kerteszeknek_teglahaz_elado/hsz_1-50.html

(#30) kerjani


kerjani
aktív tag

Éppen tegnap gondoltam arra, hogy milyen rég is volt az előző PH! játék!
Végre itt az újabb játék :D
:C :R

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#31) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Kellet már egy kis agytorna,pont jol jött a játék! :R

(#32) vancha2 válasza DJ.Gróf (#31) üzenetére


vancha2
aktív tag

Més soha nem játszottam a PH!-n, remélem nyerek :DD :))

(#33) Pompi válasza Lortech (#25) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem a hozzászólásodból az jött le, hogy (szerinted) eddig lehetett (szabad volt) a válaszokról bájcsevegni, és most feltaláltad a spanyol viaszt azzal, hogy most ne lehessen.
Mindig törekedtünk arra, hogy ne így legyen, de mindig vannak olyanok akik nem így gondolják, de ezért vagyunk itt és tesszük a dolgunkat.

Feel Good Inc.

(#34) Syron


Syron
tag

Gondolom mindenki aki másoknak elküldözgeti a válaszokat, tisztában van azzal, hogy a saját nyerési esélyét csökkenti? Aki meg fogadja nemárt ha tudja, félre is vezethetik ;) .

A lényeg, hogy a kalapbakerülés létjogosultságát s ezzel a játék alpjait, élvezetességét teszi tönkre. Hiszen erről szól az egész a keresgélés izgalmáról, hogy elmondhassuk, igen megdolgoztunk érte ott a helyünk a sorsoláson, ettől játék a játék.

Megpróbáltam érdemileg hzzászólni, remélem sikerült.

Sok sikert minden tisztességes játékosnak :)

(#35) Lortech válasza Pompi (#33) üzenetére


Lortech
addikt

Nem véletlenül írtam kérdéseket, nem pedig válaszokat. Nekem meg a hozzászólásodból az jött le, hogy nem érted az enyémet.

Thank you to god for making me an atheist

(#36) Pompi válasza Lortech (#35) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

OK, akkor ezt megbeszéltük. Tényleg a válaszokra gondoltam, nem a kérdésekre. Majd igyekszünk résen lenni, hogy ne harapozzon el a hangulat.

Feel Good Inc.

(#37) trassher


trassher
addikt

végre megint játék, köszönjük :R . az egyik válaszlehetőségnél majdnem leestem a székről a röhögéstől :D

Redmi Note 7

(#38) Muréna


Muréna
őstag

jó játékot mindenkinek ;) :R

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#39) polip


polip
addikt

ideje volt... :) nekem az is öröm lesz, ha végre mindenre tudok jól válaszolni!: )

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#40) DeusHun


DeusHun
őstag

A kérdések naponta random időpontban kerülnek ki vagy mindig ugyan akkor? ^o)

Rainforest Alliance Certified signature

(#41) WillChi válasza DeusHun (#40) üzenetére


WillChi
senior tag

Alapvetően nem mindegy? A játék lezárásának pillanatáig, akár az összeset egyszerre is megválaszolhatod. ;)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#42) DeusHun válasza WillChi (#41) üzenetére


DeusHun
őstag

Ja, ez nekem újdonság :D Most játszok először :)

Rainforest Alliance Certified signature

(#43) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah, lehet érezni hogy az első kérdés is komolyabbra sikerült, mint eddig a többi, szerintem izgalmas lesz...
Köszönjük! PH! :))

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#44) Kasza08 válasza Ferdzsoo (#43) üzenetére


Kasza08
őstag

Nem tom, én néztem róla egy képet, megláttam miez és rögtön vágtam. Apámnak van pár ilyen cucca:DDD

(#45) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nem is hallottam eddig erről a márkáról :U
Játszok és tanulok :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#46) Ferdzsoo válasza BITBOYS (#45) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Mindíg is ez volt a lényeg: játszva tanulni! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#47) ollie


ollie
MODERÁTOR

Végre. Régen volt már nyereményjáték (mondjuk még sose nyertem).

Egyébként köszönöm a lehetőséget. :)

***

(#48) ollie válasza Lortech (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Felesleges ezen vitatkozni. Aki másoknak segít, az magának csökkenti a nyerési esélyt. :)

***

(#49) tothm


tothm
őstag

És szerintetek kb hány új választól kerülsz be a sorsolásba?

(#50) Genius007


Genius007
őstag

Jeeee, ujra játék ! :C ( már kezdtem hiányolni ) :B

Köszönjük !!! :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.