Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dlite válasza Sirandrish (#100) üzenetére


Dlite
tag

Tuti én rontottam el. Köszi. Délután megpróbálom :)

RTX2060 I5-9500

(#102) Sirandrish válasza Dlite (#101) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincsen mit :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#103) Janusz001


Janusz001
őstag

Egy két riftben azért emlegetem az értelmi szerző felmenőit, ettől eltekintve nagyon pöpec kis játék ez.

(#104) Sirandrish válasza Janusz001 (#103) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a riftekben csak azt emlegettem hogy "bakker...még ilyen se volt...meg ilyen se" :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#105) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok!

Az ótvar Cyberpunk start után már pötit félve megyek bele idei címekbe. Ennek a játéknak van valami olyan hibája, ami miatt kitépem a maradék hajam is? Platform PS5 lenne.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#106) Wesder válasza Adam_Shepard (#105) üzenetére


Wesder
félisten

Tudtommal nincs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#105) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem hallottam róla hogy bármelyik platformon bármilyen gond lenne a játékkal. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#107) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jó, csak már paraniás vagyok és úgy indítok minden címnél, hogy xyz bugs/glitches. :D

Itt a lemezes gold uazt. adja mint a digitális? Van a dlckez már megjelenési dátum?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#109) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#108) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom ugyanaz igen, de DLC dátum tudtommal még nincsen.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#110) Bencus88 válasza Adam_Shepard (#105) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Közel 30 óra játék és semmi gondom nem volt :)

(#111) Janusz001


Janusz001
őstag

OneX -en tapasztalt valaki fagyást? 2-3 alkalommal már előjött ez a hiba.

(#112) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Skacok.. ez a játék olyan, mint amilyennek elképzeltem a trailerek alapján. IMÁDOM! :D


Lehet, hogy túlvagytok rajta de a stadia armort ingyen ki lehet egy kb. 20 perces sidequesttel húzni szinte bármelyik platformon, main elmegy a Stadia.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#113) Wesder


Wesder
félisten

Immortal's Fenyx Rising Interactive Map

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114) Bencus88 válasza Wesder (#113) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jézusom :DDD Lehet hagytam ki egy két dolgot :DDD

(#115) Wesder válasza Bencus88 (#114) üzenetére


Wesder
félisten

Ez biztos? Nem sok minden van a mappon, ahogy làtom. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116) Bencus88 válasza Wesder (#115) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most tartok a negyedik részen, de mindig maradnak ki felfedezetlen dolgok, meg valószínűleg fog is :) De most már próbálok a storyval haladni aztán majd játék végén gyűjtögetek még :K

(#117) Janusz001 válasza Wesder (#113) üzenetére


Janusz001
őstag

Aszta-paszta, hát lesz mit keresgélni. Nálam amúgy simán az év játéka, tudom sok benne a Zelda koppintás, de mivel az kimaradt, így nekem az onnan nyúlt dolgok is újak.

(#118) Wesder válasza Janusz001 (#117) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ha nem jàtszottàl a Zeldàval (én sem) akkor simàn egy ötletes új IP-nek hat. Én örülök hogy Ubiék ezt így összeraktàk. Jól esett végigvinni, kimaxolni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119) Sirandrish válasza Wesder (#113) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ejjj...középen elhagytam egy ambrosiát :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#120) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na végig értem én is :) Mocskos jó volt nagyon élveztem, most próbálkozok a platinával aztán jöhetnek a dlck :C

(#121) S e t h


S e t h
nagyúr

Ennek a játéknak jobb a hangulata, mint a cp2077-nek, öröm újra játszani vele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#122) S e t h


S e t h
nagyúr

Azt hiszem tényleg le kell szokni a ubisoft játékok day one vásárlásától, kell nekik fél-egy év, hogy a bugokat megszüntessék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#123) Sirandrish válasza S e t h (#122) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt vagyunk páran akik 30+ óra után sem találkoztunk egyetlen egy buggal sem, de te mibe futottál bele?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#124) S e t h válasza Sirandrish (#123) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mivel kb csak a játékosok néhány százaléka fut bele, nem általános.
Achilleus vaultjában egy kőgolyónak a levegőből egy platformra kéne esnie, azon gurulnia és végén lepottyannia mielőtt én odaérek és elkapom.
Switchen és ps-en viszont sokan panaszkodnak, mivel a golyó nem esik a platformra, annak sarkán megpattan és a mélybe zuhan.
Jellemző az ubisoft hozááállására hogy először az egyik ubis csak annyit írt vigyorogva, hogy ügyesebbnek kell lenni, de miután videó lett csatolva róla, és számtalanul jelezték mások is, akkor jelezte, hogy vizsgálják.
Nagyjából most úgy néz ki, hogy több másodperc hátrányod van egy olyan feladatnál ahol a tizedmásodperc is számít.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#125) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Platina kérdés. Ezek a lovak vannak meg, mik hiányoznak még?
Abyss
Aethon
Anemone
Antkythera
Asphodel
Bolt
Everlast
Guardian
Hellebore
Indika
Itea
Kinesis
Krater
Krystalline
Larkspur
Laurion
Muse
Paragon
Ptilon
Quicksilver
Sepia
Sheena
Spring
Tyrian

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#126) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#125) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha jól látom 24et szedtél össze...elvileg 25 van, és ime...
Nem nyálaztam végig, de azért remélem így is segít :B

Immortals Fenyx Rising Mount Guide - All 25 Mount Locations

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#127) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#126) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

fuk. csak az EPIC mountokat dobálta ki nekem a google. ezt a listat nem. Cypress meg az Alabaster hiányzott.

