Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Info ecs intel865-ről (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kozgab


kozgab
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Az ECS intel 865-ös alaplapja érdekelne, hogy milyen.

Azaz, hogy milyen stabil, gyors, stb.
Tuningolhatóság nagyon nem lényeg, munkára kell a lap, nem játékra, s ezért érdekel a stabilitás, mert az nagyon kéne, de a gyorsaság sem tehető háttérbe http://prohardver.hu/pics/smileys/smile.gif.

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv.

(#2) mg105 válasza kozgab (#1) üzenetére


mg105
senior tag

havernak ilyen deszkája van, és eddig nem volt vele baj, nem fagyott, es eleg gyors (mar amennyire a tobbi hardware engedi)

(#3) kozgab válasza mg105 (#2) üzenetére


kozgab
csendes tag

Kössz.

Most egy msi intel865-öm van, de nem kezeli jól le a 2.8-as p4-et :(
Időnként van mem írás-olvasási hiba, s 1:1-be tudnám becseréltetni.
A 2.4-es cellel jól ment, de corelban, s multimédiában elég gyenge volt, ezért cseréltem, s nem megy jól :(
A mem biztos jó, 3 memmel is ezt csinálta a lap. De lehet, hogy a proci hibás, de kipróbáltam másik lapban, s ott nem csinálta. De egyébként is jobbnak néz ki az ecs, pedig az egy 8000-el olcsóbb :)

A explorertől kezdve sokminden hibázik, betettem egy ilyen ecs-t s semmi gond nem volt vele ugyanazon a windowson :) /telepítenem kellett egy másik gépet, s kipróbálhattam/
De hosszú távon nem tudtam, hogy milyen, s ezért kérdeztem.

Egyébként garanciában sem tudom becseréltetni, mert nem mindig csinálja. Vmikor 2 hétig jó, aztán nem lehet vele dolgozni sem :(
No mindegy, becseréljük egy ecs-re, s remélem, hogy nem lesz utána már gond.

Kössz még 1x.

Üdv.

(#4) mg105 válasza kozgab (#3) üzenetére


mg105
senior tag

nincsmit, remélem működni fog (bár én ASUS párti vagyok)

(#5) kozgab


kozgab
csendes tag

Hát nekem asusokkal csak rossz tapasztalom volt.

Pl 2 asus alaplap->elszállt, vga->elszállt.

Így átpártoltam msi-hez, eddig jó volt, de nem tudok rákölteni, így becseréltetem erre az ecs-re. Egyébként volt már ecs-ünk, s marha jó volt.

Üdv.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Info ecs intel865-ről (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.