Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redcaster


Redcaster
őstag

Immortals Fenyx Rising
Megjelenés: 2020. 12. 03.
Platformok: Windows, PlayStation 4, Xbox Series X|S, PlayStation 5, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia
Fejlesztő: Ubisoft Quebec
Kiadó: Ubisoft

Az Immortals egy TPS akció-kaland játék, melyet az Assassin's Creed Odyssey-t is jegyző Ubisoft Quebec fejlesztett. Eredetileg Gods and Monsters címen jelentették be a 2019-es E3-on, és 2020. február 26.-án jelent volna meg. A Ubisoft azonban a Ghost Recon Breakpoint bukása után sok más játékuk mellett, a Gods and Monsters-t is elhalasztotta. 2020 szeptember 10.-én aztán újra bemutatták, immár Immortals Fenyx Rising címen.

Jelenleg 3 DLC van tervben a játékhoz:

A New God
Fenyx az Olümposzra látogat ahol új kihívások, fejtörők, várják, és be kell teljesítenie a sorsát.

Myths of the Eastern Realm
Egy teljesen új történetszálat ismerhetünk meg, amit a kínai mitológia inspirált. Új istenekkel, egzotikus szörnyekkel küzdhetünk meg egy távoli földön egy új főhőssel!

The Lost Gods
Szintén új hőssel indulhatunk harcba, hogy egyensúlyt termetsünk az istenek világában egy teljesen új perspektívában: felülnézetből!

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jöhet :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Hú, ez mind benne van a dobozban? :DDD

Akkor ez is egy 200 óràs kaland lesz, mint az Odyssey.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Sirandrish válasza Wesder (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az neked jövőhét szerdáig meg is lesz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Wesder válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Még csak 18.5h van. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Sirandrish válasza Wesder (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ma lustálokodtál...ejnye :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Redcaster


Redcaster
őstag

Puzzle megoldás mountokkal :D

(#8) Wesder válasza Redcaster (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Az se rossz! :Y
Egyet tudsz lehívni egyszerre, vagy többet? Nem próbàltam még.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Wesder


Wesder
félisten

A kezdőszigeten az utolsó lant: 14234

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) Redcaster válasza Wesder (#8) üzenetére


Redcaster
őstag

Nem, a Pegazus a mountom, a lovat a puzzle-től nem messze szelídítettem meg. Ráültem, odavittem, ráállítottam, aztán lehivtam a Pegazust. :))

(#11) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Wesder


Wesder
félisten

First, before heading into the last section, the game will warn you that you won't be able to return to the Golden Isle after defeating the final boss. You can choose to turn around and finish any side quests or puzzles you missed first or proceed with with rest of the story. Either way, the game will create a Typhon Save that allows you to return to this point.

In New Game+, you get to keep most of what you unlocked during your previous playthrough. This includes your weapons, gear, mounts and wings. You also get to keep all of your health and stamina upgrades, skills and godly blessings -- including all unlocked versions of Fenyx's bird-companion Phosphor. Additionally, any potions, crafting materials and upgrade materials you currently have carry over, as does any Elektrum you've earned for completing Live Tasks.

As for what doesn't transfer, you'll need to unlock sections of the map again just as you did the first time you played. You'll also have to redo Vaults and other challenges, including everything on the left side of Hermes Wall of Tasks. However, some of these will be easier -- or already completed -- since you keep things like your mounts and abilities.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Wesder


Wesder
félisten

Nagyon durva, hogy akàrmilye puzzle feladatot is adott eddig a jàték, egyik sem volt ugyan olyan, mint bàrmelyik màsik. Ràadàsul màr olyan traversal combo-kat kell nyomatni egy-két Vaultban hogy csak pislogok.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Wesder


Wesder
félisten

38.5h óra alatt egy db buggal nem talàlkoztam eddig, furcsa. Még 5-10h és szerintem végzek vele, aztàn jöhet egy NG+.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Redcaster válasza Wesder (#14) üzenetére