Meg a chroma, meg az az X betűs....

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#128) Bencus88 válasza Adam_Shepard (#127) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is nemrég szedtem őket össze :) Most a rigtek mennek :C

(#129) Adam_Shepard válasza Bencus88 (#128) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mobilon szedd le a Uplay connectet mert oda is ad acsit és az ottani acsi ad nyersanyagot/villámot/stb stb.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#130) Bencus88 válasza Adam_Shepard (#129) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Majdnem mindenem megvan bár nemrég jöttem rá, hogy a potikat is lehet upgradelni😂😂 nembaj így nehezebb volt picivel legalább. Azok a narancssárga dolgok kellenének amikből a potikat fejleszteném na abból sok hiányzik

(#131) Adam_Shepard válasza Bencus88 (#130) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

cselendzs meg favágás.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#132) Bencus88 válasza Adam_Shepard (#131) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na akkor kipusztítom a fél világot😂

(#133) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Skacok van itt egy trófeám, istenek side questjeit teljesíteni. Valamit kihagyhattam a főboss elött? Pedig emlékszem mielött elindultam csinálgattam őket.

(#134) Wesder válasza Bencus88 (#133) üzenetére


Wesder
félisten

Azutàn is van egy vagy két quest, ha megmentetted őket.

A csarnokban tudod felvelni, ha beszélsz velük.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#135) Bencus88 válasza Wesder (#134) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Fura mert beszéltem velük kész is lett valami quest és ennyi... :F

Amint vége lett rögtön elindult a newgame+ vissza jöttem, nem ott folytattam, de a videó után nem tudtam semmit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#136) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

ÍAbba beletartozik a wraithek legyőzése is. Nekem velük lett meg.

Elértem arra pontra, hogy kell farmolni. Van valami módszer erre? Fegyók/stb stb?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#137) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na csinálgattam mindent aztán nekem is beadta végre :) Már csak 8 trofea :DDD

(#138) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Tarnished Phosphor - Hiányzik ez a skin, viszont megcsináltam a questlinet már. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#139) S e t h


S e t h
nagyúr

Srácok az mitől van, hogy a kék stamina csík időnként pirosba vált és szép lassan megy le amíg el nem fogy?
Nálam nem volt ilyen, de a gyerek játszik vele mások konzolon és ott elég gyakori.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#140) Bencus88 válasza S e t h (#139) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mikor használsz egy abilityt az is belekerül pár csíkba, és lehet minuszba is menni. Nálam is elég gyakori.

(#141) S e t h válasza Bencus88 (#140) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem is eszembe jutott, mert a gyerek elég aktívan nyomja a godly powereket, csak éppen egy húzós csata közben elég érzékenyen érinti Fenyxet, amikor kifullad.
Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#142) Bencus88 válasza S e t h (#141) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az enyém is állandóan elfárad, mert folyamatosan nyomom őket, de ilyenkor dodge, kitérés is visszatölt nekem meg kapok ilyen gömböket ami szintén visszatölt szóval nem vészes. Addig is lehet íjjal lőni. :R

(#143) S e t h válasza Bencus88 (#142) üzenetére


S e t h
nagyúr

44 óra játékidőm van benne és amennyit szívtam az elején annyival könnyebb már a szétosztott charon érméknek köszönhetően.
Most már úgy szaladok bele a tömegbe, igaz csak normál fokozaton, de lehet rakom majd feljebb. :)

Kérdés azokhoz, akik tudják a választ.
Van bármi jelentősége az armor setteknek?
Pepitában többet ki tudok hozni belőle, ha eltérőeket rakok össze, de egyszer feldobtam egy settet és egy furcsa fény vett körül, de effektíve ezen kívül én mást nem tapasztaltam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#144) Sirandrish válasza S e t h (#139) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem volt ilyen nálad? Nekem az volt a fura ha nem piros volt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#145) Bencus88 válasza S e t h (#143) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én 52-nél vagyok, de már csak 4 trófea van vissza. gyűjtögetni kell azt a hülye narancssárga bogyót, 2 challenge, meg fegyeverket maxolni.

Igen volt, hogy nekem is meg kellett gondolnom bele megyek e a csatába most már poti nélkül beugrok a tömeg közepébe :DDD Jó, hogy rájöttem potikat is lehet upgradelni :DDD

Én nem figyelek rá, legyél abban ami a legjobban beválik, nem olyan nehéz a játék, hogy minden fightra más sett kellene :R

(#146) S e t h válasza Sirandrish (#144) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nagyon feltoltam a staminát, már rángatózik a szemhéjam a sok vault után, plusz szinte csak kardot használok, ami rendesen generálja is, szóval amikor láttam a kislányomnál, hogy szinte konstans pirosban van és kérdezte mi ez, akkor hirtelen csak vakarózni tudtam, hogy talán vmi átok és remélem csak játékon belüli. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#147) Sirandrish válasza S e t h (#146) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is elég komoly staminám van/volt, de én rengeteget skilleztem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#148) Bencus88


Bencus88
nagyúr

:C

(#149) Wesder válasza Bencus88 (#148) üzenetére


Wesder
félisten

GG

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#150) Bencus88 válasza Wesder (#149) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Képzeld nekem is 56 óra lett :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.