Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Wesder válasza Bencus88 (#150) üzenetére


Wesder
félisten

De nekem csak 54h volt. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152) Bencus88 válasza Wesder (#151) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ahhhh 56-54 remlett :P maradt pár rift majd azokat befejezem egyszer, egyelőre elég volt. :R

(#153) Wesder


Wesder
félisten

A DLC-k dátumai:

A New God - Január 21.

The Lost Gods - Február 25.

Myths of the Eastern Realm - Április 1.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#154) Bencus88 válasza Wesder (#153) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én még nem vettem meg majd ha megjelent pár szót írhatnál róla :) Bár mindenképp megveszem, de nagyon érdekel milyen hosszú lesz :R

(#155) Wesder válasza Bencus88 (#154) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenképp írok, hogy milyen lett, ha végigvittem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#156) Bencus88 válasza Wesder (#155) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R

Remélem egy 20 órát el lehet lenni a dlc-vel, és változatos lesz, nagyon kíváncsi vagyok

(#157) Wesder válasza Bencus88 (#156) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem a 3 együtt lesz 20 óra jó esetben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#158) nanorambo válasza Wesder (#153) üzenetére


nanorambo
őstag

Ezek önállóan nem futtathatóak ugye? A kínai érdekelne csak, az alapjáték meg a többi görögös nem annyira.

(#159) Bencus88 válasza nanorambo (#158) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem

Wesder: na meglátjuk

[ Szerkesztve ]

(#160) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Na, kiesett a platina, a végére rengeteget kellett farmolni lila meg sárga köveket. (TESSÉK MINDEN LÁDÁT KINYITNI útközben! :D )

Ha feltöltöm a mentésemet és a PS4 verzával beolvastatom, akkor azokat a trophykat is kidobja mint, ahogy a Páóúkember teszi?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#161) S e t h


S e t h
nagyúr

Srácok, kérdeznék.
Felértem King's Peak csúcsára és ott egy portálba kéne belépnem, de figyelmeztet is a játék, hogy innen nincs visszaút, fejezzek be mindent amit szeretnék, viszont van ezzel kapcsolatban egy kis problémám.
A térkép egésze nincs felderítve, King's Peak és Tartaros felhőbe burkolózik, előbbinél nem is találtam úton felfelé olyan pontot, amiről felderíthetővé válna, Tartarosba meg nem vitt főszál, nem tudom nem oda kerülök-e a portálba lépve.
Szóval elmulasztottam vmit, vagy ez a normál mód, hogy ez a két régió még felderítetlen?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#162) Wesder válasza S e t h (#161) üzenetére


Wesder
félisten

Màr nem emlékszem hogy hol van az a pont, ahol K.P.-ről lekerül a köd, talàn a trón teteje. Tartaros meg akkor lesz làtható, ha megtalàlod az ottani ugyan ilyen pontot, ami a koponya teteje.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#163) S e t h válasza Wesder (#162) üzenetére


S e t h
nagyúr

A főküldetés viszonylatában kérdeztem, nem helyileg.
Megvolt a hegy tetején a boss fight, megnyílt a portál, point of no return,
- utána fog a FŐKÜLDETÉS mentén eltűnni a felhőzet Kings"s Peak és Tartaros felett, vagy
- NE LÉPJEK még be a portálba, mert ezeket kihagytam......

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#164) Wesder válasza S e t h (#163) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy úgy. Nem főküldetésben fognak esek feloldódni, de amúgy is visszarak a point of no return elé, és utàna is megcsinàlhatod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#165) Adam_Shepard válasza Wesder (#162) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

KP-en az elején van a sas, ott jön le asszem.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#166) Wesder válasza Adam_Shepard (#165) üzenetére


Wesder
félisten

Köszi a pontosítàst. Lassan egy hónapja nem jàtszottam vele, csoda hogy még emlékszek belőle bàrmire is. :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#167) Adam_Shepard válasza Wesder (#166) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

hajnalban plattant meg. Még friss az élmény :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#168) Wesder válasza Adam_Shepard (#167) üzenetére


Wesder
félisten

Időben mennyi volt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#169) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Gratula!!

Srácok most nézem amit vettem német borítós. Ha tovább szeretném adni ez sokat levon az értékéből?

(#170) Adam_Shepard válasza Wesder (#168) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

59:tizenvalamennyi, de így utólag be tudtam volna nyesni vagy 35 körül.

Kipróbáltam a mentés feltöltést de nekem nem engedte felrakni az UBI felhőbe. Szívesen megnézném, mivel a digit. változathoz adják a ps4-eset is, hogy beadja-e vajon annak a trophyjait is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#171) Wesder


Wesder
félisten

Title Update 1.1.0 (Thursday January 14th)Hello everyone,

On Thursday January 14th, we will be deploying patch 1.1.0 for Immortals Fenyx Rising. This patch will be available across all platforms at about 9AM ET / 6AM PT / 14:00 UTC and include the following changes.