Redcaster
őstag

Én kb 14 óra alatt egy komolyabb grafikai buggal találkoztam: a térkép egy bizonyos pontján, kb 20 négyzetméteren kéken kezdett villódzani a kép... Szerencsére ott éppen nem volt semmi harc vagy puzzle, úgyhogy különösebben nem volt zavaró :N

(#16) Wesder


Wesder
félisten

42h alatt sikerült teljesíteni Normal szinten. Jó volt. :K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Keddtől 4 napig otthon leszek, szóval végre én is neki tudok úgy rendesen állni :)
Alig várom :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) S e t h válasza Sirandrish (#17) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor a cyberpunkig igyekezned kell. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19) Sirandrish válasza S e t h (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerencsére az egyáltalán nem érdekel, szóval ráérek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Redcaster válasza Wesder (#16) üzenetére


Redcaster
őstag

Az szép. Csak a fősztorira koncentráltál, mellékfeladatokat csak úgy csináltad, ami szembe jött, vagy minden területet megpróbáltál kitisztítani? Csak mert én most trartok 16 óránál, és még csak Valley of the Eternal Spring-nél tartok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Wesder válasza Redcaster (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyjàból próbàltam a Hermesz Task-okat csinàlgatni, meg csak annyi làda és challenge lett meg, amivel maxos lett a karakterem, utàna befejeztem a maradék 3 isten megmentését és legyőztem a főboss-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) Doblós


Doblós
aktív tag

Üdv!

Összesen hány istent kell megmenteni?Eddig még csak Aphrodite van meg, 28 óra alatt.Illetve,a befogott lovat elő lehet hívni valahogy vagy mindig újat kell fogni?

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#23) Wesder válasza Doblós (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom min jàtszol, de hosszan Y vagy ∆ ha konzolon. 4 istent kell megmenteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Doblós válasza Wesder (#23) üzenetére


Doblós
aktív tag

Köszönöm,akkor még lesz egy pár órám benne :D Egyébként pc-n tolom

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#25) Wesder


Wesder
félisten

54h volt. Tetszett. Vàrom a DLC-ket. :K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) Sirandrish válasza Wesder (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te gyakorlatilag leigaztad ezt a játékot :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Wesder válasza Sirandrish (#26) üzenetére


Wesder
félisten

A Kakarot-tal ugyan így jàrtam, annyira ràkattantam hogy ledaràltam 60h alatt. Ott is megvan az ezres. Nem szoktam ilyet, csak ha tényleg bejön a jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) Steven válasza Wesder (#25) üzenetére


Steven
addikt

Egy állat vagy :D

szerintem nincs játék amit 1000/1000 le toltam sőt az 500 is durva :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#29) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ugye a későbbiekben lehet majd ugrani mászás közben? Ugye? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) Wesder válasza Sirandrish (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, ki kell talentolni. Charon érmével, amit Myth Challenge-ből kapsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) Sirandrish válasza Wesder (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megnyugodtam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezekkel a Hárfákkal mi lenne a teendő? Találtam már 1-2t, elpengetett ezt-azt, de semmi. Most találtam egy "gigahárfát"...ezen kéne lejátszani a korábban hallott dallamokat? És hogy? Látom a világító platformokat, de hogy kellene működésre bírnom? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) Wesder válasza Sirandrish (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Megjegyzed a dallamot, és az íjjal megpengeted megfelelő sorrendben a nagyot.

szerk.
Ha a kis szigeten vagy még, akkor itt egy kezdésnek. 2-4-1.
A húrok balról jobbra 1-2-3-4, az egyszerű megjegyezhetőség miatt.

Szerk.2
Én leírtam, mikor megtalàltam őket, így megjegyezni sem kellett.
Ha gondoljàtok bemàsolom ide a megoldàsokat.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) Sirandrish válasza Wesder (#33) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szuper, köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valahogy jelezhetné a játék hogy melyik falon bírok megkapaszkodni, és melyiken nem, mert 150+óra Zelda, meg 80óra Genshin Impact után reflexból ugrok mindenre, és reflexből hullok le a francba :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) Wesder válasza Sirandrish (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Vaultban semmire sem tudsz felmàszni, kint elvileg bàrmire.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Gondolom nem ez a fejlesztők által gondolt megoldás, de működik :D


Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) Wesder válasza Sirandrish (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem van egy mód, ahogy ők elképzelték, amúgy meg old meg ahogy akarod kb. Persze, ha rendelkezésre àll olyan tàrgy, amivel megoldható màs módon. Van a decoy skill, ami arra is jó hogy könnyű kapcsolókat tartsunk vele lenyomva, ezzel nem kicsit könnyíti meg egyes Vaultok és kinti màs Puzzle-ök megoldàsàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) Sirandrish válasza Wesder (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez azért érdekes, mert több helyen hallottam/olvastam hogy a legtöbb puzzlet csak egyféleképpen lehet megoldani, pedig hát ez marhára nem igaz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) Wesder válasza Sirandrish (#39) üzenetére


Wesder
félisten

Volt egy olyan puzzle, ahol egy nagy fémkockàt kellett volna lézerek közt tologatni, én meg fogtam, felemeltem és bevàgtam a helyére mert ki volt talentolva a skill, mire odaértem. Gyanítom nem ez volt a fejlesztők szàndéka, de engem nem érdekelt. :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) Sirandrish válasza Wesder (#40) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nehogy már ők mondják meg :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) myckey


myckey
veterán

Milyen a játék Hölgyek, Urak?!

Látom, jól megvannak vele páran, tetszetős ez a stílus. :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43) Sirandrish válasza myckey (#42) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem nagyon bejön, de én még az elején vagyok.
Mondjuk most megtanultam az ugrást mászás közben, szóval most már mégjobban tetszik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) S e t h válasza myckey (#42) üzenetére


S e t h
nagyúr

Assassin Creed Odyssey Fortnite verzió.
Mókás, de legalább nem komoly.

A Valhallában ha lassan is, de sikerült cserzett tökű vikinget fejlesztenem, Fenyx úgy érzem szopni fog végig, már ha a saját skilljeimet veszem alapul. :D

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#45) myckey


myckey
veterán

Szeretem a fejtörős játékokat.

Mindenesetre elég poénosan fest a játék, jó hangulatú.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46) Sirandrish válasza myckey (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ez tetszene, mert majdnem minden ládához, kell picit gondolkodni. A Vaultokban meg csak arról szól...
Felüdülés a sok agyatlan játékmenet közt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) myckey válasza Sirandrish (#46) üzenetére


myckey
veterán

Még anno a KOTOR ban, lehet második részében.
Benn voltam valami ősi templomban, aztán alig tudtam tovább haladni, logikai dolog miatt, mindig elfüstölt a robot, de lehet már a végeredményt is keverem. :D

Ez nagyon jól hangzik :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48) Sirandrish válasza myckey (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem őszintén meglepett, mert a Zeldan kívül nem nagyon találkozni olyan címekkel amikben ekkora hangsúlyt fektetnek a logikara, az akció mellett :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) Wesder válasza Sirandrish (#48) üzenetére


Wesder
félisten

Engem az lepett meg, hogy ez egy Ubi jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50) myckey válasza Sirandrish (#48) üzenetére


myckey
veterán

Most ami eszembe jutott...Darksidersben voltak logikai/puzzle részek, SW Jedi Fallen Orderben is helyeztek erre hangsúlyt. Amikkel szoktam játszani, és van benne akció dögivel.

Annak utánajártam, hogy ebben igen odafigyeltek erre a gondolkodós részre. Ez volt az egyik oka, a stílus és a történet mellett, hogy rákattantam.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.