Highlights

Added support for the upcoming DLC content “A New God”Multiple localization fixes.Various bug fixes and stability improvements.
Activities

Fixed the issue when (REDACTED) stops fighting you in the Zeus Throne region main story fight.[Photomode] Fixed multiple issues when having more than 50 photos.[Photomode] Friend photos are now prioritized on the map and correctly identified.Fixed an issue where gameplay elements disappear after fast-traveling.Fixed an issue where the Fenyx would get stuck after fast-traveling.
Gameplay
Fixed an issue when the player would get stuck behind an invisible wall after looting a chest In dungeons.Fixed an issue where customizing the “Dodge” action button would affect the “Sprint” action button and vice-versa on a controller.Adjusted the “Look, No Hands” obtention to be only in vaults as described.Fixed the “Galewind” bow behavior to fit its first perk description.
User Interface

Visual Customization now stay applied when switching weapon or armor.
Graphics

Guided arrow can now be seen from farther away.
System

[XBOX Series X] Fixed a save game corruption over very long play sessions.[PC] Multi-monitors and special aspect ratio UI fixes.[PC] Resolved the audio cut-off when leaving a menu or entering a cutscene.[PC] Locked Target Switch now work when using the mouse and Keyboard control scheme.[PS5] Haptic Feedback added to various combat action.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#172) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na valaki próbálta már az első dlct?

(#173) Wesder válasza Bencus88 (#172) üzenetére


Wesder
félisten

28.-àn lesz. Jelenleg csak az az egy szem küldi van, amivel betekintést nyersz hogy majd milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174) Bencus88 válasza Wesder (#173) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hopsz azt hittem 21. Akkor várok tovább türelmesen :R

(#175) Wesder válasza Bencus88 (#174) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, én is azt hittem, aztàn ez vàltozott sajnos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#176) Bencus88 válasza Wesder (#175) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sajnos ezekben az időkben nem lehet számítani a dátumokra. Na de 28 már nincs messze :)

(#177) Wesder


Wesder
félisten

Valamiért ez nem úgy néz ki, mint egy pàr óràs DLC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#178) Bencus88 válasza Wesder (#177) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ezt a képet én is láttam :) Még a végén nekem lesz igazam, kivancsi vagyok hogy tetszik neked. :R

(#179) Wesder válasza Bencus88 (#178) üzenetére


Wesder
félisten

Az egyik trial annyira felb.szott hogy letöröltem. Majd a Control utàn újra előveszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180) Bencus88 válasza Wesder (#179) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sejtem milyen lehetett🤣 én várok amíg kijön minden kieg akkor talán újra előveszem :R

(#181) Wesder válasza Bencus88 (#180) üzenetére


Wesder
félisten

Repülés közben kell kilőni a céltàblàkat nyíllal, hogy legyen alattad légàramlat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#182) Bencus88 válasza Wesder (#181) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor az első kieg a szopásról szól :DDD
Féltem ettől, hogy a kiegekbe ilyen szopatós feladatok lesznek, az alap történet játék remek volt ezek a kiegek lehet nem lesznek olyan színvonalasak

(#183) Wesder válasza Bencus88 (#182) üzenetére


Wesder
félisten

Tök jó ezek a Vaultok is, csak valahogy nem volt hozzà hangulatom, meg talàn kicsit hosszúak. Ott cseszett fel nagyon hogy kib.szta a szemem a megoldàs és csak nem vettem észre vagy 20 percig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184) Wesder


Wesder
félisten

Fenyx Rising Digital Foundry (PS/Xbox/Switch)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#185) baracsi


baracsi
tag

Nagyon jó árban lehet most megvenni a gold edition-t, le van árazva + tavaszi akció is is van ([link]), így 47.99 euro-ért be is húztam (18 170 Ft). 59.99 a listáar, de a kosárbatétel után az order total már 47.99 (-20%). Bevallom eddig a virágboltival játszottam, de már ez elején megfogott a játék, vártam is egy jó kis akciót.

[ Szerkesztve ]

(#186) Werkly válasza baracsi (#185) üzenetére


Werkly
őstag

És a mentéseket a virágboltiból át lehetett vinni? Kösz!

(#187) ƵøŁĭ válasza baracsi (#185) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#188) Werkly válasza ƵøŁĭ (#187) üzenetére


Werkly
őstag

Kuponnal 8200 HUF.

(#189) Werkly válasza ƵøŁĭ (#187) üzenetére


Werkly
őstag

Eléggé cumi volt a letöltés. Először Epicről töltött 25 gigát utánna launher indítás és Ubiról még 35-öt. Ami viszont szívás, hogy a virágbolti mentés nem kompatibilis az eredeti játékkal. Mondjuk az első mapon voltam csak de az kb. 90 százalékon volt. Nem baj mert tetszik a game majd újból csatározgatok valamikor.....

(#190) Werkly


Werkly
őstag

2 napja végeztem a New God DLC-vel. Hát volt anyázás egy jópárszor. Tetszett de aki nem kitartó annak nem ajánlom. Nekem az alapjáték 101 óra volt a DLC 23. És még 2 DLC vissza van. Totál megérte megvennem! Nálam nagyon best game. Csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#191) Werkly


Werkly
őstag

Valaki tudja, hogy az utolsó 2 DLC nem működik csak hang van fekete képernyővel? Nem kezdhetsz új játékot .... hibaüzenettel! Valaki tud segíteni ebben? Alapjáték és a New God után van a hiba!

(#192) Crus


Crus
őstag

Lement az alapjáték (90% a statisztikában) és már értem miért adott rá Grath 6.5/10-et... mert k. jó szívű gyerek azért.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#193) F-ECT$


F-ECT$
titán

A Season Pass még pár napig 70%-kal olcsóbb. Végigjátszotta innen valaki őket? Mennyire változik meg bennük a játékmenet?

Egyelőre az alap játékot tolom, 15 óra környékén járok, egyelőre tetszik, de a harc eléggé egysíkú. Még lesz pár új skillem, de a parry/dodge majd R1 spammelés azért megoldja a harcok 99%-át, félő, hogy ez uncsi lesz.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.